Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
11 hours ago, astrolabos said:

Λογικές οι αλλαγές ρε. Το IS3 με το Τ-10 έχουν διαφορετικό play style. Καλά κάναν και του δίνουν τη δικιά του σειρά.

Αν ήταν αυτός ο λόγος τότε τα Τσέχικα έπρεπε να τα σαπίσουν στις αλλαγές,μη μου πεις πως το 8άρι με το 9άρι έχουν ίδιο playstyle.
Απλά τους καύλωσε να χώσουν νέο άρμα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος raziel έγραψε:

τότε τα Τσέχικα έπρεπε να τα σαπίσουν στις αλλαγές,μη μου πεις πως το 8άρι με το 9άρι έχουν ίδιο playstyle.

Μπορεί και να το κάνουν. Ομοίως και τα Σουηδικά. Άλλο τα 7αρια, άλλο τα 8αρια, άλλο το 9αρι TD, σε σχέση με το 8αρι του κτλ κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, astrolabos said:

Λογικές οι αλλαγές ρε. Το IS3 με το Τ-10 έχουν διαφορετικό play style. Καλά κάναν και του δίνουν τη δικιά του σειρά.

ας κάνουν ότι θέλουν.... είμαι βαθύτατα απογοητευμένος απο το IS 3.  Τσάμπα τόσος κόπος να φτάσω μέχρι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, colt3003 said:

ας κάνουν ότι θέλουν.... είμαι βαθύτατα απογοητευμένος απο το IS 3.  Τσάμπα τόσος κόπος να φτάσω μέχρι αυτό.

Μια χαρά άρμα είναι αρκεί να σε βγάλει μάξιμουμ με 9άρια

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος colt3003 έγραψε:

ας κάνουν ότι θέλουν.... είμαι βαθύτατα απογοητευμένος απο το IS 3.  Τσάμπα τόσος κόπος να φτάσω μέχρι αυτό.

1. Το έχεις ερευνήσει πλήρως;

2. Το Τ-10 θα σε αποζημιώσει

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, raziel said:

Μια χαρά άρμα είναι αρκεί να σε βγάλει μάξιμουμ με 9άρια

 

Αμ δεν με βγάζει.... 7 στις 10 με βάζει με 10αρια, 2 στις 10 με 9αρια και μόλις μια στις 10 είμαι τοπ, και τότε, ω του θαύματος, οι λοιποί είναι ανάπηροι (η εν πάσει περιπτώσει, δεν ανταποκρίνονται με αποτέλεσμα να είμαι στην πρώτη τριάδα από damage και από κει και κάτω το χάος). 240 μάχες, average damage 800, αλλά ακόμα και με 9αρια εγώ όταν σκάω μύτη (το παίζω συνήθως close combat) κάθομαι να σημαδεύω lfp και πάλι με χρυσές (και παίζει και συχνό ντινγκ) και μέχρι τότε ο άλλος (τις προάλλες ενα obj. 430 II με διέλυσε) μόνο που με στραβοκοιτάει κόβει 500αρικα. Με HE δε γίνεται ζημιά.... άστα μεγάλη φρίκη με έχει κεράσει.

 

@astrolabos : φυσικά και το έχω εξελίξει πλήρως. Και ενώ σε όλη τη ρωσική σειρά heavies έχω πάρει αστεράκι (στο KV 85 δε, είμαι πολύ κοντά και στο 2ο), σε τούτο δω, είμαι ακόμα στο 42%. Οσο για το Τ 10.... ας το ελπίσω. Αν και πρέπει να μαζέψω πρώτα 40κ XP.... θα με χτικιάσει.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, colt3003 said:

 

Αμ δεν με βγάζει.... 7 στις 10 με βάζει με 10αρια, 2 στις 10 με 9αρια και μόλις μια στις 10 είμαι τοπ, και τότε, ω του θαύματος, οι λοιποί είναι ανάπηροι (η εν πάσει περιπτώσει, δεν ανταποκρίνονται με αποτέλεσμα να είμαι στην πρώτη τριάδα από damage και από κει και κάτω το χάος). 240 μάχες, average damage 800, αλλά ακόμα και με 9αρια εγώ όταν σκάω μύτη (το παίζω συνήθως close combat) κάθομαι να σημαδεύω lfp και πάλι με χρυσές (και παίζει και συχνό ντινγκ) και μέχρι τότε ο άλλος (τις προάλλες ενα obj. 430 II με διέλυσε) μόνο που με στραβοκοιτάει κόβει 500αρικα. Με HE δε γίνεται ζημιά.... άστα μεγάλη φρίκη με έχει κεράσει.

 

@astrolabos : φυσικά και το έχω εξελίξει πλήρως. Και ενώ σε όλη τη ρωσική σειρά heavies έχω πάρει αστεράκι (στο KV 85 δε, είμαι πολύ κοντά και στο 2ο), σε τούτο δω, είμαι ακόμα στο 42%. Οσο για το Τ 10.... ας το ελπίσω. Αν και πρέπει να μαζέψω πρώτα 40κ XP.... θα με χτικιάσει.

Όλοι υποφέρουμε με τα 8άρια,premium και μη,σίγουρα είναι ζόρι και απλά ψάχνεις την κατάλληλη ευκαιρία για να παίξεις φάπες,εγώ επειδή το πήρα πρόσφατα και αναγκαστικά παίζω για να πάω για το is7 κλαίω όποτε με βγάζει σε ανοιχτή πίστα.Χθες στην mountain pass έγραψα 3500 με 10άρια και καπάκι στην μαλινόβκα έγραψα 0, 10 στις 10 χρυσές ντινγκ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.