Jump to content



Παραγγελία προσφοράς παιχνιδιων από Getitnow. Σας ήρθαν?


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Και εγω 14/10 παρηγγειλα αλλα ακομα καμια ενημερωση. Στο site δειχνει οτι ειμαι σε επεξεργασια.

Αλλα ενταξει αφου τα πηρατε καποιοι πιστευω να τα παρω και εγω :p

Link to comment
Share on other sites

οντως επρεπε να παραγγειλεις καμια 50αρια,διοτι απο 1-2 ευρω για 50 παιχνιδια,βγαζεις ανετα τις.. βενζινες για ολο το μηνα ..

ελα.....δεν υπαρχει λογος να ειμαστε για ολους και για ολα καχυποπτοι.

μη δουμε massive attack αγορων απο ενα μελος σε καποιο καταστημα με προσφορες.αμεσως να τον φαμε

Link to comment
Share on other sites

ελα.....δεν υπαρχει λογος να ειμαστε για ολους και για ολα καχυποπτοι.

μη δουμε massive attack αγορων απο ενα μελος σε καποιο καταστημα με προσφορες.αμεσως να τον φαμε

Μην εισαι τοσο "αποτομος" και συ.

Κουβεντα κανουμε.

Επι του θεματος.

Με πηραν Τηλ την Παρασκευη και μου ειπαν οτι λογω ελλειψης στοκ και επειδη δεν θελω να κανω 10 δρομολογια να με ειδοποιησουν οταν η παραγγελια μου θα ειναι πληρης.

Link to comment
Share on other sites

ελα.....δεν υπαρχει λογος να ειμαστε για ολους και για ολα καχυποπτοι.

μη δουμε massive attack αγορων απο ενα μελος σε καποιο καταστημα με προσφορες.αμεσως να τον φαμε

ρε παλικαρια ,ειναι κακο να μην μου αρεσει το καβαντζωμα απο εναν πελατη 50 προιοντων σε περιπτωσεις προσφορων και να προτιμω να παρουν 25 ατομα απο 2;

τον ανθρωπο ουτε τον ξερω,ουτε του κανω καμια επιθεση..

απλα οταν βγαινει και λεει πηρα 30 παιχνιδια και αν μπορουσα θα αγοραζα και αλλα,εμενα μου χτυπησε καπως σαν απληστια..

καλα εκανε και ας αγοραζε και 500..εγω μπορω να εχω αντιθετη αποψη ή απαγορευεται;

ευχαριστω για την κατανοηση..

καλη διασκεδαση με τα παιχνιδια και χαιρομαι ειλικρινα που δεν ηταν μουφα η προσφορα!:T:

και σορυ,αν σας μαμησα το τοπικ :offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν απαγορευεται να εχεις αντιθετη αποψη αλλα δε σε βρισκω σωστο. Αφου ηθελε να τα παρει ειτε σαν απληστια ειτε για δωρα οπως ανεφερε εχει καθε δικαιωμα. Στην τελικη τη βρηκε την προσφορα νωριτερα αλλα δεν "εκλεψε" τη σειρα απο καποιον.

Εαν παντως εννοεις οτι ειναι φαουλ να τα παρεις για να τα πουλησεις τοτε συμφωνω 100% . Δεν το εχω κανει ποτε και ουτε προκειται. Εχω ομως πεσει στην παγιδα της απληστιας οπως λες και εχω αγορασει προσφορες που δεν χρειαζομαι ειτε απλα για να υπαρχουν ειτε για να τις κανω δωρο :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.