Jump to content


World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Αυτό το καταλαβαίνω. Το πολύ καλύτερα, βέβαια, είναι σχετικό.

Μήπως θα ήταν προτιμότερο να βρεθεί άλλος τρόπος να αντιμετωπιστούν αυτοί οι τυπάδες; Εντάξει, δεν είναι και το ultra, super, duper sim game, αλλά το να βαράς τον δικό σου και να μην γίνεται τίποτα μου φαίνεται κάπως.

Θα βοηθήσει όμως τώρα στην αρχή που ξαναξεκινάω να μην είμαι εγώ ένας από αυτούς τους τύπους ?

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, dirving69 said:

 

Ελα μη στεναχωριέσαι...έχει μείνει το "σπρώξιμο απο το γκρεμό" ?

Το γνωρίζω,πρόσφατο 3ήμερο ban είναι η απόδειξη

22 hours ago, Arkan said:

Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να μην υπάρχει friendly fire?

Ναι,με το καλημέρα με το που γέμιζε ο άλλος σου την έσκαγε πίσω και σου γαμούσε μοτέρ ή ότι άλλο,φαντάσου να παίζεις φάπες μούρη με μούρη και από πίσω ένας γρύλλος δικός σας να σου σκάει μία 750άρα ή να είσαι εσύ με τον γρύλλο και να την ρίξεις σε δικό σου,γενικώς από τότε που το κόψανε μειώθηκαν τα "ατυχήματα".
Παράδειγμα χθες σε prohkorovka,ήμουν με το T34-85M και ξεκινάω να πάω λόφο,ένα δικό μας ίδιο ήθελε να πάει αριστερά που παίζουν τα TDS και ήθελε να τον ακολουθήσω ντε και καλά επειδή είχαμε τα ίδια άρματα και μου έσκασε μία.Αν ήταν όπως παλιά και μου έπαιρνε damage θα γυρνούσα πίσω και θα γινόμουν μπλε και η ομάδα θα ήταν με το καλημέρα -2 άρματα.Απλά πλέον αδιαφορείς για τις βολές και συνεχίζεις

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, dirving69 said:

 

Ελα μη στεναχωριέσαι...έχει μείνει το "σπρώξιμο απο το γκρεμό" ?

Αλλά όπως έχεις πει κι εσύ αυτές είναι πρακτικές Καλκούτας,πρέπει να σεβόμαστε τα μοσχάρια που πηγαίνουν σε λάθος θέση και εκθέτουν τους συμπαίκτες τους και να φροντίσουμε να έχουμε win8 πολύ κάτω του μέσου όρου για να είμαστε αποδεκτοί στα ζωάδια.Δεν μας παρατάς με την αποτυχημένη σου ειρωνία ρε μποτά?Δεν κοιτάς τα χάλια σου καλύτερα που δεν μπορείς να σταυρώσεις βολή?Είδα τα στατιστικά σου και σκιάχτηκα,έχω δει μποτς με πολύ καλύτερα.

1 minute ago, honda22 said:

Πάντως ολες οι ιστορίες σου ξεκινάνε με ένα λόφο :hehe:

Έχουν γεμίσει τον τόπο ρε με δαύτους και ειδικά τώρα που παίζω πυργάτα με τραβάνε όπως τα σκατά τη μύγα ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Οι μάχες για την ανακατάληψη της Άνω Καλκούτας,αφού έφαγε την καουντεριά του το αντίπαλο άρτι έπαιζα με το τσιγάρο στο χέρι μετά

shot_001.jpg

shot_002.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρώτο game χθες, μετά από πάρα πολύ καιρό. Καλή φάση, λίγο χαμένος φυσικά. Μπήκα με ένα light γερμανικό από ότι κατάλαβα το πρώτο ήταν, είχε όνομα γλωσσοδέτη. Τουλάχιστον κερδίσαμε και είχα κι 1 kill.

