Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το έχω εδώ και κανα δυο βδομάδες, και μπορώ να πω ότι είναι τουλάχιστον εντυπωσιακό σαν παιχνίδι. Απ' όπου κι αν το δεις (γραφικά, χειρισμός, εξοπλισμοί) είναι εξαιρετικό.

Έχω ψιλοξενερώσει όμως λίγο με τα αεροπλάνα.

Όταν τα κοιτάς από το έδαφος, έχω την εντύπωση ότι πηγαίνουν απελπιστικά αργά. Αυτός είναι και ο λόγος, που έχω ρίξει ουκ ολίγα jets με το πυροβόλο του tank. Ειδικά όταν ο άλλος κάνει βύθιση προκειμένου να σου ρίξει ή να αποφύγει τα πυρά κάποιου τρίτου, τότε τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο απλά. Καμμία σχέση δηλαδή με το BF2, στο οποίο τα jets φαίνονταν να κινούνται με πολύ πιο μεγάλες (και "φυσιολογικές") ταχύτητες... :confused:

Link to comment
Share on other sites

φιλε Orion δυστυχως οσες φορες και να πατησω το scroll lock δεν γινεται τπτ...τουλαχιστον εμφανες..

υγ:οπως εχεις εσυ τις ρυθμισεις αλλα αντι για ultra τα εχω high κερδισα το λιγοτερο 10frames :woot:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και κανα δυο βδομάδες, και μπορώ να πω ότι είναι τουλάχιστον εντυπωσιακό σαν παιχνίδι. Απ' όπου κι αν το δεις (γραφικά, χειρισμός, εξοπλισμοί) είναι εξαιρετικό.

Έχω ψιλοξενερώσει όμως λίγο με τα αεροπλάνα.

Όταν τα κοιτάς από το έδαφος, έχω την εντύπωση ότι πηγαίνουν απελπιστικά αργά. Αυτός είναι και ο λόγος, που έχω ρίξει ουκ ολίγα jets με το πυροβόλο του tank. Ειδικά όταν ο άλλος κάνει βύθιση προκειμένου να σου ρίξει ή να αποφύγει τα πυρά κάποιου τρίτου, τότε τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο απλά. Καμμία σχέση δηλαδή με το BF2, στο οποίο τα jets φαίνονταν να κινούνται με πολύ πιο μεγάλες (και "φυσιολογικές") ταχύτητες... :confused:

νταξει αυτο με το τανκ να ριχνει αεροπλανο ειναι τραβηγμενο υπρεπε να χουν περισσοτερα γκαζα.ειδικα με τον καινουργιο τυπο τανκ που ριχνει τα μονοβολα στις AK πιστες,το βλημα του παει μαλλια,ριχνει τα πετουμενα με την σκεψη.και κατι αλλο αφου βγαλατε ρε μασκαραδες απο τους γκανερς στα ελικοπτερα τα φλερ,καντε του πιλοτου λιγο πιο σβελτα στο φορτωμα,με τα χερια να βιδωνε τη δευτερη παρτιδα πιο γρηγορα θα κανε.

Link to comment
Share on other sites

φιλε Orion δυστυχως οσες φορες και να πατησω το scroll lock δεν γινεται τπτ...τουλαχιστον εμφανες..

υγ:οπως εχεις εσυ τις ρυθμισεις αλλα αντι για ultra τα εχω high κερδισα το λιγοτερο 10frames :woot:

Ανοιξε το Origin/Settings/In Game/Enable Origin και κλειστο /restart origin και δοκιμασε ξανα...

oσο για τα frames καπου θα κερδιζεις καπου θα χανεις σκοπος του προγραμματος ειναι να δωσει

χρωμα στο παιχνιδι.

oroff.png

@sfirculitu Black & Decker Power Tools :p

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11666]wolves[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION] ενταξει υπαρχουν και μεγαλυτεροι απο εσας που τρολλαρουν :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s-OVZJ42Bog&feature=g-high-u]Trolling at 50 years old on Battlefield - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Armored Kill 15 ευρο απο origin, απο σημερα :happy2:

