Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πριν 13 ώρες, το μέλος colt3003 έγραψε:

 

Στα heavy (για την Τ28 πάντα) βγήκαν ευκολότερα απο ότι περίμενα. το ίδιο και για τα light.Τα medium όμως είναι απίστευτο ζόρι.... Ήδη στην 5 ζητάει 2000dmg και 3 kills σε διαφορετικού τύπου τανκ. Αυτό..... ούτε με σφαίρες, με το comet ή τις matildες. Και δεν περνάει ούτε με platoon....

 

Άνετα η σειρά με τα med. Μου έχει μείνει μόνο η LT-15 για το Τ-28

Link to comment
Share on other sites

^^ με ποιό τις έβγαλες στα med ?? 

 

@raziel : ξεκίνησα να ανοίξω το Τ 34 στα ρώσικα για να προχωρήσω ,και έφαγα σκάλωμα με το Τ20 που είναι light. Μεγάλες πλάκες προβλέπονται.... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, colt3003 said:

^^ με ποιό τις έβγαλες στα med ?? 

 

@raziel : ξεκίνησα να ανοίξω το Τ 34 στα ρώσικα για να προχωρήσω ,και έφαγα σκάλωμα με το Τ20 που είναι light. Μεγάλες πλάκες προβλέπονται.... 

Αυτές που θέλουν να σκοτώσεις 3 είδη αρμάτων είναι εύκολες με γεμιστήρα,αν δεν ζητάνε συγκεκριμένο αριθμό dmg τότε είναι πολύ πιο εύκολες σε Tier 6-7,περιμένεις και στο τέλος πας και σκουπίζεις τους πεθαμένους,απλά τις συνδύασα τις περισσότερες όταν ανέβαζα το T50 και έβγαλα αρκετές μ'αυτό.Απλά στις δύσκολες μην τρως κόλλημα να τις βγάλεις.Εγώ πχ πριν 5 μέρες έβγαλα αυτήν που ζητούσε 2000 dmg σε tds και νομίζω ήταν η 15 για το τ28 και βγήκε και με τιμές παίρνοντας τα μπιλιετάκια μου πίσω.Βγήκε χωρίς να πάρω χαμπάρι ανεβάζοντας το obj430.
Απλά θέλει λίγο προσοχή στο πως θα έχεις στήσει τα άρματά σου,δηλαδή εγώ τα ρώσικα τα έχω για damage και όχι για spotting,παίζω δηλαδή με ανεμιστήρα και όχι με coated optics.Όταν κατά καιρούς θέλω ν'αλλάξω play style τότε χώνω οπτικά.Έτσι όπως παίζουν τα μοσχάρια μάλλον θα χώσω οπτικά και θα κάθομαι να σναϊπάρω.Έχουν χαζέψει τελείως στα random μετά την αναβάθμιση.Χθες σε 3-4 παιχνίδια κάποια lights μας έκαναν Ping στον χάρτη να πάμε να σποτάρουμε εμείς με τα meds.Έγινα "μπλε" :amen:

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SirDiman said:

Το εχω μερικες μερες και ηδη εχω παιξει 50+ μαχες...worth it...

8,2 k dmg και παλι μας πηραν πατόκορφα

ZmqIRjx.jpg

Αν οι άλλοι έκαναν τσιγάρο στην κόκκινη λογικό,αρματάρα πάντως,είμαι στο 8άρι και είναι μεγάλη τρολιά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, SirDiman said:

Το εχω μερικες μερες και ηδη εχω παιξει 50+ μαχες...worth it...

8,2 k dmg και παλι μας πηραν πατόκορφα

ZmqIRjx.jpg

 το δοκίμασα στον test server και ήταν μια χαρά και δέκα λύπες έκοβε κάτι 2χιλιάρα ώρες ώρες η αντίπαλη ομάδα έκανε μεταβολή και έπαιρνε δρόμο αλλα άναβε από το χιλιομετρο χωρίς να ρίξω και όχι από scouts και ο τελευταίος πικραμένος noobas με άναβε

ίσως τα πράγματα να είναι καλύτερα εκτος test server χωρίς τα διαστημικά πληρώματα με τα 10 skills... για την ώρα έχω μείνει στο charioteer μιας και με πάει καλά και δεν μένουν credits για νέα άρματα αλλα μόλις τελειώσω την σειρά και βγάλω το maus μάλλον αυτό θα ανεβάσω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Deus said:

βγάλω το maus μάλλον αυτό θα ανεβάσω

εγω τωρα ανεβαζω vk 100 p  :p

@raziel  ναι να το παρετε μαγκες , εμενα δε μου αρεσε το charioteer κατι με χαλαγε στο κανονι και στο αρμα γενικα , το επαιζα λιγο λαθος σαν μιντιoym

Το conway απο την αλλη...κατι snapshots mmm yea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, SirDiman said:

εγω τωρα ανεβαζω vk 100 p  :p

@raziel  ναι να το παρετε μαγκες , εμενα δε μου αρεσε το charioteer κατι με χαλαγε στο κανονι και στο αρμα γενικα , το επαιζα λιγο λαθος σαν μιντιoym

