Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

18 hours ago, Roy said:

Το stock gun του TP25 είναι κάποιου είδους αστείο;

Τα Πολωνικά σε στοκ είναι πολύ πιο τραγικά από όλα τα άλλα,καλό είναι να τα περάσεις με free xp αλλιώς σε βλέπω με ψυχοφάρμακα ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, raziel said:

Τα Πολωνικά σε στοκ είναι πολύ πιο τραγικά από όλα τα άλλα,καλό είναι να τα περάσεις με free xp αλλιώς σε βλέπω με ψυχοφάρμακα ?

 

Το έκανα ήδη. Το VI gun του είναι καλούτσικο. Να δώσω βάρος ή να το προσπεράσω κατευθείαν για 40TP;

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Roy said:

 

Το έκανα ήδη. Το VI gun του είναι καλούτσικο. Να δώσω βάρος ή να το προσπεράσω κατευθείαν για 40TP;

Κοίτα,το 5αράκι μ'άρεσε σε σημείο να το ξαναγοράσω,ανεβάζει win8 και να σκεφτείς το έπαιζα χωρίς πλήρωμα της προκοπής,ούτε καν λάμπα δεν είχε.
Πάντως αν μπορείς φτιάξε πλήρωμα με το 6άρι(bia + λάμπα)  γιατί απ'ότι διαβάζω το 7άρι είναι καρκινιάρικο.
Αν πάλι παίζεις clan wars ή skirmishes και σου αρέσει το 8άρι και το κρατήσεις όταν θα πας για το 10άρι τότε πρέπει να έχεις κρατημένο κι ένα μικρό για να ξαναφτιάξεις πλήρωμα εκτός κι αν αλλάζεις πλήρωμα μεταξύ των αρμάτων κάτι που εγώ βαριέμαι να κάνω και πάντα σε σειρές που έχω κρατήσει το 8άρι τους φτιάχνω και 2ο πλήρωμα.
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο,παίρνω το πιο συμβατό μικρό από άποψη πληρώματος,πλακώνομαι στα buffs και σε 2-3 μέρες είναι έτοιμα 2 σκιλλς

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, SirDiman said:

Ειμαι στο 6αρι πολαντμπολ .. ιου...

 

Δεινοπάθησα με αυτη την αποστολή αλλα δείτε πως την έβγαλα :D

 

Εγώ δέχομαι απειλές κατά της ζωής μου,πήρα γούσα και μπλιετ αρτις και το μόνο που κάνω είναι πρώτα counter,πέφτει πολύ γέλιο από τα μυνήματα της ομάδας όταν καθαρίζουν από άρτι και παίζουν άνετοι,οι δεν αντίπαλοι μετά το τέλος της μάχης με στολίζουν κανονικά :p

Link to comment
Share on other sites

@astrolabos μην το παιζεις αυτο ρε και ανεβαίνει ο πήχης..παιζω και εγω που και που, θελω να του παρω Μ γιατι το 9αρι, εχει ακομα... :Ρ

Ειχα tanks ειχα hardbass και τωρα εχω kvass :p

cat approves

 

KnzYoyv.jpg

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

@astrolabos μην το παιζεις αυτο ρε και ανεβαίνει ο πήχης..παιζω και εγω που και που, θελω να του παρω Μ γιατι το 9αρι, εχει ακομα... :Ρ

Ειχα tanks ειχα hardbass και τωρα εχω kvass :p

cat approves

 

KnzYoyv.jpg

 

PhSPvew.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.