Jump to content



Recommended Posts

Παιδιά έλεγα να τρέξω κανένα bench σήμερα αλλά μετά από καιρό και αναβάθμιση σε 8.1 pro πατάω να ανοιξει το 3dmark11 και δεν ξεκινάει καν. Έκανα απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση αλλά τίποτα...

Τι άλλο να δοκιμάσω;

Link to comment
Share on other sites

Αφού βρήκα λύση στο παραπάνω πρόβλημα μου έβγαλε το παρακάτω με τους τελευταίους beta:

Οι γριες μου 2 χρόνια σχεδόν μετά την αγορά τους καλά κρατούν...

v8t7.jpg

wm0k.jpg

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

:) μια χαρά πάει το καρτόνι Κώστα ,γριά δεν είναι ρε :p χαχαχ ακου κει γριά, οκ είναι -

εξάλλου ίδιοι πυρήνες, 770-680 .

Αντέχουνε οι καρτούλες πάντως, με το Γιάννη αυτό λέγαμε ( σκεφτόμασταν κοντά στα χριστούγεννα για 780 αλλά δεν αξίζει τώρα να τρέχουμε για πωλήσεις για 8-10 fps/παιχνίδι και μπλα μπλα - χάσιμο χρημάτων κλπ ) - για τα 370 ευρώ που τις αγοράσαμε τον Αύγουστο ήταν και είναι μια χαρά επιλογές.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

:) μια χαρά πάει το καρτόνι Κώστα ,γριά δεν είναι ρε :p χαχαχ ακου κει γριά, οκ είναι -

εξάλλου ίδιοι πυρήνες, 770-680 .

Αντέχουνε οι καρτούλες πάντως, με το Γιάννη αυτό λέγαμε ( σκεφτόμασταν κοντά στα χριστούγεννα για 780 αλλά δεν αξίζει τώρα να τρέχουμε για πωλήσεις για 8-10 fps/παιχνίδι και μπλα μπλα - χάσιμο χρημάτων κλπ ) - για τα 370 ευρώ που τις αγοράσαμε τον Αύγουστο ήταν και είναι μια χαρά επιλογές.

E γέρασε πια !!!!! Άλλωστε και κάποιος μου είπε ότι πρέπει να την στείλω την παλιόγρια,αλλά εγώ κάνω ότι δεν το άκουσα :nono:

Είναι και που "Η γρια κότα έχει το ζουμί" και κοίτα πόσο ζουμί της έβγαλα σήμερα.

Έγινε επεξεργασία από venex58
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μιας και βρηκα λιγο χρονο ειπα να σκαλισω το μηχανακι :)

Core i7 3960X: 4400Mhz

GTX 780: 1333MHz ( με το bios του skyn3t για την CUII ) με 1.2V και μνημες stock.

Windows 8 x64 Pro, δεν τα πανε καλα στα 3D σε σχεση με τα 7αρια.

ok5sh5.png

Έγινε επεξεργασία από kimon_ma
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κοκκινη ειναι κουτση ειναι ζεστη ειναι βουβουζελα αλλα το παλευει η μαυρη ... :hehe:

2xyk.jpg

Generic VGA video card benchmark result - Intel Core i7-4770K,ASUSTeK COMPUTER INC. MAXIMUS VI IMPACT

Βαλτης και μια accelero Γιαννη και παιξε 1200/1450 καθε μερα, η καρτα.... :happy2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] θα μας τρελανεις με τα νουμερακια σου. Στα ποσα τρεξανε οι Τιτανες σου και εισαι πισω απο το παλιο score του [MENTION=10015]csaris[/MENTION]?

Ελα ρε στα 1040 που τις εχω για καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

...πες το ντε! ...λεω τι στον φουτσο εγινε παλι!

αχαχαχα.Ε δεν ειχα τρεξει με τους τιτανες και μια χτες που δεν ειχα τι να κανω ετρεξα ενα στα 1040 γιατι βαριομουν να κανω πειραματα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.