Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Γίνεται να σταματήσει αυτή η βλακεία το Origin να πετάγεται κάθε φορά που ξεκινάει το παιχνίδι...;;;

btw, πρωί πρωί κόσμος στον BaZo σήμερα ;)

Ναι αυτο με τον συγχρονισμο του Cloud αμα ξερει καποιος ας βοηθησει πως το βγαζουμε... ειναι αρκετα εκνευριστικο!

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ιδιο προβλημα έχω μαζι του με κλεμενα κλειδια του Guild wars 2 .... Μονο που εγώ ούτε dispute μπορω να κάνω στο paypal γιατι ήταν preorder και έχουν περάσει 60 μερες... Τα βλέπω να πάνε χαμένα τα λεφτα....

εγω εστειλα mail στο site που το αγορασα και μετα ανοιξα και αυτο πως λεγετε στο paypal για επηστροφη χρηματων και τον λογο μαζι με το link του προιοντος. βεβαια απο το site μου απαντησαν σχεδον αμεσως και εκαναν στο asap refund..μου ειπε εχουν προβλημα με τα gw2 kai bf premium keys απο τον προμηθευτη τους και κανουν refund τους πελατες..οποτε ψαχτω δεν θα εισαι ο μονος και αν δε θελει bad reputation το site θα σου κανουν refund εγω το ειχα αγορασει june 18 οποτε μη μασας.

παλι καλα που πειρα το gw απο το oficial site μη παθω κανα τρελο τη μερα του release haha :whip:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως αγοράζετε εσείς,

αλλά εγώ 1 παράδειγμα θα πω.

Είναι σαν τα Σουβλάκια (καλαμάκια)

ή θα δώσεις 1.50 ευρώ και θα φας ένα ωραίο γευστικό καλαμάκι (που κάνει εδώ που είμαι τώρα)

παρά να δώσεις 1 και να φας τα σαπιό-κρέατα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως αγοράζετε εσείς,

αλλά εγώ 1 παράδειγμα θα πω.

Είναι σαν τα Σουβλάκια (καλαμάκια)

ή θα δώσεις 1.50 ευρώ και θα φας ένα ωραίο γευστικό καλαμάκι (που κάνει εδώ που είμαι τώρα)

παρά να δώσεις 1 και να φας τα σαπιό-κρέατα.

Ή θα δώσεις 1€ και θα φάς ένα υπέροχο tika masala :whistling

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε ρε σεις κανά conquest large ( 16p ή 32p ) με air maps ( kharg, op. firest., caspian ) να γίνει φάση.

( πλέον heli ή chopper... βαρέθηκα το TDM... ) [ μέχρι να αντιστραφεί πάλι η φάση ]

Μην τον ακουτε..λιωστε στο TDM..σε καμια βδομαδα που θα γινει η συνδεση μου τοτε παμε CQ LARGE..:hehe:

ss απο διαφορα βιντεο π εχω..

41403069.th.png

32765774.th.png

95024884.th.jpg

36068146.th.jpg

89924185.th.jpg

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Σε rush και conquest που μπαινω σε αλλους σερβερ με punkbuster, στατιστικα υπαρχουν περισσοτεροι cheaters, ελπιζω μην μαγνητιστουν στον bazo !

Στον οποιο ευτυχως τα σκορ ειναι λογικα οτι και rank να ειναι ο αλλος !

Link to comment
Share on other sites

Σε rush και conquest που μπαινω σε αλλους σερβερ με punkbuster, στατιστικα υπαρχουν περισσοτεροι cheaters, ελπιζω μην μαγνητιστουν στον bazo !

Στον οποιο ευτυχως τα σκορ ειναι λογικα οτι και rank να ειναι ο αλλος !

Ο BaZoς έχει σχεδόν 24/7 κάποιον admin μέσα ή έστω να παρακολουθεί. Μόνο τώρα το καλοκαίρι είναι πιό χαλαρά, λόγω διακοπών. Και πάλι όμως, δε μπορούμε να τους πιάνουμε όλους, γιατί και το παιχνίδι δεν είναι 100% σωστό, οπότε κάποια κουλά δεν είσαι βέβαιος ότι προέρχονται από cheat.

Link to comment
Share on other sites

Fun @Bazo :)

Tα περνεις που τα περνεις τα namesis, πρεπει να μας ξεφωνιζεις και στο internet...

Κατα'ρχην δεν ειπες τιποτα να βαλω τα καλα μου...

Τα καλα ομως ρε μου τα εκοψες στο μονταζ. :p

Link to comment
Share on other sites

Fun @Bazo :)

ωραιο το βιντεακι, ντιμ τιμ στο squad σου (:hehe:) αλλα meh η μουσικη :p

ΥΓ: γαμ@το το logo που εχεις για entry

ΥΓ2: η GPU σου παιζει με 70% max? :hmm:

@ shooterakis: ziba tower RULEZ :T:

[trolling]αν αυτα τα screenshots ειναι απο bazo, τοτε ειναι υλικο σπανιο και μουσειακο και καποτε θα αποκτησει ανυπολογιστη αξια σαν τα σπανια γραμματοσημα :p [/trolling]

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ2: η GPU σου παιζει με 70% max? :hmm:

Δεν είναι 70% ειναι το % μετά την θερμοκρασία °C

Για το χαμηλό usage υπεύθυνος είναι το Playclaw λόγο bug

αλλα δεν με απασχολεί μιας και δεν γράφω βίντεο συνέχεια ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.