Jump to content



Παραγγελία προσφοράς παιχνιδιων από Getitnow. Σας ήρθαν?


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Το ιδιο κ σε μενα με το ps3 move...Μου ειπαν οτι θα υπαρχει διαθεσιμο απο αρχες του χρονου.Του ειπα οτι δεν με νοιαζει να περιμενω μεχρι τοτε κ να μην ακυρωθει η παραγγελια κ να το παρω οποτε ερθει στα 37 ευρω...Μου ειπαν οτι δεν γινεται δυστυχως κ οταν θα ερθει θα πρεπει να το αγορασουμε κανονικα στην τιμη των 65 ευρω....Παιρνω το μισο μπραβο μου για το GETITNOW πισω λοιπον...Θα τσεκαρω μεσα στον επομενο μηνα παντως αν υπαρχει διαθεσιμο βαζωντας φιλους να το παραγγελνουν...Αν καποιος το παραλαβει στα 65 ευρω εχει να γινει.....

Link to comment
Share on other sites

Αγνοειται η τυχη τους- χωρις να μεριμνησω εγω προσωπικα να επικοοινωνησω-

Ενα μεηλ ειχε ερθει οτι ενα γκεημ θα αργησει η παραλαβη και αυτο.

Θα παρω τηλ απο αυριο να δω τι-πως-που.:p

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν για το Assasin's creed 2 τελος εβδομαδας.

Ισως να προλαβες το αποθεμα, ποιος ξερει..

Εμενα παντως καμια νεα ειδοποιηση για την παραγγελια μου. Ηταν που θα παραλαβαινα "αμεσα"..:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Ισως να προλαβες το αποθεμα, ποιος ξερει..

Εμενα παντως καμια νεα ειδοποιηση για την παραγγελια μου. Ηταν που θα παραλαβαινα "αμεσα"..:nothing:

μπα..ξεχαστηκε η παραγγελια.Καμια ειδοποιηση..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τους εστειλα χθες mail να δω τι γινεται και μου απαντησαν αυτο.

Aγαπητέ κύριε,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η παραγγελία σας δεν είχε ολοκληρωθεί επιτυχώς λόγω ανθρώπινου λάθους. Μας συγχωρείτε για την καθυστέρηση και την όποια ενόχληση σας προκαλέσαμε. Κατανοώντας ότι δεν τηρήσαμε την υπόσχεσή μας σχετικά με την παράδοση της παραγγελίας σας, θα σας αποστείλουμε δώρο το προϊόν ΣΑΚΙΔΙΟ PAXOS FERRARI TRACK. Τα προϊόντα θα βρίσκονται ετοιμοπαράδοτα στο κατάστημα Ηρακλείου όπως έχετε επιλέξει στις αρχές της επόμενης εβδομάδας και θα ενημερώθείτε από το διο το κατάστημα για την παραλαβή.

Βρισκόμαστε πάντα στη διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε.

Με εκτίμηση,

ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Για να δουμε τελικα...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα παρελαβα ολα τα παιχνιδια -με καποια καθυστερηση- της παραγγελειας μου -με καποια καθυστερηση- και σε 2 δοσεις ...........

Νομιζω αξιζει ενα μπραβο (παρολη την καθυστερηση) στο getitnow.gr για την συνεπεια τους .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.