Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ωραίο το κοράκι

χα0χ0αχ0α0χα0...!!Κορακι..!!Καλοο..!!Για τα λεφτα του καλο ειναι..Εχω διαβασει πολυ καλα review,δεν το εχω δει απο κοντα,αλλα εμφανισακα δεν πολυ μ αρεσει..!!! :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Ας το ποστάρω εδώ καθώς πιστεύω ότι θα ενδιαφέρει αρκετούς. Εκανα μία παραγγελία απο ebay συγκεκριμένα απο τον τύπο

eBay My World - modpcuk

για ένα Pc που έχει αρχίσει να μοντάρετε. Δεν είχα χρόνο να κάτσω να sleevaro, αλλά έχω εκνευριστεί και λίγο με τις τιμές του Nils τελευταία. Οπότε είπα να πάρω έτοιμα και δίχρωμα.

Είχα ξαναδώσει το λινκ αλλά πλέον τα έχω στα χέρια μου.

Συμπεράσματα: Πολύ καλή ποιότητα sleeve. Ισως τα μακαρόνια να τα ήθελα πιο μικρά αλλά είναι οκ. Συνολικά με τα μεταφορικά ήταν λίγο πιο κάτω απο 32 λύρες.

1χ24πιν

2χ6πιν

1χ8πιν

Οπότε μερικές φωτογραφίες για όποιον ψήνεται

img0335sz.jpg

img0340wp.jpg

img0344xq.jpg

Δεν μπορώ να σας πω απο τώρα αν αντέχει το sleeve ή βγαίνει εύκολα έξω απο το μακαρόνι (καθώς δεν έχουν μπει καν επάνω στην Mobo ακόμα, ούτε έχουν βγει μπει 2-3 φορές στις υποδοχες τους), αλλά λίγο που το τράβηξα δεν κούνησε.

Link to comment
Share on other sites

+1 .Πριν πολυ καιρο ηθελα μια προεκταση 8pin και απο τον ιδιο που παραθεσε

η [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] με βγηκε οσο με ζητουσαν εδω χωρις να ειναι επενδεδυμενη :fist:

Και πιστεψτε με εχει βγει και μπει πολλες φορες μεχρι σημερα.

post-3128-1416076145,6459_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους στα χερια μου το ''κουτακι''...το μονο που εχω να πω ειναι οτι οι φοτο το χαλανε. Αν δεν το δειτε απο κοντα δεν μπορειτε να καταλαβετε το μεγεθος την ποιοτητα κατασκευης και κατι ακομα που δεν το εχω δει σε κανενα review, παιδια, δεν ακουγετε οτι δουλευει. Με asus dcu2 gtx 580 στα 900 και το φαν στο 50% δεν ακουγετε τιποτα.

post-21984-1416076146,5432_thumb.jpg

post-21984-1416076146,6624_thumb.jpg

post-21984-1416076146,7884_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

έχω εκνευριστεί και λίγο με τις τιμές του Nils τελευταία.

Έχω παρατηρήσει ότι το MDPC ανοίγει συγκεκριμένες ημέρες και ώρες πλεόν και με χάλασε λιγάκι αλλά δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο. Ανέβηκαν και οι τιμές;

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι το MDPC ανοίγει συγκεκριμένες ημέρες και ώρες πλεόν και με χάλασε λιγάκι αλλά δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο. Ανέβηκαν και οι τιμές;

Σχεδον 3 ευρω στο μαυρο και στα αλλα χρωματα και κατι παραπανω απο 3 ευρω(για να δεις τις τιμες μπες στο γερμανικο που ειναι μονιμα ανοικτο )

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι το MDPC ανοίγει συγκεκριμένες ημέρες και ώρες πλεόν και με χάλασε λιγάκι αλλά δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο. Ανέβηκαν και οι τιμές;

Δεν ανέβηκαν απλά. Απογειώθηκαν για την ακρίβεια

Το Pin remover για παράδειγμα απο 17ευρώ αν δεν κάνω λάθος πήγε 23ευρώ

Τα 10 μέτρα sleeve πλέον (κόκκινο που είχα πάρει εγώ) έφτασε το 10αρικο παρά κάτι ψηλά.

Και επίσης είναι αυτό που λες ότι ανοίγει λίγες ώρες πλέον. Περίπου 45 λεπτά την μέρα.

Καλά να είναι βέβαια ο άνθρωπος καθώς έχει πρόβλημα υγείας που εύχομαι να ξεπεράσει, αλλά πλέον οι παραγγελίες μου θα γίνουν πιο σπάνιες:wall:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους στα χερια μου το ''κουτακι''...το μονο που εχω να πω ειναι οτι οι φοτο το χαλανε. Αν δεν το δειτε απο κοντα δεν μπορειτε να καταλαβετε το μεγεθος την ποιοτητα κατασκευης και κατι ακομα που δεν το εχω δει σε κανενα review, παιδια, δεν ακουγετε οτι δουλευει. Με asus dcu2 gtx 580 στα 900 και το φαν στο 50% δεν ακουγετε τιποτα.

Πολυ ομορφο κουτι..!!Βγαλεε καλυτερες φοτο ρε συ να το θαυμασουμε λιγακι!!!

Και παλι 40ευρωπουλα για 3 καλωδια μου φαινεται καπως..!!Καλυτερα χωρις..!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης μιας και ασχολήθηκα μόνο με κόκκινα Pc σήμερα, είπα να ξεσκονίσω και τον Σκορπιδιανό. Kαι μιας και το έκανα, λέω δεν βγάζω και μερικές φωτογραφίες; Οπότε σας τα ξαναπρήζω (sorry αλλά το λατρεύω αυτό το κουτί. Δεν βαριέμαι να το δείχνω:o) συν το γεγονός ότι θέλω να δει ο [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION], ότι το δημιούργημά του, είναι σχεδόν όπως μου το παρέδωσε. Και λέω σχεδόν καθώς μερικούς κόκκους σκόνης τους έχει ακόμα. :magic:

img0352lj.jpg

img0367of.jpg

img0371tqe.jpg

img0373ai.jpg

img0378fa.jpg

img0390ps.jpg

img0391y.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραιοο...οπως ηταν!!

(εκεινο το καλωδιο του πισω ανεμιστηρα θα μπορουσες να το περασεις πισω απο το 8πινο μετα συριζα με τη μητρικη και μετα στην τρυπα για να μη φαινεται?καπως μου καθεται που περναει ετσι ξεμπαρκα μες τη μεση μονο του:))

Link to comment
Share on other sites

επι ευκαιρια χθες ανοιξα και καθαρισα τo κουτακι μου βασικα το εκανα φιλο και φτερο και βεβαια ενοψει καλοκαιριου ποιος το καθαριζει μεσα στη ζεστη εκανα την αλλαγη μπρος πισω στην τοποθετηση των δισκων(συνολικα 4) που ειταν αναποδα και φαινονταν τα sata καλωδια και την αλλαγη της μανισιας ψυκτρας με (musashi) που εκανα στην nvidia 250 gts για(dedicated physx)ειπα να βαλω και καμμια φωτο απο το τελικο αποτελεσμα !!!

1002543w.jpg

1002579x.jpg

1002522zc.jpg

1002515s.jpg

1002570o.jpg

1002538e.jpg

1002540a.jpg

1002295d.jpg

1002536pr.jpg

1002311j.jpg

1002308o.jpg

πλεον το overclocking γινεται και απο το ντιβανι !!!

1002363y.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.