Jump to content



Basketball (Flash Game) EPIC ΚΑΨΙΜΟ.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply
ειλικρινα ρε φιλε, μπορείς να μου πεις ένα σοβαρό λόγο για να χρησιμοποιήσει κάποιος cheats σε αυτό το παιχνιδάκι;

Για να κερδίσει και να φαίνεται η χώρα του πρώτη.

Ίσως γιατί στη ζωή του χάνει συνεχώς, οπότε να ένας τρόπος να κερδίσει.

Υπάρχει κι ένα τέταρτο cheat...παίρνεις έναν μαρκαδόρο και σημειώνεις τις καμπύλες πάνω στην οθόνη...χαχαχα...ή σε μια διαφάνεια που έχεις πάνω από την οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Για να κερδίσει και να φαίνεται η χώρα του πρώτη.

Ίσως γιατί στη ζωή του χάνει συνεχώς, οπότε να ένας τρόπος να κερδίσει.

...ώστε να αποδειχτεί ότι ΚΑΙ σε ένα flash game οι Έλληνες είναι μανούλες στα cheats και τα όποια άλλα μαγειρέματα :jester:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έλεγα οι Έλληνες...οι νεοΈλληνες θα έλεγα και πιο συγκεκριμένα αν γράψω και οι νεοΈλληνες της τάδε περιοχής θα φάω ban...οπότε αφήνω να φανταστείτε την περιοχή...χαχαχα...Μαγειρέματα, παρόλο που εκεί δεν έχει καθόλου καλά φαγητά.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...θέλεις να δεις τους top scorers και να καταλάβεις από την ηλικία μου ποιος είμαι?...χαχαχα...αφού δεν παίζω...

όχι, προσπαθώ να καταλάβω το σκεπτικό σου και αν πρέπει να το δικαιολογήσω ή να σταματήσω την κουβέντα (η οποία έτσι κι αλλιώς δεν βγάζει πουθενά) επειδή δεν αξιζει να ασχοληθώ παραπάνω σκεπτόμενος ότι δεν εισαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος με αυτά τα μυαλά.

Ξαφνικά σήμερα κι ενώ έπαιζα με το δεύτερο cheat φυσικά, βλέπω κάποιος με έχει από κάτω. Καλά λέω στην τελευταία βολή θα περάσω πρώτος ως συνήθως ή θα είμαστε στη χειρότερη με ίδιο σκορ.

Και ξαφνικά βλέπω Double score.

Οπότε το πήρα απόφαση ότι μόλις κυκλοφόρησε και το τρίτο cheat που διπλασιάζει...

για άνθρωπο που δεν παίζει, μια χαρά τα κατέχεις πάντως τα κόλπα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρήκα το cheat. Το δεύτερο. Λέω πρώτα να σας κάνω μια επίδειξη και μετά να το δώσω σε όποιον θέλει.

Θα βάλω THELAB GR όνομα.

Συνδεθείτε να δείτε το Thelab ελπίζω πρώτο, μιας και με το νέο cheat που κυκλοφόρησαν δεν εγγυώμαι τίποτα.

Σε 2 λεπτά αρχίζει νέος γύρος. Μπείτε. Θα παίξω για 3, 4 συνεχόμενα παιχνίδια, οπότε παίξτε κι εσείς...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρήκα το cheat. Το δεύτερο. Λέω πρώτα να σας κάνω μια επίδειξη και μετά να το δώσω σε όποιον θέλει.

Θα βάλω THELAB GR όνομα.

Συνδεθείτε να δείτε το Thelab ελπίζω πρώτο, μιας και με το νέο cheat που κυκλοφόρησαν δεν εγγυώμαι τίποτα.

Σε 2 λεπτά αρχίζει νέος γύρος. Μπείτε. Θα παίξω για 3, 4 συνεχόμενα παιχνίδια, οπότε παίξτε κι εσείς...

Πες μου ποιος σοβαρος ανθρωπος θα βαλει cheats σε αυτο το παιχνιδι?

No offence.:suicide:

Link to comment
Share on other sites

# hayabusa : Μόνο οι δειλοί γράφουν έμμεσα αυτό που θέλουν να πουν.

Από τα προηγούμενά σου μηνύματα φάνηκε ότι δεν χαμογελούσες.

Εγώ πάντως θα χαμογελάσω και με αυτό που γράφεις. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

# hayabusa : Μόνο οι δειλοί γράφουν έμμεσα αυτό που θέλουν να πουν.

Από τα προηγούμενά σου μηνύματα φάνηκε ότι δεν χαμογελούσες.

