Jump to content



Αντίο Mariosalice


DJD

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Πραγματικα δε ξερω τι να πω.Τον ειχα δει στις αρχες του καλοκαιριου(δεν μου ειχε αναφερει κατι για την υγεια του ουτε μου φανηκε να τον απασχολει κατι τοσο σημαντικο)και τωρα δε μπορω να πιστεψω οτι δε θα τον ξαναδω.

Ελπιζω να μη πειραζει αλλα θα ηθελα να ανεβασω μια φωτογραφια του απο τοτε που benchαραμε παρεα με ξηρο παγο :bye:

post-407-1416074607,3668_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νοιώθω πως πρέπει κι εγώ να πω μια κουβέντα, άσχετα με το αν έχουν ειπωθεί από άλλους.

Κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς αλλά και που τράβηξε τέτοιο ζόρι στα τελευταία του.

Αν και δεν τον ξέρω προσωπικά, ούτε κι έχουμε μιλήσει ποτέ (ηλετρονικά, τηλεφωνικά) γνωρίζω από τα διάφορα θέματα που έχει γράψει το έργο του. Αρκεί να κοιτάξει κανείς το προφίλ του να διαπιστώσει πως έχει στην "κατοχή του" 4 sticky threads. Με λίγα λόγια, δεν θα τον ξεχάσουμε ποτέ οι παλαιοί και θα μάθουν για αυτόν οι καινούριοι, έστω και από τα -ανεξίτηλα- σημάδια που άφησε στο TheLab.gr

Μάριε, rest in peace :rip:

Tέλος, κουράγιο εύχομαι στους συγγενείς και στους κοντινούς του φίλους

Link to comment
Share on other sites

Ας πω κι εγώ κάτι, έστω από τους τελευταίους.

Δεν μίλησα καθόλου τόσες μέρες γιατί οι τελευταίες μου κουβέντες με το Μάριο ήταν κάπως αρνητικές. Φυσικά μόλις μου ήρθε το ΠΜ ότι έφυγε, στεναχωρήθηκα και αισθάνθηκα άσχημα που ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες :(

Τέτοιες στιγμές, δεν μπορώ να θυμηθώ όμως ούτε μία αρνητική στιγμή, στο μυαλό μου κυριαρχούν οι παλιότερες μου εμπειρίες μαζί του, όλες καλές και αξιομνημόνευτες.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει, τα συλλυπητήριά μου σε όσους έμειναν πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και παλι κριμα.. Ουδεποτε τον γνωρισα προσωπικα αλλα νομιζω η οικογενεια του thelab ειναι ηδη φτωχοτερη. Θυμαμαι πολλα ποστ του οπου εξηγουσε και βοηθουσε χρηστες. Κουραγιο οσοι τον γνωρισατε και χασατε ενα δικο σας ατομο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.