Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

[MENTION=12468]NOP$TRIM[/MENTION]

Η ερώτηση είναι η εξής απλή. Δέχεσαι να πεις στον Κοπρίτη ποιος είναι ο ζαντάς που θέλει 30€ για την ηλεκτροστατική ανά κουτί, να τον πάρει και να τσεκάρει τα λεγόμενα σου; Γιατί αν λες εσύ στον αέρα "ξέρω έναν τύπο που μου το κάνει με 30€" δεν μου λέει κάτι. Και ειδικά όταν δηλώνεις ότι "δεν γουστάρεις πλέον" να πεις ποιος είναι.

Δεν έχεις καταλάβει ότι όλη σου η επιχειρηματολογία στηρίζεται σε αυτό και περιμένεις να σε πιστέψουμε και για όλα τα υπόλοιπα.

Επίσης (επειδή το έχεις κάνει σύστημα) μην διαστρεβλώνεις τα γραπτά μου. Αν έχεις δίκιο και μιλάς σωστά και με επιχειρήματα, τότε ο λόγος σου είναι το ίδιο σημαντικός με όλους εδώ μέσα. Αυτό έγραψα.

Α και να θυμίσω το εξής που με έκανε να γελάσω λίγο:

@karmen1983

@Κοπρίτης

Παράδειγμα δίνω, δεν λέω ότι ντε και καλά λειτουργείτε έτσι εσείς

αλλά έστω ότι έρχομαι να μου φτιάξετε κάτι πχ την ηλεκτροστατική και κάτι άλλο...

[...]

@karmen1983

@Κοπρίτης

Το ξανά λέω και πάλι ότι παραδείγματα λέω και δεν αφορούν ντε και καλά εσάς η τον τρόπο που δουλεύετε!

Απλά μιας και μπήκατε στην κουβέντα αναφέρω εσάς...

Νομίζω ότι όλοι έχουμε καταλάβει λοιπόν ότι από την αρχή αναφερόσουν στον Κοπρίτη και ας το έφερνες πλαγίως.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε τα κομματοσκυλα στα ελληνικά πανεπιστήμια. Ένας άνθρωπος πέταξε μια σπόντα 2 σειρών και έχετε φρικάρει όλοι να πουμε. Και επειδη ακούω για επαγγελματισμό στο modding κτλ.. ένας αληθινός επαγγελματίας, σε οποιονδήποτε κλάδο και αν είναι, πρέπει να δέχεται κάθε είδους κριτική χωρίς προσωπικό διαπληκτισμό με τον ενδιαφερόμενο/πελάτη/καταναλωτη αν εκείνος του δεν μιλήσει προσωπικά ζητώντας εξηγήσεις! Εκτός αν το forum εδώ είναι ιδιοκτησία των μεγάλων modder και δεν σηκώνουν κριτικη.

Kομματοσκυλα και λοιπα κατοικιδια μπορεις να βρεις σε αλλα thread, αλλου αυτα.

Το οτι καποια ατομα και εκφραζουν μια αποψη σχετικα με τη δουλεια μου

οφειλεται στο οτι τυχαινει να εχω συνεργαστει με αυτους και να εχουν σχηματισει μια αποψη

Κατι για το οποιο εχω προσπαθησει και συνεχιζω να προσπαθω να διατηρησω σε οσο πιο καλο επιπεδο μπορω.

Οποιοσδποτε πιστευω, επαγγελματιας και μη, οταν τον ενδιαφερει να εχει το κουτελο του καθαρο

κι ερχεται αντιμετωπος με καποιον ανωνυμο που πεταει σποντες, και μετα τις υποστηριζει με λογια του αερα

θετοντας την αξιοπιστια του συνομιλητη του υπο αμφισβητηση

Θα αντιδρουσε με τον ιδιο τροπο.

Τα λεγομενα του Nopstrim στις τελευταιες σελιδες δεν εχουν καμια σχεση με "κριτικη"

μαλλον δεν ξερετε τι σημαινει η λεξη αυτη.

