Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

απο το πρωι εχω μαζεψει 60κ (με μπαφους)  xp Στο 7αρι ΙΤαλικο.

μεσο ορο ζημιας 2500, το παιζω πολυ επιθετικα και βγαινει...

Αν συνεχισω ετσι, συμφωνα με το marks extended mod εχω παρει 3ο  ΜΟΕ :Ρ

Ωραιο αρματακι και το αρμορ δουλευει απλα αυτο...θελει επιθετικα πολυ ακομα και mid tier

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

gB2OIvv.jpg

damn

 

@raziel να σου πω, μπηκα επειδη εχω 3 φιλους εκει τον κομαντερ και 2 αλλους. Απλα δεν εχει τυχει να παίξω ακομα εκτος απο 2-3 SH με τα παιδιά ...αλλους τους ήξερα και απο παλια (μικρος ο κοσμος! )

Χαλαρα ειναι! (δεν θελω κατι περισσοτερο ) :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1351 xp...ΔΩΣΕΕ ΜΑΣΤΕΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ    :(:rant85::rant85:

(τρελο παιχνιδι αμα δειτε πως το εκανα νικη στα τελευταια 20 δευτερα ..!)

 

9TkFyI2.jpg

ZLCMLgX.jpg

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλο άρμα το obj 277 ίσως το καλύτερο heavy μέχρι στιγμής που έχω δοκιμάσει
5k με HT και 90% main crew skill για μένα που είμαι ταγάρι με τα heavy είναι άθλος ποσο μάλλον που το έχω κάνει 2 φορες σε 5 μάχες

 

mXe9uZC.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα χθες το Qonqueror.Έτσι και το παίξεις hulldown γαμεί και δέρνει,αν σε βρει όμως στην κάτω πλάκα τρως ammorack με το καλημέρα.Τα ίδια σπαστικά με τα ammoracks έχει και το Caernavon

Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2018 at 8:23 AM, raziel said:

Ξεκίνησα χθες το Qonqueror.Έτσι και το παίξεις hulldown γαμεί και δέρνει,αν σε βρει όμως στην κάτω πλάκα τρως ammorack με το καλημέρα.Τα ίδια σπαστικά με τα ammoracks έχει και το Caernavon

 

Φιλε , αμα παιξεις Pantera θα καταλαβεις τι σημαίνει critical damage :(

Σε παρα πολλα παιχνιδια η 1η βολη που ετρωγα ηταν ammorack / μηχανη -φωτια.

Εβαλα safe stowage αλλα παλι εχει θεματα

13 hours ago, cna said:

 

Btw έχει καταφέρει κανείς να παίξει το παιχνίδι σε linux?

κανε Dual boot windows, δεν εχει τυχει να δω αν καποιος το εχει καταφερει ακομα και με Wine.

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, SirDiman said:

 

Φιλε , αμα παιξεις Pantera θα καταλαβεις τι σημαίνει critical damage :(

Σε παρα πολλα παιχνιδια η 1η βολη που ετρωγα ηταν ammorack / μηχανη -φωτια.

Εβαλα safe stowage αλλα παλι εχει θεματα

κανε Dual boot windows, δεν εχει τυχει να δω αν καποιος το εχει καταφερει ακομα και με Wine.

Κατάλαβα,χθες σε πλατούν με τα σπαγγέτι τα πρέμιουμ σε μία μάχη σε κρίσιμο σημείο μου χάλασαν τον πύργο και δεν έβγαλα βολή για κίλλ και στην επόμενη μάχη  το ίδιο σκηνικό στον φίλο μου.Τελευταία όλο τις ευπαθείς σειρές έχω περιλάβει.Η σειρά για το 430U παίρνει φωτιές από την κάτω πλάκα.Τα Αγγλικά τρώνε ammorack μπροστά όπως επίσης και τα κινέζικα heavy για το WZ5A.
Ευτυχώς τελείωσα με το Conqueror(παρόλαυτά είναι φοβερό άρμα έτσι και παίξεις hulldown) και τώρα πιάνω το pershing και το 110 για να πάω για το 5A.Μετά το πρόγραμμα έχει ΑΜΧ 13 105 για να ηρεμήσω λόγο από τα ammoracks.Το καλό βέβαια είναι με τα Αγγλικά ότι ποτέ δεν μου έκαναν τον πύργο ιπτάμενο.

