Jump to content



Basketball (Flash Game) EPIC ΚΑΨΙΜΟ.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

LOL! Μέχρι και σε αυτό hack; Μα πως γίνεται αφού είναι το παιχνίδι είναι flash αρχείο ανεβασμένο στον server τους...δεν νομίζω να ισχύει τέτοιο hack online.

Link to comment
Share on other sites

:angry::TD:

τωρα αυτο παει σε μενα? δεν καταλαβα...

δεν ειμαι τοσο μικρος ουτε τοσο συναισθηματικα στερημενος, να βρισκω χαρα στο να καταστρεφω ενα "ομαδικο" παιχνιδι για να επιδειχτω!

οπως και να 'χει, δεν εχω κανει κανενα cheat!

αμα νομιζετε το αντιθετο, εγω διαγραφομαι απο το group....(πως?)

υγ: να και ενα βιντεακι απο καποιον που εκανε 275.68pts με (απ'οτι φαινεται) νομιμο τροπο χανοντας και μερικα καλαθια...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MP35cTTHqb0]YouTube - Basketball - Online Games - P.B. 275.68m[/ame]

Link to comment
Share on other sites

LOL!

σου στριψε ;:p

Γιατι να πηγαινει σε σενα ; Προφανως βρηκε το βιντεο και το εβαλε και ετυχε να ειναι κατω απο το δικο σου.

Εκτος αν εχεις την μυγα :p:P

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει κάτι τύπους (πχ Χαρδαβέλας με τα μαγικά) που πάνε και βγάζουν τους τρόπους που οι ταχυδακτυλουργοί κάνουν τα μαγικά τους. Αφήστε μας να ζήσουμε λίγο τη μαγεία ρε. Μη μας τα χαλάτε όλα πια....

Link to comment
Share on other sites

Σημασία στο game δεν έχει ιδιαίτερα πόσα βάζεις αλλά πόσα clean shots κάνεις έχω απο τα 6,25. Έτσι ανεβαίνει το σκόρ.

Αν όμως τα βάλεις όλα και οι τυχαίες θέσεις που σου έδωσε είναι κοντά στο καλάθι δεν πρόκειται να κάνεις μεγάλο σκόρ.

Αυτό παρατήρησα όσο κάηκα.

Link to comment
Share on other sites

LOL!

σου στριψε ;:p

Γιατι να πηγαινει σε σενα ; Προφανως βρηκε το βιντεο και το εβαλε και ετυχε να ειναι κατω απο το δικο σου.

Εκτος αν εχεις την μυγα :p:P

χεχε...

μαλλον παρεξηγησα τον Lakisss!

(απλα μου φανηκε καπως το ποστ για τα cheats αμεσως κατω απο το ποστ μου, μολις μιση ωρα μετα που εκανα το σκορ...ημουν και αγουροξυπνημενος:shout:)

Link to comment
Share on other sites

σε λίγο 8α σας φτιάξω το πιο μ@μ@το hack

edit

ιδού το πιο μ@μ@το hack . στηρίζεται πάνω στους άξονες χ,ψ ... όπου κάθε διάνυσμα α=χi+ψj γράφετε κατα μοναδικό τρόπο ώς γραμμικός συνδυασμός των i kai j ... xD

lollllllllllq.jpg

Link to comment
Share on other sites

σε λίγο 8α σας φτιάξω το πιο μ@μ@το hack

edit

ιδού το πιο μ@μ@το hack . στηρίζεται πάνω στους άξονες χ,ψ ... όπου κάθε διάνυσμα α=χi+ψj γράφετε κατα μοναδικό τρόπο ώς γραμμικός συνδυασμός των i kai j ... xD

lollllllllllq.jpg

Αυτή ειναι η λογική !!

Αλλά θα κάτσεις να ζωγραφίσεις την οθόνη ?? :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Και μη ξεχνάτε τον τύπο της παραβολικής τροχιάς της μπάλας αλλά και τις τριβές του αέρα κατά την κάθοδο αυτής, μιας και έχω παρατηρήσει ότι πάντα η μπάλα σκάει πιο πίσω από εκεί που είχα υπολογίσει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.