Σε παρακαλώ λύσε μου μια απορία... εάν

Λυσιμο/δεσιμο case + μακετες βαφης + αυτοκολλητα + case badge_035€

ηλεκτροστατικη βαφη σκελετου και καπακιων + τριψιμο___________090€

τότε πως γίνεται να μην μου είπες 120 για full case + 30 για λύσιμο δέσιμο;

εκτός και εάν για το 922 που είναι mid case χρέωσες από τα 125ε τα 60 για βαφή και τα υπόλοιπα

για λύσιμο δέσιμο αυτοκόλλητα κτλ κτλ κτλ...

Μαλλον εχεις θολωσει τοσο πολυ που ουτε να διαβασεις σωστα αυτα που σου γραφω δεν μπορεις.

τα 120 που σου ειπα αφορουσαν βαφη με λυσιμο δεσιμο

και το λυσιμο δεσιμο ηταν προαιρετικο, σου διευκρινισα οτι μπορουσες καλλιστα να το γλυτωσεις εαν ηθελες

Στο παλικαρι χρεωσα 90 τη βαφη και αλλα 35 το λυσιμο/δεσιμο μαζι με τα λοιπα

Εχω εχω καμια 20αρια κουτια να σου δειξω με τις ιδιες χρεωσεις

και μελη απο εδω μεσα που μπορουν να το επιβεβαιωσουν

Εσυ λες οτι εχεις βαψει ενα (το δευτερο ακομα δεν εχω καταλαβει εαν το εχεις βαψει τελικα)

και δεν θες να μας πεις και ποιος και πως στο εβαψε με 30€

Αλλά και πάλι ρε κοπρίτη, ακόμα και αν δεν άκουσα καλά

και μπερδεύτηκα, εσύ σαν σωστός επαγγελματίας που είσαι, δεν θα έπρεπε να μου πεις

συγνώμη ρε φίλε αν έγινε κάποιο μπέρδεμα αν σου είπε κάποιος στο τηλέφωνο λάθος τιμή ζητώ συγνώμη η κανονική τιμή είναι η τάδε...

Ναι θα μπορουσα να σου εξηγησω ομορφα και ωραια τα παντα

εαν ειχα καταλαβει εξ αρχης το προβλημα και με ποιον μιλαω

πριν αρχισεις να αναφερεσαι με σποντες και μπηχτες

βασισμενος σε αερολογιες και την δικη σου αντιληψη των πραγματων

Εσύ όμως επιμένεις ότι εγώ είμαι ψεύτης και ότι δεν άκουσα καλά και ότι από την μεριά σου όλα έγιναν σωστά...

Μην μου τα ζαλίζεις λοιπόν ότι έχω κολλήσει με λάθος τιμές! Η απάντηση στο τηλ ήταν

ηλεκτροστατική 120 λύσιμο δέσιμο 30, δεν καταλαβαίνω γιατί να έρθω από το μαγαζί για ποιο σωστές τιμές; λες το δικό μου το haf να είναι μεγαλύτερο από τα υπόλοιπα;

Εγω για να σου αποδειξω οτι αυτα που λεω στεκουν

εχω να σου δειξω 10 προσφατες δουλειες με την ιδια κοστολογηση

και μπορω να αναλαβω αλλες 10 εαν θες, οχι με την ιδια τιμη

αλλα με ακομα καλυτερη για πλεον μιλαμε για ποσοτητα.

Εσυ με τα 30€ που ισχυριζεσαι

δεν γουσταρεις ουτε να τα αποδειξεις

αλλα ουτε θελεις να αναλαβεις να βαψεις ενα δυο κουτια με αυτα τα χρηματα.

To έχω πει και πάρα πάνω απλά μάλλον δεν το είδες...

Το έλυσα εγώ και τα υπόλοιπα τα έκανε ο ζαντάς...

με 30ε τέλος! χωρίς τα πλαστικά... και φυσικά δεν μιλάμε για το δικό μου κουτί

το δικό μου το haf δεν είναι το amd edition και το έχω βάψει μόνος μου...

Το ότι δεν σου λέω το ποιος είναι, πολύ απλά το κάνω διότι πλέον δεν γουστάρω!

