Jump to content



Asus p5q Deluxe 775 ddr2 / core2duo 8400 /kingston 4gb 1066


Prof_Chaos

Recommended Posts

Απο τους κανονες αγγελιων

7. Μη συμμόρφωση με τους παραπάνω κανόνες μπορεί να έχει ποινή μέχρι και 3 μήνες αποκλεισμό από τις αγγελίες.

Δεν πρεπει να μαθουμε τελικα ποιος την πηρε?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά ενώ δεν θα έπρεπε. Αλλά μου κάνει εντύπωση πως η ζωή κύκλους κάνει. Προς γνώση και συμμόρφωση........

http://www.thelab.gr/pwliseis/paketo-x48-noctua-8300-soundblaster-120-euro-86429.html

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά ενώ δεν θα έπρεπε. Αλλά μου κάνει εντύπωση πως η ζωή κύκλους κάνει. Προς γνώση και συμμόρφωση........

http://www.thelab.gr/pwliseis/paketo-x48-noctua-8300-soundblaster-120-euro-86429.html

Καλα εσυ τοσο πολυ ενοχληθηκες με το συγκεκριμενο? Μα την Παναγια εαν δουλευα θα στα χαριζα με ολο το θεμα που εγινε. Και γω φιλε Κ.Κ την εξηγηση την εδωσα νομιζω ...

Και στην τελικη δεν με νοιαζει που δεν πηρα την μητρικη απο τον Prof_Chaos αρκει να δωθει καποια εξηγηση. Εγω σου απαντησα γιατι δοθηκαν τα πραγματα που πουλουσα στο ατομο που δωθηκαν και νομιζω εχει καποια λογικη. Ενω εδω

α) Ειχα δηλωσει ενδιαφερον πρωτος και ειχα στειλει και πμ τα οποια δεν απαντηθηκαν

β) Δεν υπηρχε απο πριν ποσταρισμενη η αγγελια παλι αυτουσια οπως στην δικη μου περιπτωση ωστε να υπαρχουν ατομα απο την προηγουμενη αγγελια που να μου ζητανε τα "ρεστα"

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά τώρα είδα ολα τα ποστ..απαράδεκτοι και οι moderator που επιτρεπουν τέτοιους σχολιασμούς..Πίστευα οτι έχουμε να κάνουμε με σοβαρο και αξιοκρατικό τεχνολογικό φορουμ.

Οσο για τον daytime Dreamer δεν έκανε σε καμια περίπτωση πρώτος bid σας το εγγυόμαι.Τόσο πολυ θίχτηκε ο εγωισμός σου που δεν πήρες το board;

και αυτός κανονικά πρέπει να αποκλειστεί άμεσα απο το φορουμ για λασπολογία..Τα επιχειρήματα του σε καμια περίπτωση δεν ευσταθουν και δεν αποδεικνύουν τιποτα.Νομίζω απάντησα και στον moderator που "ερευνα" το μείζον θέμα της κοινωνίας και ελπίζω να κατάλαβε οτι δεν ειναι σοβαρές καταστάσεις αυτές αλλα μόνο παιδιάστικες μπορω να τις χαρακτηρίσω.

Δηλαδή οποιος βγεί εδω μεσα και πεταξει οτι φαντασιώνεται γιατι περι φαντασίωσης πρόκειτε πρέπει να έχει και δίκιο και να δέχομαι εγώ επίθεση;

Επίσης συνηστώ στον χρήστη να ασχοληθεί με κάτι πιο εποικοδομητικό στην ζωή του απο το να συκωφαντεί ανθρώπους..

Και στον ξαναλέω και λαικά να το καταλάβεις.ΠΡΩΤΟΣ BID δεν έκανες που να χτυπιεσαι κάτω..!!!

Απο το 2004 είμαι στο φορουμ δεν είχα ποτε κανένα πρόβλημα με κανενα χρήστη με καμια αγγελία οσες ειχα βάλει τελως πάντων..Αντίο σας.

