Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

7 hours ago, astrolabos said:

Βγάλανε σε premium το M41 Walker Bulldog σε μαύρο και έχει βρωμίσει ο τόπος με δαύτο

Τα πάντα και τα κοάλα για το χρήμα.
Ρε σεις γιατί στέλνουν σε μένα συνέχεια αιτήσεις για την κλαν?Το κακό είναι ότι δεν μπορώ να τους βάλω.
Εγώ πάντως πέρασα ωραίο σουκού.15 ήττες παθητικό.
Σε κάθε game έβλεπα ή μία πράσινη γραμμή στη μία πλευρά του χάρτη ή τα scouters να έχουν πάρει αγκαλιά την κόκκινη γραμμή.άι σιχτήρ

On 1/4/2016 at 2:06 AM, SirDiman said:

9+10αρια που εχω ... ανεβαζω TVP VTU και λιγο το 7αρι td για το 263 :phttp://prntscr.com/an04qk

Θα καλοπεράσεις με το TVP,εγώ το πέρασα πιω ανώδυνα με free xp,το Τ50 είναι αρματάρα,καμία σχέση.Απλά το 7άρι και το 8άρι αυτής της σειράς είναι καθαρά για να τα περάσει ο κόσμος με free xp και να βγάλουν φράγκα.To 263 και γενικά τα tds τα έχουν καταντήσει σαν τα μούτρα τους με τους χάρτες που έχουν.Το su 122-54 θα σου φανεί σαν tier 8.5 και όχι 9άρι,έχει ταχύτητα οπότε κάνεις γρήγορα relocation.Δεν κάνει μεγάλο damage για το tier του αλλά είναι διασκεδαστικό άρμα και έχει όλα τα κουσούρια των ρώσικων tds.Το 263 σπάνια το βλέπω πλέον σε random,εγώ το είχα πάρει μόνο και μόνο για clan wars για τρολλοεπιθέσεις.Όταν σε πετύχει το άρτι πέφτει κλάμα αλλά μέχρι τότε αν σου βγεί καλό παιχνίδι δίνεις πολύ πόνο

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrolabos said:

Τα light και το Cromwell δε μπορώ να τα παίξω αλλιώς. Βάζω τη γιαπωνέζικη μπαντάνα και πάω ντουφέκι ευθεία :p

Πού θα πάει, στις 60.000 μάχες θα μάθεις... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Rusty_Cookie said:
  Reveal hidden contents

FUUUUUUUUUUU-sabertooth-wwfc7-organisati

________________________________________________________________________________

 

Kαι by the way, 8αρι prem heavy αξίζει να πάρω και αν ναι ποιο? 

Κοίτα μερικές σελίδες πίσω. Κάναμε την ανάλυση όταν ήθελε ο astrosomething να πάρει premium...

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, cna said:

Πού θα πάει, στις 60.000 μάχες θα μάθεις... :p

Μπα,προτιμώ να ποντάρω 2πλο στο Μπαρτσελόνα vs Εξτρεμαδούρα παρά σ'αυτό.Προσπαθώ να τον φανταστώ με το ru251 που θα βλέπει 10άρια για πλάκα και τρέμω από φόβο.

Πάντως έβγαλα και μία ματσάρα το ΣΚ.Είμαστε himmlesorf και ήμουν με το e25 στις γραμμές του τρένου αριστερά και έκανα drain σε ένα Τ25 ένα hellcat και ένα πουτσομεζέ stuart.Το παιχνίδι πήρε άσχημη τροπή κι έχω μείνει μόνο εγώ και από τους οχτρούς ένα Τ69 και ένα cromwell.Κάνω ολόκληρο τον κύκλο μέσα από τη βάση τους κι έρχομαι τετ α τετ με το Τ69,φορτώνω χρυσές κι αυτός έκανε reload κι έρχεται κατά πάνω μου για να με ραμάρει,κάνω όπισθεν και κολλάμε μούρες,το cromwell ήταν πάνω στο λόφο και το είχε για σίγουρο ότι θα με φάει.Αφού τον ξέσκισα κι αυτός μου έκανε 2 bounce άρχισε το κράξιμο για τις χρυσές.Κάνω ένα μικρό relocate και περιμένω μέχρι να σβήσω,τραβάω στην ανηφόρα σφαίρα και εκείνη την ώρα κατέβαινε με φόρα το cromwell.Και οι 2 ήμασταν από μία βολή,την έφαγε όμως το παλλουκάρι γιατί δεν κατέβασε κανόνι.GG και άντε στη μάνα σας.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, raziel said:

Μπα,προτιμώ να ποντάρω 2πλο στο Μπαρτσελόνα vs Εξτρεμαδούρα παρά σ'αυτό.Προσπαθώ να τον φανταστώ με το ru251 που θα βλέπει 10άρια για πλάκα και τρέμω από φόβο

Battle Starts -> Bail out, this vehicle has had it (σε λιγότερο από 2 λεπτά) -> (Esc) Return to garage? -> Αναμονή 10 λεπτά και νέα μάχη με το Ru... Κάπως έτσι θα πηγαίνει το σκηνικό με το Ru στα χέρια του astro... Μετά θα έρχεται και θα κλαίγεται ότι έχει πάει στο μηδέν το WN8 του...

 

Εγώ πάλι το Σ/Κ με βρήκε κολλημένο στις αποστολές SPG12 & 13. Παρ' όλα αυτά χτύπησα μια 4Κ dmg με το type59 (με regural ammo πάντα)...

Έγινε επεξεργασία από cna
Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

Αυτό ειδικά, να είσαι σίγουρος :hehe:

Μα γι' αυτό το λέω, επειδή είμαι σίγουρος... Πάντως αν το κατέχεις λίγο το sport μπορείς να κάνεις παπάδες. Με το Amx 13 90 έχω πετύχει προσωπικό ρεκόρ 9.000 assisted damage με passive scouting... Αν τώρα εσύ πηγαίνεις σαν τον λωλό απέναντι σε tier10 τί να σου κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιες πίστες έχω μάθει να κινούμαι και καταφέρνω και τους ανάβω όλους. Πολλές φορές έχω φτάσει με 0 dmg να είμαι δεύτερος σε exp σε μια μάχη. Σε κάποιες άλλες πίστες, απλά δεν έχω βρεί το κουμπί τους.

Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

 Σε κάποιες άλλες πίστες, απλά δεν έχω βρεί το κουμπί τους.

Και μέχρι να βρεις εσύ το κουμπί θα τις έχει αποσύρει η Wargaming. Δεν υπάρχει πίστα που να μην μπορείς να κάνεις είτε active είτε passive scouting. Επίσης ο σκοπός δεν είναι να τους ανάψεις όλους (άντε και το πήρες το scout medal τί θα το κάνεις;), σκοπός είναι να ανάβεις αυτούς που θα μπορούν να τους χτυπήσουν οι της ομάδας σου.

Για πες, ποιες πίστες σε ζορίζουν;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχθές ξεκινάω με το bulldog στον χάρτη Serene Coast, τελικιάζω και πηγαίνω κάθετα προς τις γραμμές του τρένου για πέταγμα και screenshot.

Εχοντας γυρίσει όμως την κάμερα προφίλ για να βγάλω καλή φωτο σκάει από το πουθενά ένας δικός μας με amx 13 57 πηγαίνοντας παράληλα με τις γραμμές. Τον πετυχένω κάθετα και τον τουμπάρω 360 μοίρες :rofl:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια με 2 ερωτησούλες:

 

1. Καθώς έφτασε το πλήρωμα του χρόνου να αλλάξω τανκ (απο crusader σε cromwell , απο Τ1 σε Μ6, απο ΚV1 σε KV 85) (πέσανε και μαζεμένα αναθεμά τα...) η εκπαίδευση του πληρώματος  για 100% γίνεται μόνο με χρυσό ? (με τα προηγούμενα τανκ τα έχω φτάσει στο 100% και στο KV1 ανεβάζω τώρα και skills) ή υπάρχει άλλος τρόπος. Θέσεις στο barracs έχω αφού έστειλά όσους άσχετους ήταν εκεί.

 

2. Σχετικά με το scouting... όταν γίνεσαι spotted λαμβάνεις ειδοποίηση. Αυτή για πόσο ισχύει ? φαίνεται απο πουθενά ποτε ''σβήνεις'' απο το χάρτη ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.