Στο πμ μου λες οτι "μιλησαμε τηλεφωνικα και μου ειπες οτι εχεις ενα HAF AMD edition"

τελικα δεν εχεις εσυ το AMD edition

Πες μου σε παρακαλω, σιγουρα μαζι μιλησαμε ή μηπως με κανενα φιλαρακι σου?

Φασκεις και αντιφασκεις και πραγματικα με κανεις να νοιωθω οτι τσαμπα εχω φαει 5 ωρες για παρτη σου απο προχθες το βραδυ

Τελικα θα μου πει κανεις ποιος βαφει ηλεκτροστατικη τα κουτια πληρη με 25 και 30 ευρω οπως ειπωθηκε?

Τα πατε σε κανενα φιλαρακι και σας κανει καλη τιμη του στυλ "μην το πεις παραεξω?"

Δεκτον, καλα κανει κι αυτος

και καλα κανατε κι εσεις που τα βαψατε εκει

αλλα μην ερχεστε να βγαλετε εμενα παραλογο και ψευτη πουλωντας τσαμπα μαγκια

στις πλατες της προσφορας του γνωστου σας

επειδη συγκρινετε την ειδικη φιλικη τιμη που πετυχατε για το βαψιμο + προσωπικη εργασια

με την δια τηλεφωνου προσφορα ενος εργαστηριου που αφορα μια ολοκληρωμενη δουλεια

Αλλος στη θεση μου πραγματικα μπορει να μην ασχολιοταν

αλλα οταν αιωρουνται ανυποστατες κατηγοριες (και οχι "κριτικη" οπως λανθασμενα το βλεπετε εσεις)

Προσωπικα δεν γουσταρω να μην απαντω και να αφηνω την παραμικρη υπονοια οτι μπορει και να ειναι ετσι τα πραγματα.

[MENTION=12468]NOP$TRIM[/MENTION]

την επομενη φορα που θες να βγεις τσαμπα μαγκας (η εστω μαγκας των 30€)

ασε το υφακι και την ειρωνια στην ακρη

get your story straight πρωτα

μαζεψε τα στοιχεια σου, εαν εχεις

και μετα ξεκινα τις σποντες και τις κατηγοριες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρέπει να καταλάβετε κάτι!

Δεν με νοιάζει καν αν με πιστεύετε η όχι!

Εγώ το μόνο που ήθελα, ήταν να "ανοίξω" σε μερικούς τα μάτια και να καταλάβουν πως δεν χρειάζεται να τα σκάνε

για απλά πράγματα όπως μια βαφή...

Εδώ υπάρχουν άτομα,που ψάχνουν πως θα φέρουν μια μητρική από Ζιμπάμπουε για να τους έρθει 5ε φθηνότερα,

δηλαδή δεν αξίζει να αναφερθεί ότι και στο θέμα της βαφής η και άλλων απλών πραγμάτων δεν χρειάζεται να τα σκάνε;

Όσο για τον ζαντά, απλά είμαι της άποψης πως από την στιγμή που τον είδα μια φορά στην ζωή μου

και μου έβαψε το κουτί, γιατί να τον δώσω στον κοπρίτη και να του δίνει δουλειά πχ;

Μου έκανε καμία έκπτωση στην βαφή; μου είπε; ξέρεις τι; διαφήμισε με και στο βάφω τσάμπα; όχι και όχι, οπότε γιατί να του κάνω διαφήμιση; Δεν είναι σεβαστό αυτό;

Αν ο κοπρίτης που είναι μέσα στα κόλπα, δεν μπορεί να βρει έναν φθηνό να του κάνει την δουλειά

αλλά μπόρεσα εγώ ψάχνοντας στο ίντερνετ 10 λεπτά τότε sorry...

Επίσης κοπρίτη, το να προσπαθείς να με κανείς να φανώ βλάκας επειδή δεν σου διευκρίνισα

από την αρχή αν το amd edition είναι δικό μου η του φίλου μου και ότι λέω αερολογίες, είναι στην καλύτερη αστείο!

