Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Συγνώμη για την σφήνα, αλλά δε μπορώ να αποφασίσω μόνος μου, ποιος σωληνας πάει περισότερο, λευκός ή γκριζοασιμο-uv;

attachment.php?attachmentid=55646&stc=1&d=1365250857

Kαι εγω το ασπρο λεω.Εχεις και sleeve καλωδια με ασπρο

Link to comment
Share on other sites

Θένκς μάγκες, μπερδεύτηκα γιατι όταν sleevara έριξα το γκρι στη θέση του μαύρου με αποτερο σκοπό να βάλω και γκρί σωλήνες, τελικά δεν δένει καλά οπότε για να παραφράσω τη μακαρίτισα τη Winehouse "back to white" :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάσιμες πληροφορίες ότι έρχεται TJ07 project!

Καλά θα κάνει να βιαστεί ο κύριος που το έχει στην κατοχή του λοιπόν γιατί είναι ένα από τα κουτιά που λατρεύω και θέλω να δω πόσο ευχάριστα θα με εκπλήξει για ακόμα μία φορά :inlove:

Θέλω και εγώ πάρα πολύ να γίνω κάτοχος του στο εγγύς μέλλον :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Να ήταν μόνο το συγκεκριμένο που σου τρώει λεφτά.

Νίκο δίκιο έχεις απλά με το συγκεκριμένο έχω κόλλημα πολύ καιρό!

Hopefully κάποια στιγμή θα έχω την τιμή να το πιάσω στα χέρια μου :jump:

Btw κανόνισε για κανα καφεδάκι ρε..

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο κακό έχει αυτό το κουτί...σου τρώει ΠΑΡΑ πολλά χρήματα με τις moddες που σηκώνει!!! :whistling

Σαν λευκός καμβάς είναι το άτιμο και με το καλημέρα θέλει βαφή μεσα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5605]tre[/MENTION]x τα cathcode χαλάνε όλο το σύστημα. Δεν ξέρω αλλά με χαλάει ο φωτισμός.

[MENTION=21174]Doc1355[/MENTION] ωραίο case αλλά θέλει αρκετά λεφτά με το καλημέρα για να συμαζευτεί σε τωρινά δεδομένα. Για modding είναι καλό και ειδικά το τύπος με το murder mod έχει κάνει απίστευτα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν λευκός καμβάς είναι το άτιμο και με το καλημέρα θέλει βαφή μεσα.

Οχι θελει πρωτα moddες και μετα το βαψιματακι :p

[MENTION=5605]tre[/MENTION]x τα cathcode χαλάνε όλο το σύστημα. Δεν ξέρω αλλά με χαλάει ο φωτισμός.

[MENTION=21174]Doc1355[/MENTION] ωραίο case αλλά θέλει αρκετά λεφτά με το καλημέρα για να συμαζευτεί σε τωρινά δεδομένα. Για modding είναι καλό και ειδικά το τύπος με το murder mod έχει κάνει απίστευτα πράγματα.

Οτι θελει πολυ χρημα το ειπα και εγω,απλα πιστευω πως πραγματικα ειναι η χαρα του modder με τις ιδιοτητες που εχει :D

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Οχι θελει πρωτα moddες και μετα το βαψιματακι :p

Οτι θελει πολυ χρημα το ειπα και εγω,απλα πιστευω πως πραγματικα ειναι η χαρα του modder με τις ιδιοτητες που εχει :D

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

το πιο δύσκολο είναι να βρεις ιδέες που να μην έχουν γίνει ξανά αφού έχει μονταριστεί άπειρες φόρες το συγκεκριμένο κουτί

κάποιος-α κελάηδησε πρόσφατα μου φαίνεται

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.