Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Νταξ, @raziel o μακαρονας τα σπαει! 4κ avg dmg +λιγο assist σε 10 μαχες. που εισαι,8ari?

 

Περιμενω με ανυπομονησία το νεο πατσακι .

 

Εγω αυριο λογικα βγαζω maus , μετα e3 + wz light 132A (μεχρι κια τις 6 του μηνα δεν ειναι οι αποστολες?ειμαι στα 9αρια τους)  και τελος για παντα το grind.

Ισως ξεκισω siemkaline οταν ερθει.

 

Σκεφτομαι ποσες εκατονταδες μαχες γλυτωσα με δαυτες ??

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, SirDiman said:

Πηρα και Ε3....LOOOL Mastery 2η μαχη  ghy74Eb.jpgnlma078.jpg

 

Αν δεν εκαναν cap θα με βλεπατε τιποτα youtube ?

Εγώ πάλι έχω να grindάρω σαν χαζός,έχασα και τις αποστολές γιατί έχει θέματα η καινούρια μητρική με τις usb και δεν είχα πληκρολόγια.
Πάω για 5Α,LT100,132A,268-4,E3. + Σπαγγέτι και σίγουρα ΣΙΕΜΚΑ.Ισως και Ε3 γιατί με το Ε4 δεν τρελλάθηκα να πω την αλήθεια.
Α και για το 277,σε 3 μέρες παίρνω άδεια,θα λιώσω μέχρι να γίνει η αντικατάσταση της μητρικής,θα βάλω τον intel επάνω να κάνουμε καμιά δουλειά

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εμ.. :ρ (gold =$$$)

 

Δε μου λες γιατι δε σου βγαζει damage klp εσενα κατω ακριβως απο το Battle Performance μπλα μπλα?

Δες το δικο μου Screenshot απο πανω σου

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SirDiman said:

εμ.. :ρ (gold =$$$)

 

Δε μου λες γιατι δε σου βγαζει damage klp εσενα κατω ακριβως απο το Battle Performance μπλα μπλα?

Δες το δικο μου Screenshot απο πανω σου

 

έχω εγκαταστήσει το modxvm (το απλό όχι τίποτα σπέσιαλ) και με αυτό, το damage και το asisted μεταφέρεται αριστερά κάτω απο το τανκ. (στην περίπτωσή μου 2449dmg και 539 asisted αντίστοιχα) 

Link to comment
Share on other sites

Premium Bonus
1 Day of Premium Account
Large Repair Kit
1x Personal Reserve
+100% Crew XP for 2 hours

 

Spoiler

AT9-3HEWE-RW8E?=3
AT9-SXTGA-T28Z?=H

Για οποιον εχει λογαριασμο στο alienwarearena ας παρει απο εδω κωδικο και ας αφησει αυτους για καποιον που δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Sir αυτό είναι που σου έλεγα για το μάστορη,έχω πάρει με λιγότερο dmg αλλά με πολύ καλύτερο asistand,δυστυχώς δεν μου καθόταν τα πουτανάκια για track+dmg,άσε που μου δεν μου δίνει βολές με τον Σωτήρη εδώ και 3 μέρες,πλαϊνά από type59 ή pantera και δίνει critical,πάει να μου ρίξει αλλά θα το πηδήξω.Δυστυχώς για φέτος δεν θα μπω στα γουρούνια,μπήκα ξανά στους rf γιατί ο Μήτσος μου έχει αδυναμία.Πάντως θέλω να παίξουμε παρέα κάποια στιγμή και όχι μόνο 2-3 μάχες

STRV.jpg

T10.jpg

Πάντως παίδες από τότε που έβγαλα το xvm ησύχασε το συκώτι μου,χθες είχα ένα μοσχάρι που έριχνε καρκίνους μέχρι 5η γέννα.Με IS3 ο τυπάς και κλαν που θύμιζε GR.Ε λοιπόν,ψόφησε πρώτος λες και ήταν light σε yolo mood με μία βολή και άρχισε να ρίχνει κέρατα.Όταν του την είπα η απάντησή του ήταν ότι είμαι πλούσιος με πορτοφόλι και premium άρμα.
Και αυτό το πράμα αύριο μεθαύριο θα ψηφίσει.Οκ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

¨Εχει κανείς άλλος πρόβλημα με το xvm? Στα περισσότερα άρματα δεν δείχνει τα επι μέρους στοιχεία του mod, η γραμμή στόχευσης του arty στο minimap δεν υπάρχει, Στο service record δεν φαίνονται όλα τα στοιχεία, κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.