Δηλαδή τι; θα άλλαζε η τιμή; αν το haf ήταν φίλης μου δηλαδή; θα της το έκανες τσάμπα;

Τέλος, στο γιατί δεν αναφέρθηκα από την αρχή στο όνομα του κοπρίτη

το είπα και πριν! Δεν ήθελα να του κάνω δυσφήμιση, ήθελα απλά να πω πως υπάρχουν πολύ πιο φθηνές λύσεις!

Από την στιγμή όμως που πήρε αυτή την τροπή το θέμα και έβγαλε και τιμοκατάλογο, αναφέρθηκα κατευθείαν σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

επειδή ο ζαντάς είχε το θράσος να σου ζητήσει χρήματα για την δουλειά του, παρόλο που είσαι ικανοποιημένος, δεν τον διαφημίζεις και δεν το γνωστοποιείς στο φορουμ για να μην το μάθει ο Κοπρίτης και κάνει οικονομικότερα τη δουλειά του... Αν και η αλήθεια είναι οτι δεν διαφωνούσα σε όλα όσα έγραφες τόση ώρα, τελικά είσαι εμπαθής. να το λήξεις εδώ. έχεις κουράσει (το ίδιο και ο αντίλογος).

Έγινε επεξεργασία από psyber
Link to comment
Share on other sites

Δεκτή η άποψη σου από μέρος μου!

Αν αυτό πιστεύεις ποιος είμαι εγώ να το διαψεύσω.

Μια ερώτηση μόνο θα σου κάνω, εφόσον συμφωνείς, γιατί δεν λες την άποψη σου;

5 σελίδες τώρα φαίνομαι ο εξωγήινος που θεώρησε υπερβολή αυτή τη τιμή!

και το μόνο που σε έκανε να γράψεις, είναι ο λόγος που δεν θέλω να δώσω το τηλ στον κοπρίτη; οκ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω θέμα!

Το λήγω εδώ! Αν όμως συνέχεια κάποιος γράφει, κάποιος άλλος θα απαντάει...

και επειδή δεν είμαι και εμπαθής, ούτε και ξύπνησα μια μέρα και είπα, τι θα κάνω;

ας σπάσω τα νεύρα του κοπρίτη, ζητάω συγνώμη είτε έχω δίκιο είτε άδικο για να τελειώσει εδώ το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Δεκτή η άποψη σου από μέρος μου!

Αν αυτό πιστεύεις ποιος είμαι εγώ να το διαψεύσω.

Μια ερώτηση μόνο θα σου κάνω, εφόσον συμφωνείς, γιατί δεν λες την άποψη σου;

5 σελίδες τώρα φαίνομαι ο εξωγήινος που θεώρησε υπερβολή αυτή τη τιμή!

και το μόνο που σε έκανε να γράψεις, είναι ο λόγος που δεν θέλω να δώσω το τηλ στον κοπρίτη; οκ...

ναι το να κρατάς μία καλή τιμή για την παρτη σου είναι δικαίωμα σου. το να λες στο φορουμ ότι ξέρεις τρόπο για να βαφτεί ένα κουτί οικονομικά και να το κρατάς για την παρτη σου (ξέρω αλλά δεν σας λέω), όχι μόνο σεβαστό είναι αλλά κατάπτυστο. στο φορουμ είμαστε για να βοηθάμε και προς πληροφόρηση σου είμαστε αρκετοί που το κάνουμε επειδή γουστάρουμε να το κάνουμε. δεν με ενόχλησε η στάση σου απέναντι στον κοπρίτη αλλά απέναντι σε όλο το φόρουμ. και επειδή σου αρέσει να μιλαμε με ονόματα, τόσο η καρμεν όσο και ο κοπρίτης, στους οποίους επιτέθηκες,έχουν μπει στη διαδικασία να γραφουν κατεβατά σε πμ προκειμένου να με συμβουλέψουν για κάτι που τους ρώτησα χωρίς να έχουν υποχρέωση και αφιλοκερδώς.

