Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

τελικά κάτι κατάφερα με το... κουτάκι! 2ος στο ADW2009.....:dance3:

Από αύριο πιθανότα θα έχω και φωτο από το σκηνικό όλο!:beer::smoke::mobile1::beer::hang3:

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω όλους όσους με ψήφισαν....

Μπράβο ρε tzitzibp. Βλέποντας και το κουτί που πήρε την πρώτη θέση, πιστεύω ότι το αποτέλεσμα σε αδικεί! :T:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο tzitzibp!!!Πολυ ωραιο ηταν και απο κοντα ;)

Αντε και του χρονου-παντα τεοτοια!:banging:

thanks man!

τώρα το απόγευμα ελπίζω να βρω το χρόνο να στήσω το μηχανημα σπίτι (είναι ακόμα μέσα στο αμάξι :hehe:) και μετά έχω να ανοιξω 10 threads σε 9 sites!!!!!!

για του χρόνου..... έχω μια -δυο καλές ιδέες, αλλά ακόμη τις ψάχνω για κόστος, ευκολία, προσαρμογή, κτλ.

Παντως πρέπει να βιαστώ να τις δηλώσω.....:triniti:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!

ευχαριστώ όλους όσους έκαναν τον κόπο να περάσουν και να δουν τον κοπο μας!

εγώ σου είπα σεμεδάκι και το βαζάκι από μένα μια χαρά για το σαλονάκι :hang3::hang3::coax::coax:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και το τελικο αποτελεσμα μετα απο "πολλες" αλλαγες.

Οπως θα δειτε η 5850 "φοραει" την trad2 και ταιριαζει ακριβως χωρις πατεντες και μαλιστε η θερμοκρασια επεσε idle 10 βαθμους και φυσικα και ο θορυβος που ουτως η αλλως ηταν ελαχιστος.

Σε load ακομα να το δοκιμασω μιας και μολις σημερα την εβαλα.

post-12081-1416074182,3492_thumb.jpg

post-12081-1416074182,3977_thumb.jpg

post-12081-1416074182,429_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και το τελικο αποτελεσμα μετα απο "πολλες" αλλαγες.

Οπως θα δειτε η 5850 "φοραει" την trad2 και ταιριαζει ακριβως χωρις πατεντες και μαλιστε η θερμοκρασια επεσε idle 10 βαθμους και φυσικα και ο θορυβος που ουτως η αλλως ηταν ελαχιστος.

Σε load ακομα να το δοκιμασω μιας και μολις σημερα την εβαλα.

τέλεια αλλα με δυο 92mm θα πέσεις ακόμα 5-7 βαθμούς:banging:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου κάνω προτάσεις, όχι καλύτερης απαγωγής θερμοτητας, αλλά καλαισθησίας :p

Γιατί δεν βάζεις μαύρους και ακόμη καλύτερα μαύρους κ λεπτούς ανεμιστήρες. Πιστεύω θα είναι αρκετά πιο ωραίο και δεν πιστεύω κιόλας ότι θα πάρει φωτιά η 5850

ΥΓ. Βλέπω ότι είναι λίγο ψώφιοι (δες 1 2) αλλά με την Τ-rad2 δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο χρωμα και εμενα δεν μου αρεσει αλλα τους εχω στην ακρη τι να τους κανω (και εχω κι αλλους...)

Για τους δυο 92mm το σκεφτομουν αλλα προς το παρον θα αρκεστω σε αυτον που εχω.

Θα προτιμουσα καλυτερες θερμοκρασιες αλλα ο θορυβος που θα βγαζουν εκεινα τα δυο οσο silent και αν ειναι ..... δεν ξερω θα ψαξω σχετικα να βρω.

Οσο για τις υπολοιπες θερμοκρασιες στα vrm κλπ

post-12081-1416074182,4647_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

το κουτακι σου θελει λιγο συμμαζεμα..το καλωδια πρεπει να τα ριξει απο πισω..αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρα..και με την 5870 αν δεν κανω λαθος..

ρε παιδια λιγο ασχετο αλλα δεν φτιαχνουμε και ενα τοπικ για τα haf μας;;..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.