Οσο για την Αγγελία ας κλειδώσει πουλήθηκαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά τώρα είδα ολα τα ποστ..απαράδεκτοι και οι moderator που επιτρεπουν τέτοιους σχολιασμούς..Πίστευα οτι έχουμε να κάνουμε με σοβαρο και αξιοκρατικό τεχνολογικό φορουμ.

Οσο για τον daytime Dreamer δεν έκανε σε καμια περίπτωση πρώτος bid σας το εγγυόμαι.Τόσο πολυ θίχτηκε ο εγωισμός σου που δεν πήρες το board;

και αυτός κανονικά πρέπει να αποκλειστεί άμεσα απο το φορουμ για λασπολογία..Τα επιχειρήματα του σε καμια περίπτωση δεν ευσταθουν και δεν αποδεικνύουν τιποτα.Νομίζω απάντησα και στον moderator που "ερευνα" το μείζον θέμα της κοινωνίας και ελπίζω να κατάλαβε οτι δεν ειναι σοβαρές καταστάσεις αυτές αλλα μόνο παιδιάστικες μπορω να τις χαρακτηρίσω.

Δηλαδή οποιος βγεί εδω μεσα και πεταξει οτι φαντασιώνεται γιατι περι φαντασίωσης πρόκειτε πρέπει να έχει και δίκιο και να δέχομαι εγώ επίθεση;

Επίσης συνηστώ στον χρήστη να ασχοληθεί με κάτι πιο εποικοδομητικό στην ζωή του απο το να συκωφαντεί ανθρώπους..

Και στον ξαναλέω και λαικά να το καταλάβεις.ΠΡΩΤΟΣ BID δεν έκανες που να χτυπιεσαι κάτω..!!!

Απο το 2004 είμαι στο φορουμ δεν είχα ποτε κανένα πρόβλημα με κανενα χρήστη με καμια αγγελία οσες ειχα βάλει τελως πάντων..Αντίο σας.

Οσο για την Αγγελία ας κλειδώσει πουλήθηκαν όλα.

Φιλε μου relax ... δεν σου επιτεθηκα ουτε εγω ουτε κανεις. Απλα να μαθουμε τι εγινε ζητησαμε. Καποιες διευκρινίσεις

1) Εδω δεν ειναι ebay :rofl:, δεν κανουμε bid! :rofl: Και φαινεται απο το history του thread εαν εδειξα πρωτος ενδιαφερων η οχι και δεν κοπανιεμαι ουτε κατω ουτε πουθενα. Κανενας εγωισμος δεν θιχτηκε, χαλαρωσε, στο λεω χωρις ειρωνεια.

2) Λασπολογια? Δεν ειμαστε πολιτικοι my friend ...

3) Δεν με ξερεις και ουτε σε ξερω. Ασχολεισου επι του θεματος και ασε το τι κανω στην ζωη μου σε παρακαλω πολυ. Ουτε σε συκοφαντησα ουτε εκανα κατι ωστε να δικαιολογει ολη αυτη την "επιθεση αλλα Βασιλη Λεβεντη" που εξαπελυσες εναντιον μου

4) Παρεξηγησεις γινονται ... ανθρωπινο ειναι. Και στην τελικη παρολο που εδειξα πρωτος ενδιαφερον (οτι και να λες στο thread φαινονται ολα) δεν πειραζει που την πηρε αλλος την μητρικη. Απλα θα μπορουσες να πεις "παιδια την πηρε αυτος" και να τελειωσει εκει. Δεν χρειαζεται νομιζω ολο αυτο το "δραμα"

5) Οι moderators (χωρις να θελω να "γλειψω") ειναι μια χαρα σε αυτο το forum και πολυ flexible μαλιστα ... που να δεις σε αλλα forum τι κομπλεξ και απωθημένα κουβαλανε καποιοι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.