Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

πισω απο τα καλωδια υπαρχει μητρικη ? λολ λολ.....μαζεψε βρε Τζώρτζη λιγο τα καλωδια .Το πλεξι στο πλαι ειναι για να βλεπουμε το εσωτερικο, στο κουτακι σου δεν μπορουμε να δουμε τιποτα ....

Edit : Με προλαβες παλιοαντμιν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Έτσι όπως βλέπω αυτόν τον μπόγο με τα καλώδια.. θέλωνα πάρω το ψαλίδι και να μην αφήσω τίποτα! :devil:

σωστός!!πως να τα μαζέψω??είναι και πολλά τα άτιμα!ας τα αφήσω έτσι να μη το πιάνει το μάτι :p:P

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλές:

1. Αντικατέστησε τις καλλωδιοταινίες με round cables.

2. Sllevαρε τα καλλώδια του τροφοδοτικού.

Και μόλις ξεκαθαρίσει το τοπίο και φανεί και το υπόλοιπο PC, θα σου δώσω κι άλλες άμα βρώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Συμβουλές:

1. Αντικατέστησε τις καλλωδιοταινίες με round cables.

2. Sllevαρε τα καλλώδια του τροφοδοτικού.

Και μόλις ξεκαθαρίσει το τοπίο και φανεί και το υπόλοιπο PC, θα σου δώσω κι άλλες άμα βρώ...

1. χρειάζονται επειγόντως!

2.Εννοώντας?....

Αρχική απάντηση από zyx

τζωρζη εγω ειμαι μαζι σου μη μασας αστο ετσι καποιοι πρεπει να κανουν και τη διαφορα. πολυ μονοτονια βρε αδελφε μου:p:hehe:

χοχοχοχοχοχοχοχοχο

Αρχική απάντηση από FrOsT

Κουράγιο! Σκέψου πόσο ωρέο θα φένετε μαζεμένο και βάλε τα δυνατά σου!

May the force be with you...

help me obi one kennobi u are my only hope!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Τζώρτζης: Ενωώ να περάσεις μια επκάλυψη σαν διχτάκι από πάνω τους. Δεν έχω κάποια φωτογραφία να σου δείξω ωστόσο ψάξε στο forum για "sleeves" και νομίζω οτι έχει κάπου κάτι φωτογραφίες. Επειδή είναι σχετικά δύσκολο να βρείς, σου λέω οτι έχουν τα Multirama σε set ικανά να καλύψουν ένα μέτριο τροφοδοτικό έναντι 16 και λίγο ακόμα extra για μεγάλα τροφοδοτικά έναντι 4 νομίζω...

@Overclocker: Ωραίο το PC σου. Απλό, λιτό αλλά όμορφο. Ωστόσο θα πρότεινα τα drives να τα έβαφες αντίστροφα. Δηλαδή άσπρες προσόψεις με μαύρα στρταράκια. Επίσης θα πρότεινα να έβαφες τις άσπρες επιφάνιες σε κάποιο άλλο χρώμα, π.χ. ασημί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

@Overclocker: Ωραίο το PC σου. Απλό, λιτό αλλά όμορφο. Ωστόσο θα πρότεινα τα drives να τα έβαφες αντίστροφα. Δηλαδή άσπρες προσόψεις με μαύρα στρταράκια. Επίσης θα πρότεινα να έβαφες τις άσπρες επιφάνιες σε κάποιο άλλο χρώμα, π.χ. ασημί.

Μάλλον είναι ασημί Μάκη, αλλά δε φαίνεται καλά στην φωτογραφία. Πρόσεξε λίγο τον σωλήνα πάνω γιατί τσακίζει.

post-23-1416071466,8452_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.