Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Εγω ξερω οτι πολλα καταστηματα το καναν συστημα και βγαζουν και απο τα μεταφορικα (πχ θελω να παρω ενα 5.25 bay απο dimastech και για 10 ευρω πραγμα εχει ~35 ευρω μεταφορικα αποστολη απλο ταχυδρομειο )

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν πας να το φτιαξεις μονο σου απο λαμαρινα λεπτη να το κανεις και οπως θες και ουτε 5 ευρω δε θα δωσεις

για να μου το κοψουν σε laser συνολο μου ζητανε 19 ευρω - αν το κανω σε plexi ειναι γυρω στο 10αρικο και μαλλον εκει θα καταληξω

Link to comment
Share on other sites

ποιο lazer μωρε σε στραντζα θα πας και θα σου κοψουν αλουμινενια λαμαρινα και θα στην στραντζαρουν κι ολας εκει που θες μονο τρυπες θα ανοιξεις εσυ να το βιδωσεις.

Με τοσες τρυπες που θελω δεν βολευει με το χερι και δεν εχω υπομονη να κατσω να το κανω + ελαχιστος χρονος (aσε που με βαψιμο ηλεκρτοστατικη κτλ παλι στα ιδια λεφτα θα βγει )

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

Με τοσες τρυπες που θελω δεν βολευει με το χερι και δεν εχω υπομονη να κατσω να το κανω + ελαχιστος χρονος (aσε που με βαψιμο ηλεκρτοστατικη κτλ παλι στα ιδια λεφτα θα βγει )

ελα μωρε με ενα σπρευ βαφτο ετσι κι αλλιως η λαμαρινα ειναι ασπρη

Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε με ενα σπρευ βαφτο ετσι κι αλλιως η λαμαρινα ειναι ασπρη

Eκει που θα μπει θα φενετε οποτε η ενφανισει με ενδιαφερει δεν θελω προχειρη δουλεια . . .

Link to comment
Share on other sites

Φωτος απο κινητο..

Δεν χωραει πολλα το γερο-στακερακι πλεον.. αλλα μ'αρεσει το ατιμο! Βγαλε το 2 μωρη CM!!

080520121587.jpg

080520121588.jpg

080520121589.jpg

030520121586.jpg

050220121503.jpg

Υπαρχουν και sleevαρισμενα καλωδια αλλα εινια πολυυυυυυυυυυυυ μανικι να τα ξανατακτοποιησω..

εχετε καμμια ιδεα για 92ρια ανεμιστηρια να βαλω στην accelero και να ταιριαζει καπως με την lightning?

Link to comment
Share on other sites

χρειαζονται?ακριβως απο κατω εχει μια 3αδα ανεμιστηρες ποιος ο λογος των "σκατουλι"?

εχει διαφορα στις θερμοκρασιες χωρις το φουρφουρι αποξω στην σιπιγιου?

Link to comment
Share on other sites

χρειαζονται?ακριβως απο κατω εχει μια 3αδα ανεμιστηρες ποιος ο λογος των "σκατουλι"?

εχει διαφορα στις θερμοκρασιες χωρις το φουρφουρι αποξω στην σιπιγιου?

την ειχα σε αλλο pc πριν και δεν ειχα τους ανεμιστηρες να τη χτυπανε. Τωρα δεν το σκεφτηκα να σου πω την αληθεια να τους βγαλω. Λες να μην εχει αναγκη? Μασαω λιγο να τους βγαλω, αλλα ετσι και αλλιως σχεδον μονιμως idle θα ειναι :hehe:

για την Η80 δεν εχω κανει πειραματα. Ειναι απιστευτο παιδεμα να βιδωθει και οπως μπηκε δεν ξανακουνηθηκε.

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Το σημαδεμένο κομμάτι

[ATTACH]50076[/ATTACH]

πόσο περίπου βγαίνει (σε € ) , είναι δουλεία του Κοπρίτη ;

Δουλεια του κοπριτη ειναι ναι , Τωρα για τιμη αναλογα τι υλικο θες να παιξεις μπορεις να το κανεις απο πλεξι (μαυρο ματ- ενα τετοιο κοματι δεν πρεπει να περναει τα 3-4 ευρω)και και να το στιριξεις με γωνιες , μπορεις να το κανεις με καποια λαμαρινα (για καλυτερο αποτελεσμα με ηλεκτροστατικη μαυρη γιατι με σπραι με το παραμικρο θα φυγει το χρωμα)που και εκει το κοστος ανεβαινει λογο βαφης κυριως

Link to comment
Share on other sites

Ωραία , το κουτί μου δεν έχει διαφανές πλαινό για να φαίνονται τα καλώδια .. απλά μου άρεσε η δουλειά και με έβαλε σε σκέψεις :p

Τετάρτη θα ποστάρω το δικό μου ...

Ποιο κουτι εχεις ? Καλυτερα ανοιξε νεο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.