Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδιά, παρατήρησα το εξής εχτές που έπαιζα (τουλάχιστον 1-2 φορές).

Σε κάποια στιγμή γίνεται χαμός απο εκρήξεις, ήμουν κοντά σε ένα τανκ που έσκασε οπότε στην οθόνη για λίγο φαινόντουσαν όλα άσπρο-μάυρο. Παρατήρησα το Health και ήταν περίπου στο 30-40%. Μόλις κρύφτηκα να συνέλθω είδα το Health να αυξάνεται και τελικά να φτάνει το 100%. Αυτά συνέβει άλλη μια φορά που έσκασε κάτι κοντά μου.

Αν όμως πχ με πυροβολίσουν το Health πέφτει κανονικά και μένει εκεί!

Τι ακριβως συμβαίνει; έχει να κάνει με τον Server ή έτσι γίνεται σε περιπτώσεις εκρήξεων;

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Δεν εχει σημασια απο τι θα πεσει το health σου.

Εξαρταται ομως ποσο επεσε, αν εχεις health packs τριγυρω κλπ.

Αν θυμαμαι καλα χωρις health pack το cool down ειναι 15 δευτερολεπτα για να αρχισεις να "γιατρευεσαι".

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Δεν εχει σημασια απο τι θα πεσει το health σου.

Εξαρταται ομως ποσο επεσε, αν εχεις health packs τριγυρω κλπ.

Αν θυμαμαι καλα χωρις health pack το cool down ειναι 15 δευτερολεπτα για να αρχισεις να "γιατρευεσαι".

Δέν είχα health packs για αυτό μου έκανε εντύπωση. Δηλαδή αν φάω 1-2 πιστολιες στο ψανχί και κρυφτώ, μετά θα ξαναπάει στο 100%;

Link to comment
Share on other sites

Για να λεει οτι ανεβηκε χωρις χελθπακ προφανως δεν ησαντο HC.

Ναι βρε, εννοείτε ότι δεν ήταν σε HC και ότι δεν έχει σχέση αν είσαι μέσα σε όχημα ή όχι.

Απλά επειδή είπε ότι είναι νέο αίμα να ξέρει αν το δει και δεν ανεβαίνει ότι μάλλον έχει μπει σε hardcore server.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το εχουν η δεν ειχαν προλαβει να το παρουν η AlienWare

ξαναδινει το dogtag της υπαρχουν ακομα 6500 κλειδια περιπου...

alienware.png?v=6863b

:alien: Τρεχατε Battlefield 3 Dog Tag Item Giveaway

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι νέο αίμα και είχε μπει σε HC Server δεν νομίζω να προλάβαινε να παρατηρήσει και πολύ το gameplay παρά μόνο το kill cam. No offence by the way και welcome.

[MENTION=12695]george-gp[/MENTION] άμα θες να ξεκινήσεις από τα βαθυά μπορείς να επισκεφτείς και το server της λαμποκοινότητας εδώ. Θα μάθεις προπάντων, με το δύσκολο τρόπο, να κοιτάς πίσω σου.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι νέο αίμα και είχε μπει σε HC Server δεν νομίζω να προλάβαινε να παρατηρήσει και πολύ το gameplay παρά μόνο το kill cam. No offence by the way και welcome.

[MENTION=12695]george-gp[/MENTION] άμα θες να ξεκινήσεις από τα βαθυά μπορείς να επισκεφτείς και το server της λαμποκοινότητας εδώ. Θα μάθεις προπάντων, με το δύσκολο τρόπο, να κοιτάς πίσω σου.

Hardcore = no kill cam by default, οπότε λίγο δύσκολο ( εκτός και αν έπεσε σε HC που είχανε ενεργοποιήσει την κillcam :p )

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το εχουν η δεν ειχαν προλαβει να το παρουν η AlienWare

ξαναδινει το dogtag της υπαρχουν ακομα 6500 κλειδια περιπου...

:alien: Τρεχατε Battlefield 3 Dog Tag Item Giveaway

αχ και νόμιζα ότι θα ήταν νέα..δεν μπορούμε να πάρουμε άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Για καποιους που ελεγαν για λευκες επιταγες και συγχωροχαρτια...:clap:

MP1st – Battlefield 3 Premium Earns $37 Million in Sales with Over 1.3 Million Subscriptions To Date

Καλη κονομα μεχρι στιγμης...

(σκεφτειτε να μην ειχε παιξει και το "καρυ" στη μεση):tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.