Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Γιατι απλα δε μπορει να παιξει σε σερβερς που εχουν τις συγκεκριμενες AC λιστες... για να μην μπορει να παιξει καθολου θα πρεπει να φαει ban ειτε απο PB ειτε απο την Dice!

Σαν reason για το ban απ' ότι βλέπω είναι λόγω Screenshot

Screenshot παίρνει ο ΡΒ, πως γίνεται να μην τον έπιασε?

Αν είχε τόσο κάλο cheat, που δεν το πιάνει ο ΡΒ, θα είχε και clear/black screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το "free" Close Quarters ?

Πάει ο ξάδερφος να παίξει πίστες από το CQ και πετάει παραθυράκι error πριν ανοίξει το game και λέει τάχα μου ότι έχει corrupted game files.

Πάει origin, κάνει repair... 0 corrupt files found, your installation is ok.

Στο support της EA τον έβαλαν να κάνει ένα σωρό άκυρα και άσχετα με αυτό πράγματα, και φυσικά δεν έφτιαξε :D

Link to comment
Share on other sites

μετα απο σχεδον 5 μηνες αποχης και μιας και σταθερο ακομα δεν αγορασα,ειπα να εγκαταστησω στο λαπτοπ της δουλειας το παιχνιδιον να δω αν παιζει..

i7 3720QM, 8GB RAM, SSD αλλά... nvidia quadro NVS 5200 1GB

δυστυχως 25-35 fps..

μετα το καλοκαιρι παμε αναγκαστικά σε αγορα desktop ...optimized for bf 4 :dirol:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο σχεδον 5 μηνες αποχης και μιας και σταθερο ακομα δεν αγορασα,ειπα να εγκαταστησω στο λαπτοπ της δουλειας το παιχνιδιον να δω αν παιζει..

i7 3720QM, 8GB RAM, SSD αλλά... nvidia quadro NVS 5200 1GB

δυστυχως 25-35 fps..

μετα το καλοκαιρι παμε αναγκαστικά σε αγορα desktop ...optimized for bf 4 :dirol:

Epic Fail!

Ίδια φάση και εγώ.. Ένας φίλος μου έδωσε το account του που είχαμε ξεκινήσει παλιά μαζί.. Εγώ είχα φτάσει 50, αυτός 55.. Και μπαίνω χθες από το σύστημα της υπογραφής.. και με το ζόρι όλα Low: να βαράει 22-28 FPS..

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 2142 event Battlefield Legacy Weekend – 2142 - News - Battlelog / Battlefield 3

Αυτο το event εχει τοσες πιθανοτητες :TD:.

Σαν μια παρεα φιλων να κανει wet tshirt party και να περιμενουν να γεμισει κοπελες...

Αφου ειναι νεκρο παιχνιδι, επρεπε να κανουν κατι για να φερουν (προσωρινους) νεους παικτες, ισως δωρεαν, ισως ολα τα unlocks, ισως admin server για να πετανε τους δεκαδες χακερ

Link to comment
Share on other sites

πλακα πλακα 2 χρονια τωρα με το origin (και πιο παλια με το E-GAY store ) δεν θυμαμαι να κανανε ουτε ΕΝΑ free-weekend.

Επισης ουτε μια φορα δεν παιχτηκε κατι σχετικο με guest pass, κατι που θα βοηθουσε αρκετα τις πωλησεις στα bugfield μιας και οι ακατονομαστοι εχουν σταματησει μετα το 2142 να βγαζουν demo, μονο μια beta και οποιος προλαβει :S

Ηθελα να ξερα ποσοι θα ειχανε φορτωθει στην μαπα αυτην την μπουρδα αμα δεν ητανε το BF3 στην μεση, btw το 2142 key δεν μου το δεχεται για activation, θελουν να το αγορασω ξανα απο το store :wall:

Link to comment
Share on other sites

το αγορασα και εγω απτη προσφορα στο amazon...αν και νομιζω ειχα ακουσει διναν δωρεαν το close quarters...τωρα δε το βλεπω δωρεαν...περαν τουτου, καμια σχεση με την εκδοση 360, ειχα κλεισει 1,5 χρονο στο 360 και τωρα το βλεπω και επαθα πλακα...αλλα μιας και πιστευω ειμαι εμπειρος με το controller και μιας και με το ποντικι δεν μπορω, θελω να μου πειτε πως και αν μπορω να αλλαξω το layout του παιχνιδιου σε 360 controller και οχι σε keyboard πχ να πγαινω στο αμαξι και να μην λεει press e to enter αλλα press B to enter απτο controller...

A πειτε και μερικα nicknames απο origin...

Link to comment
Share on other sites

το αγορασα και εγω απτη προσφορα στο amazon...αν και νομιζω ειχα ακουσει διναν δωρεαν το close quarters...τωρα δε το βλεπω δωρεαν...περαν τουτου, καμια σχεση με την εκδοση 360, ειχα κλεισει 1,5 χρονο στο 360 και τωρα το βλεπω και επαθα πλακα...αλλα μιας και πιστευω ειμαι εμπειρος με το controller και μιας και με το ποντικι δεν μπορω, θελω να μου πειτε πως και αν μπορω να αλλαξω το layout του παιχνιδιου σε 360 controller και οχι σε keyboard πχ να πγαινω στο αμαξι και να μην λεει press e to enter αλλα press B to enter απτο controller...

O [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] είχε βάλει gamepad.

Link to comment
Share on other sites

αλλα μιας και πιστευω ειμαι εμπειρος με το controller και μιας και με το ποντικι δεν μπορω

Bitch please, το οτι εχεις εμπειρια με chopsticks δεν σημαινει οτι δεν θα μαθεις ποτε να χρησιμοποιεις μαχαιρι και πιρουνι aka πληκτρολογιο + mouse

Κι εγω με gamepad ξεκινησα τα fps ( GoldenEye <3 ) αλλα δεν εψαξα ποτε ανταπτορα για να κουμπωσω το Ν64 controller :p

Ξεχνας οτι η εκδοση στο pc δεν εχει κανενα ειδος aim assist / bullet magnetism, παρε εκει ενα mousepad σε σοβαρο μεγεθος βαλε raw input απο τα options και παιξε λιγο το single player να κανεις "σκοποβολη", σε λιγο καιρο δεν θα θες να σημαδεψεις με μοχλο ποτε ξανα στην ζωη σου, σημειωσε το αυτο :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.