Jump to content



Basketball (Flash Game) EPIC ΚΑΨΙΜΟ.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply
έτσι από περιέργεια, εσείς που είστε στις 3-4 πρώτες θέσεις αστοχείτε ποτέ; :p

9/10 φορές. Απλά φροντίζουμε να επιβεβαιώνουμε τον κανόνα με μια εξαίρεση κάθε βδομάδα :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν βάζεις τις μακρινές βολές με clean basket, έχεις αρκετά περιθώρια λάθους. Έχει τύχει να χάσω πχ αρκετές πρώτες και επειδή έβαζα στο τέλος τις περισσότερες μακρινές να μπήκα άνετα στους πρώτους 10. Βέβαια τώρα έχει ανέβει ο ανταγωνισμός, μάλλον δεν πρέπει να χάνω καμία.

All time record πάντως που είχα κάνει παλιά ήταν κάπου στα 230. Έχω δει στην κατάταξη και 300άρια όμως και δεν ξέρω αν είναι εφικτά με "νόμιμο" τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

βασικά υπάρχει cheat και βαράς σκορ από 300 εως 390 που ειναι το μαξιμουμ νομίζω στο συγκεκριμένο......

απλά πόσο τελειωμένος πρέπει να είσαι για να cheat-αρεις σε ένα flash game τέτοιου είδους....

Link to comment
Share on other sites

βασικά υπάρχει cheat και βαράς σκορ από 300 εως 390 που ειναι το μαξιμουμ νομίζω στο συγκεκριμένο......

απλά πόσο τελειωμένος πρέπει να είσαι για να cheat-αρεις σε ένα flash game τέτοιου είδους....

Η απάντηση έχει δοθεί σε παλιό διαγωνισμό του lab και δεν θα το παίξω αθώος μιας και όταν τότε είχαν αρχίσει να ξεφεύγουν τα scores, είχα και εγώ αρχίσει να ψιλό ψάχνομαι στο αν υπάρχει τρόπος να τα cheatάρεις. Πάντως μου κάνει εντύπωση να υπάρχει cheat σε αυτό εδώ μιας και ο διαγωνισμός γίνεται σε προκαθορισμένο χρόνο και ταυτόχρονα με άλλους Online χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

έτσι από περιέργεια, εσείς που είστε στις 3-4 πρώτες θέσεις αστοχείτε ποτέ; :p

πως δεν χανουμε!

το κολπο ειναι να προσπαθεις για το clean basket....κοντινα και μακρινα! ΟΛΑ:p

υγ: τα πιο ευκολα ειναι αυτα που η μπαλα ειναι ισουψως με το καλαθι, απο οποιαδηποτε αποσταση...

υγ2: still first!!! οταν καποιος με περασει, ας μου στειλει κανα πμ να επανελθω:p

Link to comment
Share on other sites

πως δεν χανουμε!

το κολπο ειναι να προσπαθεις για το clean basket....κοντινα και μακρινα! ΟΛΑ:p

υγ: τα πιο ευκολα ειναι αυτα που η μπαλα ειναι ισουψως με το καλαθι, απο οποιαδηποτε αποσταση...

υγ2: still first!!! οταν καποιος με περασει, ας μου στειλει κανα πμ να επανελθω:p

νομιζω σε περασαν!;);)

Link to comment
Share on other sites

Πωπω εκει που διαβαζα επεσα πανω στο παιχνιδι!

Θα το καψω το βραδυ σιγουραα!!!

Αλλα στο γκρουπ λεει οτι ειμαι 80κατι απο ολους ,ειναι στο γρουπ του λαμπ 100+ ατομα ? lol...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.