Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 6/9/2018 at 10:01 ΠΜ, το μέλος raziel έγραψε:

Για ρίξε ένα explain γιατί δεν έβγαλα άκρη από το site

.

Κάνεις εγγραφή,

Παίζεις σε κάποια events που έχει κάθε μέρα, όλη μέρα, κερδίζεις faceit points. Και μετά αν πας στο shop αγοράζεις διάφορα. Από gold μέχρι premiums αρματα, αλλά και hardware.

 

Αλλά random και χωρίς TS δεν κερδίζεις και πολλά. Αν έχεις μια στρωμένη ομαδούλα βγάζεις κάτι. 7vs7 είναι οι μάχες, 6άρια, 8άρια, 10άρια μόνο, και χωρίς artillery.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2018 at 12:23 AM, Snips said:

.

Κάνεις εγγραφή,

Παίζεις σε κάποια events που έχει κάθε μέρα, όλη μέρα, κερδίζεις faceit points. Και μετά αν πας στο shop αγοράζεις διάφορα. Από gold μέχρι premiums αρματα, αλλά και hardware.

 

Αλλά random και χωρίς TS δεν κερδίζεις και πολλά. Αν έχεις μια στρωμένη ομαδούλα βγάζεις κάτι. 7vs7 είναι οι μάχες, 6άρια, 8άρια, 10άρια μόνο, και χωρίς artillery.

 

Ενδιαφέρον ακούγεται και θα μπορούσα να μαζέψω ομάδα αλλά θα μας κάψει ο Μήτσος στα advanced και από βδομάδα ανοίγει κι ο χάρτης γαμώτο,θα το κοιτάξω πάντως κι αν βρούμε χρόνο θα σου στείλω μύνημα.
Είχαμε παίξει και μερικά πλατουνάκια παρέα,εγώ εσύ και ο Linatsas(Χρήστος).Το τότε νικ μου ήταν ThaSeSkiso

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, astrolabos said:

 

και γαμώ τα nicks είχες τότε :hehe:

Δημιουργούσε προβλήματα στους Fcs χαχαχαχαχα,δε βαριέσαι.Και το τωρινό καλό είναι,την τρολιά του την κάνει

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, astrolabos said:

Νομίζω από Τιερ 8 και πάνω αξίζει. 

Γενικά είναι πολύ καλά άρματα,ακόμη και το 7άρι του είναι σκληρός καριόλης και με καλό pen.
To 10άρι του έχει 750 alpha.Το έχω δει να κόβει 830

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Snips said:

Εξακολουθούν όμως να είναι πολωνοί...

Τα άρματα αυτού του έθνους δεν μ'ενοχλούν,ο λοβοτομημένος λαός του μ'ενοχλεί.
Μ'αρέσει που θέλουν να τους κάνει η WG και dedicated server τρομάρα τους,μανάβικο θα το κάνουν.
Βέβαια αυτό θα έχει και τα καλά του,θα γλυτώσουμε από τους siemka στον Ευρωπαικό

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.