Jump to content



Πωλειται ipad 16giga wifi edition +δερματινη θηκη (540 ευρω)


morfeas-dsl-

Recommended Posts

Καλησπερα:rolleyes:

Πωλειται ενα τεμαχιο ipad 16 giga wifi.

Αγορασμενο απο www.getitnow.gr πριν το καλοκαιρι.

Μαζι δινεται θηκη tuff luv multi view black leather, αγορασμενη περι τα 60 ευρω συνολο, απο αγγλια. Σιγουρα απο τις καλυτερες θηκες που υπαρχουν.

Το ipad ειναι jailbroken και σα να το αγοραζετε καινουριο. Ουτε το παραμικρο σημαδακι δεν υπαρχει.

Πωλειται γιατι εχω 2 και το ενα απλα καθεται ( ξερω αλλα παρασυρθηκα ! ) .

Οριστε και μια φωτογραφια.

Οτι αποριες εδω ειμαστε.

Τιμη : 530

Προτιμαω συναντηση γιαννενα ( αρχες οκτωβριου θα ειμαι και Αθηνα για λιγες ημερες ) ή αντικαταβολη με "γνωστο" χρηστη να σημειωσω :bigsmile:

Ευχαριστω

post-1098-1416074600,5452_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :)

Επειδη το ποσο ειναι μεγαλο, θα προτιμουσα εαν ειναι ευκολο να γινει με την agora της acs. Σε περιπτωση που δε γνωριζεις πως γινεται, ενημερωνω!

Δινεις εντολη σε courier της acs και τα χρηματα στις σερρες. Ερχεται ενας κουριερ γιαννενα, ελεγχει το προιον να δει εαν ειναι οπως το περιεγραψα και μου δινει τα χρηματα.

Εν συνεχεια το στελνει σε εσενα.

Εαν γινει με την παραπανω μεθοδο τοτε τα μεταφορικα βαρυνουν εμενα. Εαν δηλαδη κοστισει 10 ευρω εσυ θα δωσεις 520+10. Εαν κοστισει 15 , 515+15. Εν ολιγοις θα χρεωθεις 530 ανεξαρτητα μεταφορικων.

(Τωρα αν σου πει τιποτα 40 ευρω κτλ το συζηταμε :sarcastic::sarcastic:)

Εαν συμφωνεις ανταλλασουμε σε πμ τηλεφωνα και κανονιζουμε!

Ευχαριστω, Γιωργος :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.