Έγινε επεξεργασία από psyber
Link to comment
Share on other sites

@Κοπρίτης

Σε παρακαλώ λύσε μου μια απορία... εάν

Λυσιμο/δεσιμο case + μακετες βαφης + αυτοκολλητα + case badge_035€

ηλεκτροστατικη βαφη σκελετου και καπακιων + τριψιμο___________090€

τότε πως γίνεται να μην μου είπες 120 για full case + 30 για λύσιμο δέσιμο;

εκτός και εάν για το 922 που είναι mid case χρέωσες από τα 125ε τα 60 για βαφή και τα υπόλοιπα

για λύσιμο δέσιμο αυτοκόλλητα κτλ κτλ κτλ...

Αλλά και πάλι ρε κοπρίτη, ακόμα και αν δεν άκουσα καλά

και μπερδεύτηκα, εσύ σαν σωστός επαγγελματίας που είσαι, δεν θα έπρεπε να μου πεις

συγνώμη ρε φίλε αν έγινε κάποιο μπέρδεμα αν σου είπε κάποιος στο τηλέφωνο λάθος τιμή ζητώ συγνώμη η κανονική τιμή είναι η τάδε...

Εσύ όμως επιμένεις ότι εγώ είμαι ψεύτης και ότι δεν άκουσα καλά και ότι από την μεριά σου όλα έγιναν σωστά...

Μην μου τα ζαλίζεις λοιπόν ότι έχω κολλήσει με λάθος τιμές! Η απάντηση στο τηλ ήταν

ηλεκτροστατική 120 λύσιμο δέσιμο 30, δεν καταλαβαίνω γιατί να έρθω από το μαγαζί για ποιο σωστές τιμές; λες το δικό μου το haf να είναι μεγαλύτερο από τα υπόλοιπα;

To έχω πει και πάρα πάνω απλά μάλλον δεν το είδες...

Το έλυσα εγώ και τα υπόλοιπα τα έκανε ο ζαντάς...

με 30ε τέλος! χωρίς τα πλαστικά... και φυσικά δεν μιλάμε για το δικό μου κουτί

το δικό μου το haf δεν είναι το amd edition και το έχω βάψει μόνος μου...

Το ότι δεν σου λέω το ποιος είναι, πολύ απλά το κάνω διότι πλέον δεν γουστάρω!

@zomg

Φίλε σου ζητώ συγνώμη, σε περίπτωση που από την πολύ αντρίλα σου

έφυγε κανένας πόντος, πες μου να σου στείλω να πάρεις καινούργιο καλτσόν...

Για μερικούς που λένε ότι προσπαθώ να του φάω την δουλειά...

1) Ούτε καν με ενδιαφέρει να βγάλω το παραμικρό από την όλη διαδικασία!!!

2) Έχω δουλειά και μάλιστα δική μου και δεν σκοπεύω να αλλάξω δουλειά στα ξαφνικά!

3) πχ στο Pm με τον @orfeas_greek του είπα το εξής όταν με ρώτησε πόσο θα κοστίσει η βάση για τα ακουστικά... (Φίλε καλησπέρα, δεν με ενδιαφέρει να βγάλω κάτι στην προκειμένη φάση, αν δεν έχεις κάποιο θέμα, μπορώ να το κοιτάξω, να πληρώσεις μόνο το κόστος υλικών, το οποίο θα είναι και χαμηλότερο λόγο δουλειάς, ώστε εγώ να βγάλω και το how to που θέλουν τα παιδιά...) εδώ είναι και μπορεί να με διαψεύσει αν λέω αερολογίες.

@evolution

Γιατί; ο ζαντάς που το βάφει με 25ε η 30ε η 40 δεν έχει έξοδα;

o [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] απο οσο ξερω δεν βαφει ο ιδιος τα κουτια αλλα κατα 99% συνεργαζετε με καποιον 1ον

2ον εγω οταν εψαχνα για ηλεκτροστατικη στο haf θεσσαλονικη δεν βρηκα κατω απο 50 ευρω και ειχα παρει οτι μαγαζι υπηρχε στη θεσσαλονικη με τη σειρα