Εγώ πάντως θα χαμογελάσω και με αυτό που γράφεις. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.

εμμεσο τροπο; αντιθέτως στο είπα μια χαρά άμεσα (και με κάποια δόση χιούμορ γιατί αν το χάσουμε και αυτό καήκαμε) οτί αυτό που κάνεις εσύ και πολλοί άλλοι είναι η πεμπτουσία της βλακείας και του καψίματος. και σε ξαναρωτάω ικανοποίησες την προσωπική σου ματαιοδοξία με το να βγεις πρώτος σε ένα flash game; έδωσες κάποιο νοήμα στην ζωή σου;

Μπα, απλά ήρθες στα λόγια του Αστρολάβου

Μου θυμίζει κάτι τύπους (πχ Χαρδαβέλας με τα μαγικά) που πάνε και βγάζουν τους τρόπους που οι ταχυδακτυλουργοί κάνουν τα μαγικά τους. Αφήστε μας να ζήσουμε λίγο τη μαγεία ρε. Μη μας τα χαλάτε όλα πια....

οκ τώρα ? :)

PS: Συζήτηση τέλος, γιατί ούτε νοήμα έχει ούτε άκρη βγάζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να συνεχίσω να γράφω προς κάποιον που με αποκαλεί έστω και έμμεσα βλάκα.

Αν θέλεις να βάλεις σε τάξη τον κόσμο, κάνε την αυτοκριτική σου, όπως πρέπει να κάνει και ο καθένας μας.

Σε ευχαριστώ και πάλι για αυτά που γράφεις χωρίς να με γνωρίζεις.

#uNick : :T:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το cheat που δεν μπορεί να νικηθεί με τίμιο παιχνίδι.

Τα προηγούμενα 2 τουλάχιστον, μπορούσαν να κοντραριστούν τίμια.

Γιαυτό πλέον φτιάχνεις δικό σου δωμάτιο και καλείς φίλους να παίξετε μεταξύ σας ή ψάχνεις για έτοιμα δωμάτια που δημιούργησαν άλλοι για τίμιο παιχνίδι. Αυτό κάνω κι εγώ πλέον και το σκορ του νικητή φτάνει το πολύ μέχρι 320. Συνήθως στο 260-280 παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το cheat που δεν μπορεί να νικηθεί με τίμιο παιχνίδι.

Τα προηγούμενα 2 τουλάχιστον, μπορούσαν να κοντραριστούν τίμια.

Γιαυτό πλέον φτιάχνεις δικό σου δωμάτιο και καλείς φίλους να παίξετε μεταξύ σας ή ψάχνεις για έτοιμα δωμάτια που δημιούργησαν άλλοι για τίμιο παιχνίδι. Αυτό κάνω κι εγώ πλέον και το σκορ του νικητή φτάνει το πολύ μέχρι 320. Συνήθως στο 260-280 παίζει.

πως μπορουσε να κοντραριστει, το 365, 448, 512 , συμφωνα και με τα ιδια λεγομενα σου, οταν ο νικητης φτανει το πολυ 320...?(που και για το 320.. να μη γραψω τι πιστευω..)

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουσε να κοντραριστει, το 365, 448, 512 , συμφωνα και με τα ιδια λεγομενα σου, οταν ο νικητης φτανει το πολυ 320...?(που και για το 320.. να μη γραψω τι πιστευω..)

Το πρώτο cheat κοντράρεται άνετα με τίμιο παιχνίδι. Το δεύτερο φτάνει γύρω στο 320-350 σε μέσο όρο παιχνιδιών, οπότε αν αργήσει σε μια δυο βολές, μπορείς να τον κοντράρεις αν είσαι καλός στο τίμιο.

Το 512 που λες, δεν πιάνεται με το δεύτερο cheat, με το νέο μόνο. Επίσης το αν θα πιάσεις 300 ή 400 έχει να κάνει φυσικά με το πόσες μακρινές βολές θα δώσει ο συγκεκριμένος γύρος.

Πως ψάχνω για άλλα δωμάτια?

Για τα άλλα δωμάτια, στο google. Σε άλλα forum που συζητούν για το παιχνίδι, αναφέρουν όνομα δωματίου για να παίζουν λιγότεροι. Αλλιώς, φτιάξε ένα και κάλεσε φίλους σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.