Jump to content



Recommended Posts

Νίκο άλλαξες σύστημα ?

αν και ειμαστε offtopic θα σου απαντησω !!

και ναι και οχι χρηστο !! ειχα στα χερια μου ενα 4770κ για 2 μερες αλλα τελικα δε τον κρατησα τον επεστρεψα!!

καθοτι οι πληροφοριες λενε οτι οι νεοι refresh haswell παιζουν πολυ ψηλα και ειναι και κρυοι!!

οποτε θα περιμενω τα νεα οπλα και φυσικα καμμια z97 μητρικη!!

καλη συνεχεια θα τα λεμε εδω στο lab!!

Link to comment
Share on other sites

αν και ειμαστε offtopic θα σου απαντησω !!

και ναι και οχι χρηστο !! ειχα στα χερια μου ενα 4770κ για 2 μερες αλλα τελικα δε τον κρατησα τον επεστρεψα!!

καθοτι οι πληροφοριες λενε οτι οι νεοι refresh haswell παιζουν πολυ ψηλα και ειναι και κρυοι!!

οποτε θα περιμενω τα νεα οπλα και φυσικα καμμια z97 μητρικη!!

καλη συνεχεια θα τα λεμε εδω στο lab!!

Και γω για την ώρα θα μείνω ως έχω. Θα έχουμε καλή συνέχεια σε αυτό το βήμα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ετσι για την ιστορια, να ανεβασω και εγω ενα νουμερακι με το κτηνοσ μου :hehe::hehe:

Screenshot by Lightshot

71°C σε Cinebench load....ψήνεται λιγάκι το κτήνος σου...να υποθέσω με αέρα είσαι , σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

ναι με αερα ,, εχω την xigmatek gaia.. υπαρχουν 2 θερμοκρασιεσ στο cpu.. ενα στο 59 , και ενα στο 71.. δεν ξερω πια απο τα 2 ισχυει.. οπωσ και να εχει, το συγκεκριμενο cpu δεν νιωθει, εχει οριο τουσ 100 βαθμουσ κελσιου.. μολισ τουσ πιασει σβηνει αυτοματα .. αχχαχχα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε μάγκες επειδή τα έχω δει όλα μέχρι τώρα κ το κατέχετε βλέπω, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος τα βασικά για ένα καλό overclock!!!!! Έχω asus z97a , 4690k , h105.

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.