Το conway απο την αλλη...κατι snapshots mmm yea

Ναι έχει θέμα με το σημάδι και ο πύργος που γυρνάει σαν πολυκατοικία(δεν έχω τελειώσει το bia ακόμη) αλλά όταν κόβει μερικές high roll σε μερικούς μαλακούς είναι χάρμα,το conway είναι πιστεύω το καλύτερο γιατί το συνόδευσα σε αρκετά πλατούν και έκοβε κώλους.Έχει μπλεδίσει αρκετές φορές ο φίλος που έχει το 10άρι,περίμενε πόση ώρα να κλείσει ο κύκλος κι ερχόταν το άλλο το ντουγάνι σε χώρο που χωρούσε ολόκληρη μεραρχία και τον ακουμπούσε.Τι τον θες τον νευρόσπαστο,-1 κατευθείαν.
Πάντως σε πλατούν strv με αυτό κρατούσαμε ολόκληρο το πλευρό για πλάκα,ειδικά όταν έπαιρναν χαμπάρι το 4005 άλλαζαν όχι δρόμο αλλά χάρτη

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SirDiman said:

εγω τωρα ανεβαζω vk 100 p  :p

και εγώ στο vk 100.01p είμαι αλλα είναι τόσο αργά αυτά τα θωρηκτά που αν δεν τα πάω με την μια μέχρι τέλους δεν βλέπω να τα βγάζω ποτε θελα να βγάλω τις αποστολές HT για T55 και μου φαίνονται βουνό αν τις βγάλω θα ανάψω λαμπάδα σαν και το κανόνι του panther II

δεν το έχω με τα heavy και γενικά τα αργοκίνητα άρματα εκτος του 110ε3 που το κόβω ίσιωμα

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Deus said:

και εγώ στο vk 100.01p είμαι αλλα είναι τόσο αργά αυτά τα θωρηκτά που αν δεν τα πάω με την μια μέχρι τέλους δεν βλέπω να τα βγάζω ποτε θελα να βγάλω τις αποστολές HT για T55 και μου φαίνονται βουνό αν τις βγάλω θα ανάψω λαμπάδα σαν και το κανόνι του panther II

δεν το έχω με τα heavy και γενικά τα αργοκίνητα άρματα εκτος του 110ε3 που το κόβω ίσιωμα

 

IS7,OBJ257 και θα βγούνε κρέμα οι αποστολές,είναι και γρήγορα heavy,οχι σαν τις μαούνες τα vk,ή αλλιώς δώσε στον αστρολάβο το λογαριασμό να σου τις βγάλει,είναι γνωστός νταλικιέρης στο wot :p. Καλού κακού πάρε κι ένα kv-85 γιατί θα χρειαστεί σε 2-3 που θέλει να σκοτώσεις 4 άρματα 3 διαφορετικών τύπων ή να κάνεις γρήγορα 2 Kills

1 hour ago, SirDiman said:

απλα δειτε την 1η βολη χεχε

To indien φλερτάριζε για tk ειδικά στο ανέβασμά σου που δεν έκανε λίγο όπισθεν να μην πας ανοιχτά

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, raziel said:

To indien φλερτάριζε για tk

και ελεγα τι ξεχασα...χαχα ειμαι λιγο @ρχιδ@ καποιες φορες και τρολλαρω αλλα worth it...

Θα ανεβασω βιντεο οταν παω σπιτι  το βραδυ

Games are for fun am i rite guyz ?

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SirDiman said:

και ελεγα τι ξεχασα...χαχα ειμαι λιγο @ρχιδ@ καποιες φορες και τρολλαρω αλλα worth it...

Θα ανεβασω βιντεο οταν παω σπιτι  το βραδυ

 

Να υποθέσω "μπλε" @ρχίδ@? Μία από τα ίδια κι εγώ χαχαχαχα αλλά τώρα τελευταία δεν τους βαράω για dmg,περιμένω να βγούνε για βολή και τους κάνω τρακ σε συνδυασμό με πισωκολλητό και πάνε σφαίρα στο γκαράζ

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Το αλλο αλλα απο την αναποδη ομως, sthn ερλενμπεργκ (?) εγω ειχα conway και καποιος @@ με is6 αν θυμαμαι καλα μου κοβει το δρομο και εφυγα απο τη γέφυρα μεσα στο νερο τούμπα αλλα στις οχθες ... ε , 5k spot οταν εισαι AFK  δεν ειναι ασχημα χεχε

 

 

Ενα ριπλει για το οποιο ειμαι λιγο περιφανος (και κολοφαρδος?)  χεχε

1357F is lyfe

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@raziel @astrolabos

Δες αυτο που ελεγα, που πηγε να καμπερωσει

Εκει που το lor ηρθε μετα πισω μου και κολλησε εγω πηγα επίτηδες και επεσα πανω στο td για να δει ταχα μου οτι με εσπρωξε το lor :p haha

Extra fun: στο τελος αλληλοσκοτωθηκαμε με αλλο skorpion

 

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.