Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Πήρες ένα ρίσκο κι επειδή δεν βγήκε άρχισαν οι γνωστές μαλακίες.75000 μάχες το T10 με 1650 win8.Πες του έτσι και παίξει αυτός τα Ιταλικά να πάει να κάνει brawling στα heavies

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ το 7αράκι πάει ζάχαρη(αν και φεύγουν μερικά βλήματα στα γαμίδια αντί στον στόχο),που και να κλείσει και το τρίτο σκιλλ,τα κυτεί έμα ?
36 μάχες και στα μισά για το 8άρι (για όσους απορούν το εξόπλισα με free xp πριν το βγάλω βόλτα)


 

P.43.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SirDiman said:

Καλα το πας!

εμενα αυτη η βδομαδα ειναι 38% win rate...:D

Αυτές είναι σόλο μάχες και μου πάει καλά,έτσι και παίζω με το άλλο το κουνάβι πλατούν πρέπει να προσέχω μη φάω καμία από αυτόν ή με σπρώξει.Πολύ σόλο παίζει ο φούστης,να μέχουν βάλει στη μέση 3 άρματα κι αυτός να τρέχει να φύγει,που τον βρήκα ρε?
Πάντως το παιχνίδι σου μου θύμισε χθεσινό δικό μας σε πλατούν με S1 (με τον καλό συμπαίκτη μου).
Glacier και έχουμε μείνει εμείς οι 2 κι ένα charioteer και οι αντίπαλοι ISU 152,E25 7άρι άρτι γαλλικό και wz 131.
Άρχισαν τα κλασσικά κλικς,bots,raport και τα λοιπά όμορφα + τους FCS wannabe που μας έλεγαν να κρυφτούμε καλύτερα.
Ο δικός μου με αεράκι ψόφαγε.Ξεβιδώνω και πάω για σποτάρισμα και κυνήγι για να σναιπάει ο άλλος.
Ξετρυπώνω το Ε25 και με τη φόρα που είχα σηκώθηκε σούζα και την κάρφωσα χωρίς να βιδώσω.Πάει να μου βγει το wz και τον σκοτώνει ο άλλος. Ε μετά οι άλλοι 2 ήρθαν να πεθάνουν σχεδόν εθελοντικά.
Αφού έπεσαν τα gg μετά από αυτούς που μας έκραζαν εγώ τους απάντησα ακριβώς όπως κι εσύ χαχαχαχαχα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες έδωσε την τελευταία του μάχη το Ρ43 μιας και ξεκλείδωσα το Pantera.Παρόλο που πήγα καλά όπως θα δείτε και στη φωτό δεν θα το κρατήσω γιατί μου τη σπάει απίστευτα ο στόχος του.Αν δεν κλείσει ο κύκλος μπορεί να χάσεις και βολή στα 15 μέτρα.Και δεν μιλάω για εξοστρακισμό αλλά να πετύχεις τον γλάρο που περνάει πάνω από τον αντίπαλο.
Τελευταία μάχη μου έδωσε και το ΜΟΕ αν και δεν το περίμενα μιας και το παίζει και η κουτσή Μαρίκα.
Πάντως αυτό και το 6άρι τα λες και stat padings

P43.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, raziel said:

Μην ανησυχείς,σε λίγες μέρες θα είσαι και πάλι στην αγκαλιά της WG ?

Nop... I am done with WG... Κι ας έχει περισσότερο waiting time για να μπεις σε μάχη...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cna said:

Nop... I am done with WG... Κι ας έχει περισσότερο waiting time για να μπεις σε μάχη...

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά...
Το ξεκίνησα σχεδόν από την πρώτη μέρα,το τι siemka είδα δεν λέγεται,ανάπηροι μέχρι εκεί που δεν παίρνει.
Το γύρισα στο PVE για ν'ανεβάζω τα άρματα και το προσωπικό εκεί.Οι διαφορές μεταξύ καλού προσωπικού και νιούφηδων δύσκολα φαίνονται.
Οι χάρτες παρότι μεγάλοι δεν έχουν καλά σημεία έτσι ώστε ένα άρμα να αναδείξει τις συγκεκριμένες δυνατότητές του.
Αν και έφτασα σε 9άρι (Terminator) το βαρέθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έχεις αποσυρθεί; 
Πάντως το βρίσκω ότι είναι πιο κοντά στις πραγματικές συνθήκες, ίσως και σε βαθμό σπαστικό! Πχ η επιτάχυνση δεν είναι στυλ WG αλλά η σπαστικά αργή εκκίνηση ενός κανονικού άρματος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.