On 6/23/2018 at 9:53 PM, cna said:

Βρετανικά είναι και τα δύο. Πάντως με premium ammo έχει ένα weakspot ΝΑ στη βάση του πύργου.

 

Btw έχει καταφέρει κανείς να παίξει το παιχνίδι σε linux?

Το ξέρω το σημείο γι αυτό και κουνούσα συνέχεια πύργο στα γεμίσματα.Στο καπέλο είναι πιο εύκολο να μου περάσουν βολή παρά στο κανόνι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθές ξεκίνησα με το 6αράκι,του έβαλα το πλήρωμα από το proggeto και του είχα οπτικά και με είχε σπάσει τα νεύρα ο κύκλος,μόλις έβαλα το 10% για το reload ένιωσε,πολύ αργό βλήμα αλλά κατάφερα και το συνήθισα,βγάζει καλό χαβαλέ και έχω την εντύπωση πως έχει πολύ καλό κάμο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Χθές ξεκίνησα με το 6αράκι,του έβαλα το πλήρωμα από το proggeto και του είχα οπτικά και με είχε σπάσει τα νεύρα ο κύκλος,μόλις έβαλα το 10% για το reload ένιωσε,πολύ αργό βλήμα αλλά κατάφερα και το συνήθισα,βγάζει καλό χαβαλέ και έχω την εντύπωση πως έχει πολύ καλό κάμο

ωραιος , ναι εχω την ενυπωση πως εχουν καλυτερο καμο συγκριτικα με  τα αλλα στα τιερ τους...

Το 8αρι ειναι ΜΠΟΜΠΑ,βγαλε το asap. το 7αρι μου αρεσε περισσοτερο απο το 6αρι

Ειμαι στο 9αρι και εχω ανοίξει ερπύστριες mono, ευτυχως δεν ειναι κακο το grind του

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SirDiman said:

ωραιος , ναι εχω την ενυπωση πως εχουν καλυτερο καμο συγκριτικα με  τα αλλα στα τιερ τους...

Το 8αρι ειναι ΜΠΟΜΠΑ,βγαλε το asap. το 7αρι μου αρεσε περισσοτερο απο το 6αρι

Ειμαι στο 9αρι και εχω ανοίξει ερπύστριες mono, ευτυχως δεν ειναι κακο το grind του

Μέχρι τέλος του μήνα θα το έχω πάρει το 10άρι(πάλι θα ξημερώνομαι για να βγάλω λεφτά γαμώτο),σε malinovka στο γνωστό λοφάκι για tds & meds κάναμε βολές εγώ κι ένα dicker max δίπλα δίπλα,αυτός άναβε κι εγώ ευτυχώς που σε κάθε του βολή έπεφτα κάτω για να μην με πάρουν πλαϊνά χαχαχαχαχα.
Στο προηγούμενο ποστ ήθελα να πω 10% για το aiming.
Στο 6άρι δεν έβαλα φαγητό,στο 7άρι όμως θα του βάλω,γυρνάει παιχνίδια το άτιμο,χθες με το καλημέρα τρώω βολή από su100-Y και πήρα φωτιά κι έμεινα με 200 hp μόλις ανέβαινα στο πλαϊνό λοφάκι στην airfield,αφού έπεσαν οι σχετικές φάπες με μερικά snapshots μείναμε εγώ και το άρτι μας και 6 δικά τους μαζί και ο καριόλης με το SU100-Y.
Εγώ πάνω στο λοφάκι με πτώμα μπροστά μου κι ερχόταν οι πελάτες σαν κλαρινογαμπροί.Τους τέντωσα το κορμάκι.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.