Jump to content



Basketball (Flash Game) EPIC ΚΑΨΙΜΟ.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Τα σημεία εκκίνησης της βολή στην ουσία είναι τα ίδια, μετά από πολύ κάψιμο βάζεις σημάδι απο που ξεκινάει καθε φορά, ε και μετά συνηθίζει το μάτι στο ύψος...

Link to comment
Share on other sites

κι όμως αλλάζει και το σκορ ανάλογα με τον τρόπο που μπαίνει το καλάθι......και δε μιλάω απλά για ταμπλώ ή clean basket.....αλλά με την γωνία και την ταχύτητα που περνάει τη στεφάνη.
οντως.. νομιζω οσο πιο φλατ η πορεια δινει και καλυτερο σκορ

λογικο μου μοιαζει μιας και ειναι πιο δυσκολο να μπει κιολας σε σχεση με τα ψηλοκρεμαστα

Δε νομίζω να ισχύει αυτό, οι βαθμοί είναι καθαρά θέμα απόστασης και clean basket. Αλλιώς δεν θα τους μετρούσε και σε μέτρα.

Έκανα update στο πρώτο post, αν και δε νομίζω να συνεχίσει ο κόσμος να έχει ενδιαφέρον μετά από τέτοια σκορ (300+) τα οποία θεωρώ τρομερά δύσκολα όπως είπα. Εγώ έφτασα πάλι το προσωπικό μου ρεκόρ (~230) και δε νομίζω ότι πάω πιο πάνω.

All time record πάντως που είχα κάνει παλιά ήταν κάπου στα 230. Έχω δει στην κατάταξη και 300άρια όμως και δεν ξέρω αν είναι εφικτά με "νόμιμο" τρόπο.

:)

Αλήθεια οι 300+ χάσατε κάποιο καλάθι;

Τα σημεία εκκίνησης της βολή στην ουσία είναι τα ίδια, μετά από πολύ κάψιμο βάζεις σημάδι απο που ξεκινάει καθε φορά, ε και μετά συνηθίζει το μάτι στο ύψος...

Αυτό δεν το έπιασα. Σε κάθε γύρω βαράς τις ίδιες βολές;

Link to comment
Share on other sites

χεχε...

μαλλον παρεξηγησα τον Lakisss!

(απλα μου φανηκε καπως το ποστ για τα cheats αμεσως κατω απο το ποστ μου, μολις μιση ωρα μετα που εκανα το σκορ...ημουν και αγουροξυπνημενος:shout:)

Προς θεού....το βιντεάκι δέν πήγαινε για εσένα, αλλά ούτε για κανέναν αλλο απο το TheLab!

Απλά μου έκαναν μεγάλη εντύπωση οι υψηλοί πόντοι στο global, και ψάχτηκα λίγο.

Το έβαλα για να δείξω καθαρά πόσο μα.....κες ειναι κατ΄εμέ μερικοί, ώστε να ψάχνουν cheat ακόμα και 'δώ,

και να χαλάνε την μαγεία του παιχνιδιού....

Για μένα πάντως δέν αλλάζει κάτι...ακόμα παίζω φανατικά!:T:

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει κάτι τύπους (πχ Χαρδαβέλας με τα μαγικά) που πάνε και βγάζουν τους τρόπους που οι ταχυδακτυλουργοί κάνουν τα μαγικά τους. Αφήστε μας να ζήσουμε λίγο τη μαγεία ρε. Μη μας τα χαλάτε όλα πια....

+1 να καουν στην κόλαση :yes4:

ΥΓ. Προσωπικά πανω απο 90 δεν εχω κάνει.. :tw:

Link to comment
Share on other sites

Προς θεού....το βιντεάκι δέν πήγαινε για εσένα, αλλά ούτε για κανέναν αλλο απο το TheLab!

Απλά μου έκαναν μεγάλη εντύπωση οι υψηλοί πόντοι στο global, και ψάχτηκα λίγο.

Το έβαλα για να δείξω καθαρά πόσο μα.....κες ειναι κατ΄εμέ μερικοί, ώστε να ψάχνουν cheat ακόμα και 'δώ,

και να χαλάνε την μαγεία του παιχνιδιού....

Για μένα πάντως δέν αλλάζει κάτι...ακόμα παίζω φανατικά!:T:

εχεις δικιο!:hug:

οντως, τωρα που ξαναδιαβασα το ποστ μου, μου φαινεται υπερβολικο!

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε ένα πολ στο θρεντ με τίτλο "ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΕΥΜ ΕΨΑΞΑΝ ΓΙΑ CHEAT", σίγουρα θα είναι πάνω από 80% αυτοί με την απάντηση "ΝΑΙ" :p

Κάνεις λάθος. :dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο MOS

Τα σημεία εκκίνησης της βολή στην ουσία είναι τα ίδια, μετά από πολύ κάψιμο βάζεις σημάδι απο που ξεκινάει καθε φορά, ε και μετά συνηθίζει το μάτι στο ύψος...

Αυτό δεν το έπιασα. Σε κάθε γύρω βαράς τις ίδιες βολές;

Αν γινόταν αυτό δεν θα ήταν νόμιμο και θα χρησιμοποιούσα κάποιο cheat αν υπάρχει...

Απλα θέλω να πω πως οι κινησεις αν εχεις συμπληρώσει ένα συγκεκριμενο αριθμο παιχνιδιών θα δεις οτι γυρίζει στις ιδιες θεσεις !! αυτο και μετα συνηθίζει το ματι !

Link to comment
Share on other sites

ναι ξεχασα το σχεδον, για την ακριβεια είναι το μέσον και λιγο προς το καλαθι με το κατάλληλο ύψος !! ! :)

Για μακρυνες αποστασεις οπως παιζω ,το βαζω λιγο πιο μπροστα απο τη μεση και τερμα υψος και μπαινουν αρκετες φορες.

Για κοντινες πιο κοντα στη μεση απ'οτι στις μακρυνες,γιατι φευγει πισω απο την μπασκετα :p

Link to comment
Share on other sites

τριβη αερα δεν μου ΦΑΝΗΚΕ να υπολογιζει.. ολες οι βολες, πεφτουν ακριβως στην τροχια της παραβολης, ουτε χιλιοστο παραεξω...

σιγά μην υπολογίζει και την ατμοσφαιρική πίεση ανάλογα με το τι ώρα παίζεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.