Jump to content



Post yer picz!


chroma

Recommended Posts

Το original δεν το πρόλαβα,το καινούριο (για εσένα) πριν την ανακαίνιση που έγινε 3 χρόνια πριν,το πρόλαβα και περνούσαμε αξέχαστες στιγμές .

Τώρα το Patatrak είναι ένα στέκι για παιδιά που ακούνε Amy Whinehouse,Britney Spears,P!nk .. τέτοιες βλακείες.

Link to comment
Share on other sites

1 το Patatrak ακομα και τώρα δέν παίζει Amy Whinehouse,Britney Spears,ούτε Pιnk ,σκληροπυρηνικέ μου metallhead , χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν έχει γίνει ολίγον τι για τα μπάζα..

2 Ωραία η Arch αλλα το 'καλύτερη μπυραρία της αθήνας είναι τραβηγμένο απο τα μαλιά'

Κλάσεις ανώτερη είναι η Le Roi στο χαλάνδρι...

Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζι ειναι ροκαδικο;

Ποιο/που ειναι;

Εκλεισε το και το wild thing στο μικρολιμανο και μας σωθηκανε τα ροκ καφε :(

Ποτε εγινε αυτο?????????????????????????????? :weep:

3 χρονια εκει την εβγαζα....μετα μετακομισα παλι πατρα :weep: και δεν το παρακολουθησα καθολου! Ξερεις ποσες φορες το εχω σκεφτει εδω που ειμαι τωρα....Στεναχωρηθηκα...

Link to comment
Share on other sites

καντε κανα θεματακι να πουμε για top μπιραριες-καφετεριες γιατι με την παρέα μου ψαχνόμαστε τελευταία :p

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] [MENTION=241]javaneze[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=4398]Κωστάκης[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Βάζω μόνο όσες δεν είναι γυμνές/στημένες οι κοπέλες,μην φάω μπαν,αλλά η φαντασία σας δεν φτάνει τι φωτό έχω. μουχαχαχα

:p

img0059zy.jpg

img0200ei.jpg

img0050u.jpg

img0060pe.jpg

Για όσους ξέρουν και το site,ευτυχώς - δυστυχώς ο φακός με έπιασε να "παίζω" με την πασίγνωστη Regina Moon. Τι γυναίκα....

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια μ'αρέσουν!! χαχαχα

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] Έβγαλα το γυμνάσιο με Regina Moon κια κατάφερα να αγγίξω κάτι ...... μα τί κάτι.

Σαν την Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων νιώθεις με κάτι τέτοια. :hang3:

edit: Σαν τον Αλέκο στη χώρα των θαυμάτων.... για να μην παρεξηγηθούμε :p

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Βάζω μόνο όσες δεν είναι γυμνές/στημένες οι κοπέλες,μην φάω μπαν,αλλά η φαντασία σας δεν φτάνει τι φωτό έχω. μουχαχαχα

:p

img0059zy.jpg

img0200ei.jpg

img0050u.jpg

img0060pe.jpg

Για όσους ξέρουν και το site,ευτυχώς - δυστυχώς ο φακός με έπιασε να "παίζω" με την πασίγνωστη Regina Moon. Τι γυναίκα....

Αυτή με το leopard φόρεμα γράφει απο πίσω "Απόλαυσε μοναδικά προνόμια." Το θέμα ειναι οτι δεν μας τα δείχνει.....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι βαθύτατα συγκινημένος που ο Hydra παράτησε το μονοπώλιο και έγινε επιτέλους άνθρωπος. Εισακούστηκαν οι συμβουλές του Τσάκωνα

ΥΓ. Ειλικρινά αυτό το μήνυμα μπορεί να διακριθεί ως προσβλητικό αλλά πραγματικά το εννοώ ως κομπλιμέντο. Keep up the good work

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4839]wesker[/MENTION] τα πέταξε επί σκηνής. Είναι η Nikki Rider νομίζω (;)

[MENTION=869]defiant[/MENTION] προσπαθώ,αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί έκανες quote αυτή τη φωτό

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] Τι εννοείς μονοπώλειο; Αν είχα κοπέλα θα πηγαίναμε και μαζί. No probs. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.