EDIT

Βιαστηκα να μιλησω, το πηρα αλλα δεν το αναγνωριζει το origin :rant::rant::rant::rant:

https://help.ea.com/article/origin-purchases-not-appearing

Έγινε επεξεργασία από xriantw
Link to comment
Share on other sites

n00bακια, 188 σειρα ρεεεε (89 Γ΄ΕΣΣΟ)

πεστε και παρτε απο 100 ο ενας ρε bottomfishes

Εμείς παίρναμε μόνο από πουλαδερούς, ούτε καν από μονιμάδες και δόκιμους που δεν είχαν περάσει ΣΒΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς παίρναμε μόνο από πουλαδερούς, ούτε καν από μονιμάδες και δόκιμους που δεν είχαν περάσει ΣΒΕΑ.

91ΣΤ Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός ΠΒ στην 32 Tαξιαρχία Πεζοναυτών στο Βόλο τότε , με 3 αποβάσεις με αποβατικά του 2 ου παγκοσμίου πολέμου και 1ος στο Σχολείο Εκπαιδεύσεως Ανορθοδόξου Πολέμου στη Ρεντίνα.Πέσε και πάρε noobie. lol

Link to comment
Share on other sites

n00bακια, 188 σειρα ρεεεε (89 Γ΄ΕΣΣΟ)

πεστε και παρτε απο 100 ο ενας ρε bottomfishes :p

o Προεδρος [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] σας εχει μεχρι στιγμης.:whistling
Εμείς παίρναμε μόνο από πουλαδερούς, ούτε καν από μονιμάδες και δόκιμους που δεν είχαν περάσει ΣΒΕΑ.
91ΣΤ Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός ΠΒ στην 32 Tαξιαρχία Πεζοναυτών στο Βόλο τότε , με 3 αποβάσεις με αποβατικά του 2 ου παγκοσμίου πολέμου και 1ος στο Σχολείο Εκπαιδεύσεως Ανορθοδόξου Πολέμου στη Ρεντίνα.Πέσε και πάρε noobie. lol

3GsGJ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θα πάρω τον χάρακα και θα αρχίσω να μετράω για να δω βρήκα ή δεν βρήκα στο βαπόρι:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nNxRwLpkkZc&list=UUqZ0csdUVBRqd72KKQNZz_A&index=1&feature=plcp]Battlefield ??? - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρεσιτάλ η DICE

For players who are getting the message that "BF3 stopped working", we are aware of the issue and are working on fixes. We will update our channels as soon as we have more information

Αν για κάθε φορά που έλεγαν κάτι τέτοιο αυτοί εμφανιζότανε στην τσέπη μου ένα 1000δόλλαρο θα ήμουν πλουσιότερος από τον Bill Gates ήδη...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θα πάρω τον χάρακα και θα αρχίσω να μετράω για να δω βρήκα ή δεν βρήκα στο βαπόρι:

Σαν oδηγος εχω δει και χειροτερα, μου εχει τυχει 2-3 φορες προσφατα να μην πιανει το jihad με το τζιπακι επειδη γινοντουσαν κουλα με την θεση του εχθρικου αρματος, μια φαινοτανε μπροστα μου μια εκανε warp οταν βγηκα - 20 μετρα πιο μπροστα :S το οτι ο client βλεπει οτι ειναι στην ταδε θεση το ταδε αρμα δεν σημαινει απαραιτητα πως εχει και ο server την ιδια αποψη, γι αυτο γκρινιαζω για το ποσο καλυτερα θα ητανε χωρις lag compensation στα οχηματα, πχ στο ravaged πλεον με 80ms μια χαρα στριβει η γουρουνα, προτιμω να εχω ενα μικρο lag στον χειρισμο του οχηματος αλλα η θεση του να ειναι παντα συγχρονισμενη με τον server παρα να γινονται τετοια ακυρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.