Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

μια από τα ίδια έχω φάει ban αρκετές φορες μέχρι και πριν ένα μηνα το μπλέδισμα ήταν στην ημερήσια διάταξη για team kill έρχονται και κολλάνε από πίσω ή σμπρώχνουν και σε βγάζουν φάτσα φορα από γωνιές και πάει λέγοντας


χθες ήμουν με το charioteer και ήρθε έκατσε διπλα λίγο πιο πίσω ένα scorpion g έριχνε αυτός άκυρες όχι ότι πήρε καμια βολή άναβε και έμπαινε πίσω μου δεύτερη δεν είχε με το που έφαγα τη πρώτη φόρτωσα HESH του έκοψα μια 500άρα και άντε γεια έμεινε το κουφάρι για κάλυψη απόκρυψη!

6 hours ago, raziel said:

IS7,OBJ257 και θα βγούνε κρέμα οι αποστολές,είναι και γρήγορα heavy,οχι σαν τις μαούνες τα vk,ή αλλιώς δώσε στον αστρολάβο το λογαριασμό να σου τις βγάλει,είναι γνωστός νταλικιέρης στο wot :p. Καλού κακού πάρε κι ένα kv-85 γιατί θα χρειαστεί σε 2-3 που θέλει να σκοτώσεις 4 άρματα 3 διαφορετικών τύπων ή να κάνεις γρήγορα 2 Kills

To indien φλερτάριζε για tk ειδικά στο ανέβασμά σου που δεν έκανε λίγο όπισθεν να μην πας ανοιχτά

 

έχω κολλήσει στην 7 3K dmg και cap η def με νίκη

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2018 at 10:00 PM, Deus said:

μια από τα ίδια έχω φάει ban αρκετές φορες μέχρι και πριν ένα μηνα το μπλέδισμα ήταν στην ημερήσια διάταξη για team kill έρχονται και κολλάνε από πίσω ή σμπρώχνουν και σε βγάζουν φάτσα φορα από γωνιές και πάει λέγοντας


χθες ήμουν με το charioteer και ήρθε έκατσε διπλα λίγο πιο πίσω ένα scorpion g έριχνε αυτός άκυρες όχι ότι πήρε καμια βολή άναβε και έμπαινε πίσω μου δεύτερη δεν είχε με το που έφαγα τη πρώτη φόρτωσα HESH του έκοψα μια 500άρα και άντε γεια έμεινε το κουφάρι για κάλυψη απόκρυψη!

 

έχω κολλήσει στην 7 3K dmg και cap η def με νίκη

SirDiman θεός,ρε τι πέσιμο έφαγε ο γκαζμάς?χαχαχααχ κλαίω.
Deus μία από τα ίδια συνέχεια,άντε αν είναι td λες πάει στο διάλο,να έχεις το lowe που ανάβει από χιλιόμετρα στον προχορόφκα να μην έχει αφήσει θάμνο για θάμνο με τις τυφλές πίσω από το strv?Ε έκανα relocate και μόλις πήγε ο κονιόρδος μπροστά του τραβάω ένα τρακ και τον θέρισαν τα αντίπαλα td.
Αυτά τα lorr είναι καρκίνος στα χέρια νουμπάδων,συνέχεια δίπλα σε td είναι τα μοσχάρια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2018 at 12:38 PM, Rusty_Cookie said:

@astrolabos

 

https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/7064/

 

Αν το πάρεις το πήρα.

 

 

 

Πειτε μου οτι δεν αγοράσατε το μεγαλυτερο OP top tier τραμπουκικο αρμα.... -->

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Πειτε μου οτι δεν αγοράσατε το μεγαλυτερο OP top tier τραμπουκικο αρμα.... -->

 


Moνο για statpad να δωσω 30€? 

Nope. 

Για sealclub, έχω άλλα πιο καλα, πχ 34-85Μ, 44-100, Ε50 κλπ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Εμενα ειναι το fun tank + credit earner.

Πραγματικα μπαινω και χαίρομαι να παιζω :Ρ

 

E εμένα το αντίστοιχο είναι το 44-100 μετά τα  buff που το κάνανε γελοίο αρμα απλα.  Είναι ο ορισμός του russian biased hoovermed.

Άλλο που χαίρομαι να παίζω είναι το WZ120, πιο τρολολο πεθαίνεις.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

Πειτε μου οτι δεν αγοράσατε το μεγαλυτερο OP top tier τραμπουκικο αρμα.... -->

 

 

 

Βασικά, η αντίπαλη ομάδα ήταν το καλύτερο statpadder, gredit earner, op tank, κλπ κλπ κλπ....

 

Ρε τι ήταν αυτοί; Κρίμα να μην έχεις xvm. Λογικά θα είχε κοκκινήσει ο τόπος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Most importantly, anyone can get the Progetto M35 mod 46 Tier VIII tank for free just by completing a set of 10 battle missions.

Battle mission είναι, να έχεις 10 μάχες στο τοπ 10 βάσει exp, battle mission επίσης είναι να βάλεις φωτιά σε 10 άρματα medium, τουλάχιστον 1 tier μεγαλύτερο από εσένα :sarcastic: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, astrolabos said:

Battle mission είναι, να έχεις 10 μάχες στο τοπ 10 βάσει exp, battle mission επίσης είναι να βάλεις φωτιά σε 10 άρματα medium, τουλάχιστον 1 tier μεγαλύτερο από εσένα :sarcastic: 

 

apparently this

1 hour ago, astrolabos said:

 

 

Για πειτε προβλεψεις , ειμαι ασχετος χαχα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.