Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Προς πασα ενδιαφερομενο... γιατι ειπωθηκε κατι μεσα στο BAZO πριν λιγο.

PBScreens.com :: Punk Buster Screenshots :: Player profil :: Proteas

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php?p=Proteas

Kαλα ρε συ τι λες εδω καταφερνα και σε σκοτωνα και γω ο noobas σε tdm μερικες φορες.Ποιος μιλησε οτι cheatares?

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατησα ονομα γιατι τα παλικαρια (admins) εχουν το χαιρετισμο παικτη

(User Greeting)του GGC ανοιχτο και στο chat δεν προλαβαινεις να δεις τι λεει.

Παντως κρατησα την φραση "protea dose kana pbss aliti" βεβαια τιμη μου

και pbss να δωσω και στο σπιτι οποιος θελει ερχεται μπυρες εχω και θα

περασουμε καλα. :happy:

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Αύτο με το W που λέτε είναι που σου ανοιγοκλείνει συνέχεια το common rose??? Γιατί που και που μου το κάνει εμένα , αλλά πατάω esc και μετά φτιάχνει. Τα άλλα που λέει ο φίλος μάλλον έχει πρόβλημα με τα ηχεία ή πρέπει να αλλάξει drivers ή αυτό που έχει στο menu (BF3) για τον ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατησα ονομα γιατι τα παλικαρια (admins) εχουν το χαιρετισμο παικτη

(User Greeting)του GGC ανοιχτο και στο chat δεν προλαβαινεις να δεις τι λεει.

Παντως κρατησα την φραση "protea dose kana pbss aliti" βεβαια τιμη μου

και pbss να δωσω και στο σπιτι οποιος θελει ερχεται μπυρες εχω και θα

περασουμε καλα. :happy:

σπιιιιτι??μπυρες??κοριτσα παιζουν?εεεερεεε καλα θα περασουμεεεε .ερχομαι τσιτερ ερχομαι

Link to comment
Share on other sites

tcp optimizer (για να κανετε ευκολοτερα αυτες ή αλλες αλλαγες, με backup και επιστροφη σε default οποτε θελησετε)

:p

να ρωτήσω και γώ τώρα τι προγραμματάκι είναι αυτό και τι κάνει ;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και γώ τώρα τι προγραμματάκι είναι αυτό και τι κάνει ;
1. Introduction

The TCP Optimizer is a program designed to provide an easy, intuitive interface for tuning TCP and IP related parameters in the Windows Registry. It takes into account all related RFCs, the Microsoft TCP/IP implementation oddities, verifies all Registry locations for the same TCP/IP parameters (ICS Sharing, AOL protocol MTU, etc), only ads the necessary Registry parameters, and overall aids in making the whole "tweaking for speed" experience a breeze

SpeedGuide.net - TCP Optimizer

Link to comment
Share on other sites

Φρεσκοτατο και με ωραιο θεμα :whistle2::p

Τι λες τωρα?????? Τοσες φορες εχω δει καποιο νουμπα απο πανω μου, αλλα ποτε δεν εκατσα να ασχοληθω τι σημαινει :wall:.....νομιζω οτι το εκανα και εγω σε φιλο χωρις να ξερω:to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Μου ζήτησε το Origin να αλλάξω κωδικό, να επιβεβαιώσω mail και να βάλω Security Question...

Legit?

Μην πατήσεις κανένα Link σε email. Αν νομίζεις ότι χρειάζεται, πήγαινε μόνος σου στο site του origin και κάνε τις αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

το τσιμπησα τελικα το aftermath στην προσφορα του origin με 10ευρω.

μου αρεσουν πολυ οι χαρτες και νομιζω οτι αξιζει για το ποσο που εδωσα.

ειδικα markaz and azadi ειναι οι 2 που προτιμω περισσοτερο.

ακολουθησα και το ''hint'' του @Wizard! σχετικα με το Μ240Β with flash sup. και οντως ειχε δικιο.αλλαζει τελειως η συμπεριφορα του οπλου,προς το καλυτερο:).

μεχρι να το ξεκλειδωσω ομως και να παρω και το flash sup. εφαγα πολυυυυ ξυλο:),

δεν πειραζει ομως ,ειχε και αυτο τη χαρη του

Link to comment
Share on other sites

την τελευταια φορα που κοιταξα στο symthic. το m240b ειχε το μεγαλυτερο bonus σε spread και recoil reduction με το bipod κουμπωμενο ( προτεινω να το κανεις bind στο "X", ετσι ωστε οταν πατας Z για να πεσεις κατω αμεσως μετα να μπορεσεις να το στησεις.

Αγαπημενο scope το M145, απο κοντα αμα αρχισεις να βαρας πρωτος εχεις αρκετες πιθανοτητες να επιβιωσεις, το hip spread δεν ειναι τοοοσο μεγαλο και αμα σκυψεις κιολας βελτιωνεται η κατασταση, εχεις 100 σφαιρες εξαλλου δεν γινεται μην τον παρουνε 4-5 :p

Εμενα το aftermath μου αρεσει κυριως επειδη οι πιστες του ειναι φαση karkand με εμφαση στα τζιπακια και την πεζομαχια(ατςςς), crossbow δεν εχω ξεκλειδωσει ακομα και δεν ξερω αν προκειται να το κανω συντομα, το scavenger mode μου φανηκε αδιαφορο οπως και το tank superiority, ελπιζω σαν ιδεα και εκτελεση το CTF να μην εχει αυτα τα χαλια :getlost:

Οσο για το hit reg "fix" που αναφερθηκε πιο πανω ειλικρινα δεν προσφερει τιποτα, και εμενα στο πρωτο round που ειχα παιξει δοκιμαστικα σε CQ μου φανηκε οτι οντως ψοφας πιο γρηγορα, ( μαλλον οτι λαμβανεις πιο γρηγορα την πληροφορια του θανατου :p ) τελικα δεν ειδα καμια βελτιωση.

Και rubber banding εινα βραδυ που μπηκα BAZO (48 players - TDM - AM, seriously ?? :S :p ) υπηρχαν φασεις που πραγματικα εβλεπα τα μοντελα να τηλεμεταφερονται μπροστα στα ματια μου.

Ταγνωστα προβληματα παρατηρθηκαν την επομενη μερα που πηγα να παιξω tdm ston scan.co.uk, (70ms - κυριακη πρωι ) παλι το killfeed ειχε καθυστερηση με αποτελεσμα να ριχνω 10 σφαιρες εξεπαφης και μετα να ασχολουμαι με τον διπλανο του παρακαλοντας να μετρησει το kill στο ενδιαμεσο, παλι ετρωγα damage ενω στην δικια μου οθονη ειχα ηδη προλαβει να χωθω πισω απο τον τοιχο και παλι ειδα παιζανε double KO στα 20 μετρα, να γινοτανε το τελευταιο στο CS θα ειχανε περασει τον Gabe Newell στην σουβλα χωρις δευτερη κουβεντα:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wHgUjOP2w7k&t=2m35s]Aman - Xitler - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.