Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

12 minutes ago, Snips said:

Και εγώ σκεφτόμουν για reroll, αλλά τελικά ο μόνος λόγος είναι ένα χρώμα και τίποτα άλλο.

 

Και επειδή γοουστάρω όλα τα αρματάκια που έχω, δεν θα τους κάνω τη χάρη. Κίτρινο-πράσινος foreva αλλά με κρυφά μυστικά. :D

Θα συμφωνήσω,μόλις μπλεδίσεις κάνεις κολλητούς τα αντίπαλα άρτι αλλά αν αποφασίσεις να το κάνεις ετοιμάσου για πολύ gold drain αν θέλεις να εκτοξεύσεις τα νούμερα,χοντρικά 30.000 gold και βλέπουμε.
Να ρίξω κι εγώ τη γκρίνια μου λίγο,γαμώ το wz το 9άρι μου γαμώ,300.000 xp για πύργο,κανόνι και 5Α,σταδιάλα,την ψυχή θα μου βγάλει

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@raziel : Κοίτα τα παρακάτω screenshots, και βγάλε συμπέρασμα......

 

το 12τ:

1531825608_Captureamx12t.thumb.PNG.cddaec2d875a0f8de897e9c2323a8ef4.PNG

 

το type64: 

615842953_Capturetype64.thumb.PNG.75def93447aa1bb98322920f36e8cb82.PNG

 

Μοιάζουν ίδια, αλλά δεν είναι.... το type εντοπίζεται για πλάκα (δεν συζητάμε καν να ρίξει), και φυσικά μετά, όσο και να τρέξω.... τζίφος

Αν δεν είναι τόσο κρίσιμο αυτό το ~4% που έχει διαφορά στο camo, τότε μου κάνει χοντρή πλάκα ο mm

To IS3 καλά που βγαίνει συνέχεια με 10αρια, με έχει πεθάνει στην αστοχία..... με κλειστό κύκλο σε λιγότερο απο 50 μέτρα να έχω το πλαινό του αντιπάλου στο πιάτο, και αυτό να χτυπάει χαμηλά μπροστά το χώμα.... στην 3η φορά έβαλα τις φωνές...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, colt3003 said:

@raziel : Κοίτα τα παρακάτω screenshots, και βγάλε συμπέρασμα......

 

το 12τ:

1531825608_Captureamx12t.thumb.PNG.cddaec2d875a0f8de897e9c2323a8ef4.PNG

 

το type64: 

615842953_Capturetype64.thumb.PNG.75def93447aa1bb98322920f36e8cb82.PNG

 

Μοιάζουν ίδια, αλλά δεν είναι.... το type εντοπίζεται για πλάκα (δεν συζητάμε καν να ρίξει), και φυσικά μετά, όσο και να τρέξω.... τζίφος

Αν δεν είναι τόσο κρίσιμο αυτό το ~4% που έχει διαφορά στο camo, τότε μου κάνει χοντρή πλάκα ο mm

To IS3 καλά που βγαίνει συνέχεια με 10αρια, με έχει πεθάνει στην αστοχία..... με κλειστό κύκλο σε λιγότερο απο 50 μέτρα να έχω το πλαινό του αντιπάλου στο πιάτο, και αυτό να χτυπάει χαμηλά μπροστά το χώμα.... στην 3η φορά έβαλα τις φωνές...

