Jump to content



Αντίο Mariosalice


DJD

Recommended Posts

Μετά λύπης πληροφορηθήκαμε ότι ο Mariosalice έφυγε από τη ζωή χτυπημένος από καρκίνο. Ήταν ένας από τους πολύ ενεργούς χρήστες του χώρου και σίγουρα τα μακροσκελή του κι αναλυτικά post θα τα έχετε διαβάσει αρκετοί.

Γνωρίζοντας τον Μάριο προσωπικά και ξέροντας ότι αφήνει δύο μικρά παιδιά ορφανά το μόνο που μπορώ να ευχηθώ είναι κουράγιο στην οικογένεια του για να προχωρήσουν μπροστά. Κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Δυστυχώς δεν έτυχε να τον γνωρίσω.... κουράγιο στην οικογένεια του..

EDIT κατάλαβα ποιος είναι απο την αναζήτηση όπως είπε και ένας συμφορίτης... κρίμα το παλικάρι :(

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: Είχε καμιά σχέση με τον Ent του pctechnology;

Πάντα είχα την εντύπωση πώς ήταν το ίδιο πρόσωπο.......

Τα βαθιά μου συλληπητήρια στην οικογενειά του, και ευχομαι τα παιδάκια του να βρουν τη δύναμη να ξεπεράσουν σύντομα την απώλεια του πατέρα τους......

Link to comment
Share on other sites

Πωπω φρικαρα τωρα..!! Το παλικαρι με ειχε βοηθησει ΠΑΡΑ πολλες φορες αναλυτικοτατα με τα windows vista! Ειχε φτιαξει και το thread των vista και βοηθουσε συνεχως!!

Τα θερμα μου συλληπητηρια και κουραγιο-δυναμη στην οικογενεια του!!Μακαρι τα παιδια του αυριο μεθαυριο να γινουν μελη του λαμπη και να τους πληροφορισουμε πως ο πατερας τους ηταν ΠΑΛΙΚΑΡΙ και βοηθαγε συνεχως, με την παραμικρη λεπτομερια!

Ευχομαι να μας διαβαζει απο εκει πανω..! :nothing:

:rip:

Link to comment
Share on other sites

...

Ειλικρινα ειμαι πολυ στεναχωρημενος που δεν ημουν εκει να σου πω το τελευταιο αντιο.

Σε ευχαριστω για ΟΛΑ οσα εκανες για μενα προσωπικα, για την βοηθεια στην "τρελα" μας τους υπολογιστες, για ολα ολα ολα ολα ολα....

Αδικο και ξαφνικο δεν μπορω να το χονεψω.

Συλληπητηρια στην οικογενεια του, την γυναικα του και την κορη του, την Αλικη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μία κόρη έχει τελικά, όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, απλά τον θυμήθηκα στην πίτα του 2008 που είχε έρθει με την οικογένεια του και τον ανιψιό του.. Καλό κουράγιο και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

συγκλονιστηκα τωρα...καλα ποτε ρε παιδια?Ετσι ξαφνικα?Γμτ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΑ τον πατερα πρωτου 10 μηνες απο καρκινο στο παγκρεας με μεταστατικο ογκο στο συκοτι...

Ο θεος ας δωσει δυναμη στους δικου του και καλη αναπαυση στην ψυχουλα του,ο δευτερος μεσα στο φορυμ(DOM)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω λογια να περιγραψω πως ενιωσα οταν διαβασα το θεμα.Λεω δεν μπορει να συμβαινει αυτο.

τον Μαριο τον ηξερα προσωπικα και με ειχε βοηθησει σε πολλα θεματα.Υγειας βασικα

Τι να πω.Συλληπητηρια στην οικογενεια του , δυναμη να εχουν , κουραγιο για να προχωρησει η ζωη τους.

Γιατι η ζωη δε σταματαει.Συνεχιζεται.

Ξερουμε ποτε εφυγε ;για Μνημοσυνο ρωταω

edit : νομιζω πως πρεπει να μπει ειδηση στα κεντρικα του thelab οπως εγινε και με τον DOM.

Link to comment
Share on other sites

Να ναι καλα το παληκαρι εκει που πηγε.

Παντα μου εκανε εντυπωση ποσο λεπτομερεστατος ηταν στα post του. Δεν αφηνε να ξεφυγει τπτ χωρις να το τεκμηριωσει.

Δεν το ηξερα προσωπικα αλλα R.I.P. αδερφε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.