Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 1/4/2018 at 8:41 PM, colt3003 said:

^^ εμένα προς το παρόν ο MM με πάει αίμα 4 μέρες σερί. Πάνω απο 200 μάχες και το 90%++ είμαι low tier και συνέχεια με ανάπηρους.

Μία από τα ίδια,είχα μάλιστα και διαφωνία με έναν σύμμαχο που επέμενε πως το win ratio είναι καλύτερος μπούσουλας από το win8 και όταν του έστειλα 2 σκρινς με τις ομάδες και τα στατιστικά μου σε 15 μάχες άλλαξε γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος raziel έγραψε:

που επέμενε πως το win ratio είναι καλύτερος μπούσουλας από το win8

Την ίδια μαλακία είχε κάνει και ο QuickyBaby και είχε ένα video με τα 10 χειρότερα άρματα, βάσει πάντα του winratio που εχουν από vbaddict. Μεγάλο φάουλ για μένα να χαρακτηρίζεις ένα παίκτη από την συμπεριφορά που έχουν οι άλλοι 29, μιας και πολλές φορές και οι συμπαίκτες σου μπορεί να παίζουν εις βάρους σου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

Την ίδια μαλακία είχε κάνει και ο QuickyBaby και είχε ένα video με τα 10 χειρότερα άρματα, βάσει πάντα του winratio που εχουν από vbaddict. Μεγάλο φάουλ για μένα να χαρακτηρίζεις ένα παίκτη από την συμπεριφορά που έχουν οι άλλοι 29, μιας και πολλές φορές και οι συμπαίκτες σου μπορεί να παίζουν εις βάρους σου.

Καταρχήν χρόνια σου πολλά,δεν διαφωνώ,το win8 κατά την άποψή μου δείχνει καλύτερα την εικόνα ενός παίκτη,σημαίνει ότι ξέρει ή όχι που να σταθεί με το άρμα του,αν έχει αντίληψη και άλλα πολλά,δεν μιλάω βέβαια για τα καμπέρια που έχουν μοναδικό σκοπό να ανεβάσουν win8 αλλά για το μέσο παίκτη.
Χθες χάσαμε μάχη για 15 δευτερόλεπτα γιατί το emil μας δεν μπήκε στο cap παρά καθόταν σε μία γωνία να αδειάσει τη γεμιστήρα του κι έτσι όταν μπήκε ήταν ήδη αργά,έφτασαν οι οχτροί και μας έσκισαν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dirving69 said:

Καμμιά καινούργια πίστα πότε θα δούμε ? Τις έχω βαρεθεί τις ίδιες και τις ίδιες...

Το Μάρτιο θα δεις τις ίδιες με εικαστικές παρεμβάσεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

επειδή παίζω από το 13~14 το game είχε πολλές ωραίες ανοιχτές πίστες (ψάξτε youtube WOT OLD MAPS) , 
οι πιο πολλές βγήκαν και αντικατασταθηκαν από πίστες με πόλεις ,  οι μικρότερες πίστες του game δεν τις βγάζουν με τίποτα... (βλέπε ensk , mines κλπ....) 
θέλει να τελειώνει γρήγορα το game , όσο πιο πολλά game /hour τόσο πιο πολλά λεφτά βγάζει ....
επίσης στις ανοιχτές πίστες έχεις ευκαιρία για flanking , για πλάγιες βολές κλπ.... στις κλειστές έχεις την ''μούρη'' του αντίπαλου άρματος συνήθως μπροστά σου , οπότε η  χρήση  ''premium'' βλημάτων είναι πιο αναγκαία....(money-money-money.....if you know what i mean....) .
H w.g εδώ και ενάμιση χρόνο έχει στραφεί σε μεθόδους , που έχουν σκοπό , πως να σας παίρνουν περισσότερα λεφτά ...  
με τα ''premium'' βλήματα και άρματα να είναι απαραίτητα πλέον , ενώ παλιά ένα premium acc αρκούσε...
μην μπαίνετε στο tripaki .... 
νέους χάρτες , ενώ όλοι ζητάνε , δεν βγάζει , μόνο premium άρματα , 
και τον Μάρτιο , απλά θα τους ομορφύνει ... δεν θα βάλει νέους που όλοι ζητάνε. 

Έγινε επεξεργασία από manos_ir
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, astrolabos said:

Πιστεύω ότι αν βγάλει περισσότερους χάρτες στα Grand Battles θα είναι καλό

Ειδικά η Κλοντάικ είναι μόνο για meds και γρήγορα heavies,σάπια τελείως,για να παίξεις με td σου βγαίνει ο καρκίνος

Link to comment
Share on other sites

τωρα που τελείωσε το χριστουγενιατικο bonus.... θα χαλαρώσουμε λιγο με τα 10αρια....
γιατι μπαίνουμε μέσα πάλι.
OBJ430 II   παιζουμε τωρα για να παρουμε το  ΟΒJ 430 ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΟΥ  ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ. 

 

Link to comment
Share on other sites

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/update-922-ct/#tab2

 

Quote

Changes to the Ranked Battles

Changes in the new season:

  • Now a season will last 21 days and is not divided into stages
  • Increased the number of ranks from 5 to 15
  • Reworked the conditions of earning chevrons:
  • The top 10 players on the winning team and the top player on the losing team will receive 1 chevron
  • The top 3 players on the winning team will receive 1 additional chevron
  • Players who took places 11-15 on the winning team and places 2-5 on the losing team will retain a chevron
  • Players who took places 6-15 on the losing team will lose a chevron
  • Added new functionality: rank shield. Some ranks will be "shielded". The shield will have a particular number of durability points.
  • Reworked the interface of the main screen in the Ranked Battles for proper display of information about 15 ranks
  • Reworked the interface of the rewards for the ranks and season. It can be entered from the main screen and includes:
    • Information about the rewards for each rank
    • Information about the rewards for the season
  • Changed the art of the vehicle ranks: they were replaced with the rank points. The principle of earning rank points remained unchanged.
  • Removed the display of the vehicle ranks from the vehicle panel; the vehicle ranks were replaced with rank points in the vehicle statistics.
  • Reworked the progress interface of vehicle ranks: upon reaching the maximum rank players will be able to see the number of the earned rank points in the Garage.

 

Δεν το πολυκατάλαβα... εισάγουν νέους όρους ή υπάρχει ήδη αυτή η απονομή ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SirDiman said:

himmelsdorf με Conway...τι αλλο να κανω!! :(3xBDxe9.jpg

Μεγάλα ταλέντα,ειδικά το γίδι με το 416,το μπέρδεψε με το τηγάνι της μάνας του.
By the way,τι καρκινιάρικο είναι το Α44 ρε γμτ,κάνω καλούτσικες μάχες αλλά μου βγαίνει η πίστη με τα 3,4 aiming time,να βάλω το μικρότερο?
40κ xp θέλω για το 416,έχουν ακριβύνει και τα ηρεμιστικά :p

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, honda22 said:

Μακραν το χειρότερο σουκου από άποψη win rate. Όλα τα παιδάκια ήταν μέσα.

 

Από τη μία είχαν γίνει τα νεύρα μου κρόσσια,από την άλλη δε κατάφερα να βγάλω την td15 για το t55 με το strv s1.
Ζητούσε 6000 dmg και τα αντίπαλα heavies προσφέρθηκαν,είχα γράψει 5686 και είχε μείνει ένα αντίπαλο S1,νάναι καλά το παιδί που μου έδωσε τα πλαϊνά του και πήρα μία βολή πριν ψοφήσει κι έγραψα 6006 :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.