Στο type είσαι σε ένα μέλος χωρίς camo γιατί έβαλες αν δεν κάνω λάθος το awarness.Κι όμως είναι κρίσιμο αυτό το 4%.Από κει και πέρα όμως το type σίγουρα θέλει πιο πολύ προσοχή όταν βαράς γιατί έχει άλλο play style,στο amx για παράδειγμα όταν αρχίσεις να βαράς ξέρεις ότι θ'ανάψεις αλλά θ'αδειάσεις το κλιπ και θα φύγεις,ενώ με το type ποντάρεις πιο πολύ στο camo γιατί θέλεις να μείνεις εκεί και να κάνεις dmg.Αυτή είναι και η παγίδα του γι αυτό και πρέπει να βαράς με μεγαλύτερη ασφάλεια κοιτάζοντας τους κύκλους στο minimap.
Εδώ πολλές φορές εγώ με το S1 προτιμώ να κάνω τον σποτερ παρά να ρισκάρω να μ'ανάψει ο καριόλης που ήρθε κοντά μου και αφού ψοφήσει ή βγει εκτός κύκλου τότε ξαναβαράω.
Πάντως να ξέρεις πως έτσι και πάρει σκιλλς το πλήρωμα γίνεται άλλο άρμα.
Είχα κάνει πείραμα με το T54 ltw όταν ήταν ακόμη 8άρι.Το παίζω χωρίς πλήρωμα και απλά ήθελα να πετάξω την οθόνη από το μπαλκόνι.
Μετά από 5 μάχες του ρίχνω 4σκιλλο πλήρωμα και μεταμορφώθηκε τελείως.
Αυτό ισχύει για τα περισσότερα άρματα και πόσο μάλλον για IS3.Είναι άστοχο σίγουρα αλλά υπάρχουν και χειρότερα aka defender,απλά θέλει σκιλλς και το πλήρωμα αλλά και να μάθεις να το παίζεις,ακόμη και τα 50 μέτρα είναι πολλά,προσπάθησε τουλάχιστον όταν σε βγάζει top tier δηλαδή 2 στις 10 να παίζεις με θράσσος και σίγουρα πιο κλειστές μάχες,να μυρίζετε τα χνώτα σας που λέμε με τους αντίπαλους.
Επίσης στο Type έχεις κάθετο σταθεροποιητή.Αν δεν παίζεις γρήγορο παιχνίδι βγάλτον και βάλε ανεμιστήρα και όταν βγει το ΒΙΑ τον βγάζεις και ξαναχώνεις τον κάθετο

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Επίσης στο Type έχεις κάθετο σταθεροποιητή.Αν δεν παίζεις γρήγορο παιχνίδι βγάλτον και βάλε ανεμιστήρα και όταν βγει το ΒΙΑ τον βγάζεις και ξαναχώνεις τον κάθετο

 

Το βίντεο δεν πρόλαβα να το δω (θα το δω όμως οπωσδήποτε, αν και είδα πάρα πολλά, και αυτά με παρακίνησαν να το αγοράσω) 

Το συγκεκριμένο τανκ δεν παίρνει ανεμιστήρα, γιατί είναι κάμπριο.... Αν έχεις άλλη πρόταση βελτίωσης, είμαι όλος αυτιά !

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, colt3003 said:

 

Το βίντεο δεν πρόλαβα να το δω (θα το δω όμως οπωσδήποτε, αν και είδα πάρα πολλά, και αυτά με παρακίνησαν να το αγοράσω) 

Το συγκεκριμένο τανκ δεν παίρνει ανεμιστήρα, γιατί είναι κάμπριο.... Αν έχεις άλλη πρόταση βελτίωσης, είμαι όλος αυτιά !

 

 

Θα σου πω το  απόγευμα,τώρα πλάκωσε λίγη δουλίτσα ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος raziel έγραψε:

Στο 3:50 πρόσεξε πόσο ανοιχτά επιστρέφει προς τη βάση για να μην σποταριστεί
 

 

 

Ωραίο παιχνίδι. Και το τέλος, από τα αγαπημένα μου :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος alexcrx έγραψε:

ειχε βγαλει αποστολη που εδινε 15Κ γι'αυτο

εγω βλεπω πρωτα τις αποστολες ωστε να πανε τα xp σε αρμα(τα) που θελω.........

Δε με χάλασαν καθόλου τα 15κ στο 25tp. Να φύγει να ησυχάσω :p 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.