Jump to content



Basketball (Flash Game) EPIC ΚΑΨΙΜΟ.


tragikos

Recommended Posts

Πωπω εκει που διαβαζα επεσα πανω στο παιχνιδι!

Θα το καψω το βραδυ σιγουραα!!!

Αλλα στο γκρουπ λεει οτι ειμαι 80κατι απο ολους ,ειναι στο γρουπ του λαμπ 100+ ατομα ? lol...

Δεν είναι όλοι online, κρατάει τα καλύτερα σκορ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

χμμμ...

επαιξα ενα παιχνιδι τωρα χανοντας πολυ λιγα καλαθια, αλλα επειδη τα περισσοτερα που εβαλα ηταν απο κοντινη αποσταση, δεν εκανα μεγαλο σκορ (175pts)

παιζει καθε 2λεπτο να εχει διαφορετικο max score???

εαν ναι, τοτε παιζει ρολο και το 2λεπτο που θα σου κατσει...

Link to comment
Share on other sites

χμμμ...

επαιξα ενα παιχνιδι τωρα χανοντας πολυ λιγα καλαθια, αλλα επειδη τα περισσοτερα που εβαλα ηταν απο κοντινη αποσταση, δεν εκανα μεγαλο σκορ (175pts)

παιζει καθε 2λεπτο να εχει διαφορετικο max score???

εαν ναι, τοτε παιζει ρολο και το 2λεπτο που θα σου κατσει...

Τι εννοείς διαφορετικό max score; αθροίζει τους πόντους από τα καλάθια και βγάζει σκορ

Link to comment
Share on other sites

οχι το σκορ στο τελος...

αυτο που ρωταω ειναι κατα ποσο στο καθε 2λεπτο, το θεωρητικο μεγιστο σκορ διαφερει (δηλ να πετυχεις ολα τα καλαθια με clean basket)

πχ αν πετυχαινω ολα τα καλαθια clean basket, τοτε θα μου βγαινει το ιδιο σκορ σε ολα τα 2λεπτα που θα παιξω?

Link to comment
Share on other sites

οχι το σκορ στο τελος...

αυτο που ρωταω ειναι κατα ποσο στο καθε 2λεπτο, το θεωρητικο μεγιστο σκορ διαφερει (δηλ να πετυχεις ολα τα καλαθια με clean basket)

πχ αν πετυχαινω ολα τα καλαθια clean basket, τοτε θα μου βγαινει το ιδιο σκορ σε ολα τα 2λεπτα που θα παιξω?

Φυσικά, αυτό που αλλάζει είναι πόσα μακρινά σουτ θα σου δώσει σε κάθε δίλεπτο

Link to comment
Share on other sites

και εγω νομίζω ότι ειναι διαφορετικό. αν έχω παρατηρήσει σωστά άλλοτε βγάζει περισσότερα κοντά και άλλοτε όχι. ήταν φορές πχ που είχα βαρεθεί να σουτάρω από τη σέντρα και άλλες που παρακάλαγα να βγάλει κανενα σουτ από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

ναι, εννοειται πως καθε 2λεπτο αλλαζουν και οι θεσεις βολης (και οι σχετικες συχνοτητες), απλα πιστευα πως το παιχνιδι φροντιζει να σου δινει καθε φορα το ιδιο μαξ σκορ!!!

Link to comment
Share on other sites

κι όμως αλλάζει και το σκορ ανάλογα με τον τρόπο που μπαίνει το καλάθι......και δε μιλάω απλά για ταμπλώ ή clean basket.....αλλά με την γωνία και την ταχύτητα που περνάει τη στεφάνη.

συνήθως τα ψηλότερα σκορ π.χ. από το πιο μακρινό σημείο έχω πετύχει 12.4Χ2 με clean basket γιατί βρήκα το sweet spot μεταξύ καμπύλης και δύναμης. Αν βάλεις περισσότερη καμπύλη με περισσότερη δύναμη και μπει πιο κάθετα θα σου δώσει 11.95Χ2

γενικά το παιχνίδι θέλει mad skills......εγώ προσωπικά το παράτησα γιατί την τελευταία φορά έκλεισα 2ωρο......:crazy:

Link to comment
Share on other sites

κι όμως αλλάζει και το σκορ ανάλογα με τον τρόπο που μπαίνει το καλάθι......και δε μιλάω απλά για ταμπλώ ή clean basket.....αλλά με την γωνία και την ταχύτητα που περνάει τη στεφάνη.

συνήθως τα ψηλότερα σκορ π.χ. από το πιο μακρινό σημείο έχω πετύχει 12.4Χ2 με clean basket γιατί βρήκα το sweet spot μεταξύ καμπύλης και δύναμης. Αν βάλεις περισσότερη καμπύλη με περισσότερη δύναμη και μπει πιο κάθετα θα σου δώσει 11.95Χ2

γενικά το παιχνίδι θέλει mad skills......εγώ προσωπικά το παράτησα γιατί την τελευταία φορά έκλεισα 2ωρο......:crazy:

οντως.. νομιζω οσο πιο φλατ η πορεια δινει και καλυτερο σκορ

λογικο μου μοιαζει μιας και ειναι πιο δυσκολο να μπει κιολας σε σχεση με τα ψηλοκρεμαστα

παντως πανω απο 6-7 ματσακια σερι δεν τα καταφερνω...

αρχιζει και θολωνει το ματι μου

συνηθως στα 2-3 πρωτα κανω τα καλυτερα σκορ, κρυος κρυος

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα μια ωρα επανω στο παιχνιδι αλλα επανηλθα και μαλιστα αρκετα δυνατος:D

τωρα υπνος...

υγ: πως βλεπω τα μεγιστα σκορ στο παιχνιδι (ασχετως group)? με τρωει η περιεργεια...:to_pick_ones_nose:

edit:

ελα παραδέξου το, cheetαρες...δεν υπάρχει αυτό :drool:

κι ομως...

ουτε εγω περιμενα τετοιο σκορ!!!

ξεκιναω το παιχνιδι και μετα απο λιγες βολες με εβγαζε 1ο στην καταταξη οπου και εμεινα εκει μεχρι τελους...:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.