Τωρα εσυ ακομα δεν μας εχεις πει αν τα 25 , 30 , 40 που λες εχω χασει τη μπαλα γενικοτερα με τα ποσα που αναφερεις που στο τελος με κανει αν αναρωτιεμαι για το ποσα ηταν τελικα και ξερεις και εσυ ο ιδιος τη πληρωσες , αν η παραπανω τιμη ηταν για σενα επειδη ειναι μπατζανακης του ζαντα η οτιδηποτε αλλο

Ο Γιωργος τωρα καλα κανει και χρεωνει οσα χρεωνει δεν νομιζω να σου εβαλε καποιος το μαχαιρι στο λαιμο να πας το κουτι σου εκει

Λυσιμο/δεσιμο case + μακετες βαφης + αυτοκολλητα + case badge_035€

ηλεκτροστατικη βαφη σκελετου και καπακιων + τριψιμο___________090€

Πηρε το ματι μου αυτο το quote σου εδω αν δεις αναφερει και καπακια οτι βαφτηκαν πραγμα που δεν νομιζω να εκανες εσυ αλλα κατα 90% υποθετω οτι απλα εβαψες το εσωτερικο του κουτιου ακα σκελετο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χωρίς να έχω διαβάσει τα τελευταία 5-10 ποστ, αυτό που έχω να πω είναι ότι κουράστηκα και δεν μου αρέσει να βλέπω τσακωμούς που βλέπω κ σε αλλά φόρουμ. Για τους θιγόμενους υπάρχουν τα πμ και το chat ώστε να λύσουν ότι έχουν να λύσουν (αν έχουν να λύσουν κάτι)

Φιλικά πάντα

Sent from mobile using tapatalk 2

Συμφωνω,και εγω περιμενα να δω κουτακια και βλεπω ατελειωτες κουρτινες με χαρακτηρες....:slap:

Link to comment
Share on other sites

Antonis86@

Ασχετο,αλλα μηπως ξερεις ποια εφαρμογη χρησιμοποιειτε για αυτον τον σχεδιασμο?Εννοω το προγραμα...photoshop,η' κατι πιο απλοποιημενο?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΩΜΑ(ασχετο με σενα Αντωνη)...ενα εχω να πω...Οταν επικαλεισαι κατι,το αποδεικνυεις,και ΕΑΝ δεν εισαι διατιθεμενος να μιλησεις ΔΕΝ το λες!Κοπριτης κ.α...τετοιες "λογομαχιες",δεν μας κανουν καλο επαγγελματικα παιδια,διοτι οπως σωστα παρατηρησε ο φιλος koshal,λυστε τις διαφωνιες με PM.Ειναι ασχημο να μαλωνετε(εννοω ολους),για αστεια πραγματα.Ετσι χαλαει το post,και δεν υπαρχει κερδος για κανεναν.Ειστε χρονια εδω μεσα,και δεν νομιζω με την οποιαδηποτε κουβεντα του οποιου και να ειναι,απλα γιατι κατι δεν του αρεσε κατι,να ξεφευγουμε συνεχεια,και να μαλωνουμε σαν σε κατι αλλα forums,απο τα οποια και εφυγα γι'αυτο τον λογο.Την γνωμη μου ειπα,και ελπιζω να μην ξαναδουμε τετοια "μαλωματα"...οσο συνεχιζεται μια διαφωνια διχως ουσια,τα πραγματα ξεφευγουν απο την λογικη.Αυτος που το ξεκινησε πρεπει να ζητησει συγνωμη,και εσεις να το τελειωσετε απευθειας.Ελπιζω οι διαχειριστες να αφαιρεσουν αυτον τον διαλογο,διοτι δεν εχει καμια σχεση με τα κουτια-εμφανιση υπολογιστων.(μια προταση κανω).

Link to comment
Share on other sites

Antonis86@

Ασχετο,αλλα μηπως ξερεις ποια εφαρμογη χρησιμοποιειτε για αυτον τον σχεδιασμο?Εννοω το προγραμα...photoshop,η' κατι πιο απλοποιημενο?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

το σχεδιο ειναι φτιαγμενο απο εμενα με το google sketchup μονο το κεφαλι του iron man . το τροφοδοτικο και την αντλια βρηκα ετοιμα(αν και τα μονταρα λιγακι ) και τα εβαλα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.