Jump to content



Παραγγελία προσφοράς παιχνιδιων από Getitnow. Σας ήρθαν?


tragikos

Recommended Posts

παιχνιδια με 3 ευρω απο getitnow

Μολις εκανα παραγγελια Assassin's Creed 2 και Crysis. (και bioshock 2 για ενα φιλο)

Παίζει να ναι μούφα; Ακόμα σε επεξεργασία είναι η παραγγελία μου. Έχει παραλάβει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Το παιχνίδι που παρήγγειλα βγήκε ''μη διαθέσιμο''....μόλις μίλησα στο τηλ και με το κατάστημα που θα κάνω παραλαβή και με ενημέρωσαν οτι εφόσόν ήταν διαθέσιμο τη στιγμή της παραγγελίας θα το παραλάβω.

Αναμένω τηλέφωνο εντός ολίγου για επιβεβαίωση πότε θα το έχουν στο κατάστημα. Θα κάνω edit το post......κάτι δε μ αρέσει...:triniti:

Παρεπιμπτόντως όλα τα παιχνίδια στα 2.99ευρώ είναι πλέον ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ........κοίτα να δεις κάτι συμπτώσεις με την κομπίνα του Γερμανού.

Ταχύτατος και ο παλίκαρος στο GETITNOW κατάστημα...με πήρε τηλ μετά από 5 λεπτά να μου πει οτι εντός 2-3 ημερών θα το έχουν παραλάβει και θα με ξανακαλέσει να με ενημερώσει..

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός πάντως έχει ξυπνήσει πια και προσέχει πολύ τις αντιδράσεις μας στον ιστό.

Είμαι ευχαριστημένος (ακόμα...) απ' την αντιμετώπισή τους και ελπίζω για το (καταναλωτικό και όσο μας παίρνει ακόμα...) καλό μας να συνεχίσει να μας "προσέχει".

Link to comment
Share on other sites

Από Γερμανό ποτέ ξανά και ας είναι 1 ευρώ τα 10 παιχνίδια με παράδοση από στριπτιτζού με μια φίλη της στο σπίτι... :TD:

Φίλο,να κρατήσεις εσύ τα παιχνίδια και να μου στείλεις τη στριπτηζού στο μαγαζί;:dance3:Χωρίς τη φίλη όμως,μη μας στείλει κ είμαστε και σε επικίνδυνη ηλικία.:fun:

Link to comment
Share on other sites

πάντως για να λέμε την αλήθεια και να μην τα ισοπεδώνουμε όλα, απ΄ότι διάβασα σε άλλο φορουμ οι τελευταίες προσφορές του getitnow κάθε άλλο παρά μούφες ήταν (τηλεόραση 22" στα 114 ευρώ, λαπτοπ 399 ευρώ και τώρα τα παιχνίδια...)

αναμένω και γω τα παιχνίδια αλλά είμαι πολύ αισιόδοξος σύμφωνα με αυτά που διαβασα για το μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

To θεμα εγινε για τα παιχνιδια.

Για λαπτοπ/σεντονια/ερωτικα βοηθηματα γραψτε σε αλλο θρεντ παιδες.:)

μήπως όμως αν αναφέρει κανείς προηγούμενες και μάλιστα πρόσφατες προσφορές που πραγματοποιήθηκαν μας δείχνει κάτι? ότι ίσως το κατάστημα δεν μας κοροιδεύει (ελπίζω)? τα λαπτοπ και τα ερωτικά βοηθήματα ήταν επιχειρημα που στοχευει να δείξει ότι μάλλον η προσφορά δεν ήταν πλαστή...

αντιθέτως επιχειρήματα του τύπου "παρηγγειλα πριν από 3 λεπτά και ακόμη δεν παρέλαβα" δε νομίζω να στέκουν...

ας μην προτρέχουμε πριν καλά καλά υπάρξει ενημέρωση... όπως πολύ καλά γνωρίζετε τα παιχνίδια τα περισσότερα έλεγαν διαθέσιμα σε 4-10 μέρες.... μην τα ισοπεδώνουμε όλα από την αρχή...

αν δε μας τα δώσουν μετά κράξιμο... αλλά από πριν? τι νόημα έχει?

έχουμε κολλήσει όλοι (π)λαί(σιο)πρα... (άντε και μόλις είδα το νησί...:p:tomato:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.