Αξίζει να ασχοληθώ με missions κι άλλα τέτοια περίεργα που έχει ένα σκασμό μαζεμένα ή random battles και τα κοιτάω αργότερα τα άλλα;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Arkan said:

Πρώτο game χθες, μετά από πάρα πολύ καιρό. Καλή φάση, λίγο χαμένος φυσικά. Μπήκα με ένα light γερμανικό από ότι κατάλαβα το πρώτο ήταν, είχε όνομα γλωσσοδέτη. Τουλάχιστον κερδίσαμε και είχα κι 1 kill.

Αξίζει να ασχοληθώ με missions κι άλλα τέτοια περίεργα που έχει ένα σκασμό μαζεμένα ή random battles και τα κοιτάω αργότερα τα άλλα;

Για τα missions θα χρειαστείς όλους τους τύπους αρμάτων και μετά το stug 6άρια και πάνω οπότε προχώρα καλύτερα πρώτα με το griding και μετά ασχολείσαι.
Κάποιες αποστολές είναι λίγο περίεργες,υπάρχουν διάφοροι οδηγοί με προτεινόμενα άρματα για την κάθε αποστολή,όταν τους βρω θα σηκώσω το λινκ

Link to comment
Share on other sites

Λέω να συνεχίσω μετά την μεγάλη απουσία μου με γερμανικά κι αμερικάνικα, χωρίς κάποιο άλλο λόγο πέρα του ότι είχα εκπαιδευτεί σε αυτά στον στρατό. Άντε και ρώσσικα στην Κύπρο. Όχι πως αυτομάτως έτσι θα γίνω ο τιτανοτεράστιος παίχτης, τουναντίον ? 

Θα πέσει κλάμα στην αρχή ή θα την βγάλω κάπως καθαρή;

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Arkan said:

Λέω να συνεχίσω μετά την μεγάλη απουσία μου με γερμανικά κι αμερικάνικα, χωρίς κάποιο άλλο λόγο πέρα του ότι είχα εκπαιδευτεί σε αυτά στον στρατό. Άντε και ρώσσικα στην Κύπρο. Όχι πως αυτομάτως έτσι θα γίνω ο τιτανοτεράστιος παίχτης, τουναντίον ? 

Θα πέσει κλάμα στην αρχή ή θα την βγάλω κάπως καθαρή;

Γερμανικά μόνο για τις αποστολέςεκτός από τον γρύλλο που είναι keeper και το Leo,τα άλλα είναι παρατημένα από την wg και δεν αξίζουν παρά μόνο για να βγάλεις μερικές αποστολές,Αμερικάνικα αξίζει το Patton,E3,E4,Ρώσικα obj 430u,obj 140, 277,IS7,Κινέζικα WZ5A και light μέχρι το 8άρι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Arkan έγραψε:

Λέω να συνεχίσω μετά την μεγάλη απουσία μου με γερμανικά κι αμερικάνικα, χωρίς κάποιο άλλο λόγο πέρα του ότι είχα εκπαιδευτεί σε αυτά στον στρατό. Άντε και ρώσσικα στην Κύπρο. Όχι πως αυτομάτως έτσι θα γίνω ο τιτανοτεράστιος παίχτης, τουναντίον ? 

Θα πέσει κλάμα στην αρχή ή θα την βγάλω κάπως καθαρή;

 

Κλάμα

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Snips said:

Αυτό το CG conq είναι τόσο άχρηστο όσο μου δίνει να καταλάβω εξάρχής; Καμιά σχέση με το FV to 9ρι.

Αυτό έχει καλή καμπύλη ρε γι αυτό και το χρησιμοποιούσαν σε CW,τόσο χάλια είναι?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Arkan said:

Λέω να συνεχίσω μετά την μεγάλη απουσία μου με γερμανικά κι αμερικάνικα, χωρίς κάποιο άλλο λόγο πέρα του ότι είχα εκπαιδευτεί σε αυτά στον στρατό. Άντε και ρώσσικα στην Κύπρο. Όχι πως αυτομάτως έτσι θα γίνω ο τιτανοτεράστιος παίχτης, τουναντίον ? 

Θα πέσει κλάμα στην αρχή ή θα την βγάλω κάπως καθαρή;

Russia = safe choice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.