Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

παρα πολυ καθαρη δουλεια

εχει απολλα μεσα

εχει προσωπικη εργασια , καλα υλικα , τακτοποιηση και το κυτιωτερο για μενα , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ

ηρθε η ωρα να με κραξετε

προσωπικα διαφωνω με τις φωτογραφιες βραδυ,τις λαμπες και τα εφε

ρε παιδια συγγνωμη τι νοημα εχουν ολα αυτα?

καθεστε και χαζευετε το πισι το βραδυ με τα UV αναμενα ,ηθελα ναξερα πως μπορειτε να δουλεψετε αρκετες ωρες νυχτα με τοσο φως στα ποδια σας ή γενικα οπουδηποτε

1 UV με ον οφ το καταλαβαινω , να δειξει και η μητρικη και κανα καλωδιο αλλα τοση πορωση παλι δεν το καταλαβαινω

στο θεμα της ταχτοποιησης θα συμφωνησω οτι ειναι ωραια ολα αυτα αλλα υπολογιστε οτι πολλοι απο μας σκαλιζουν ολη μερα το πισι

εκει δεν εχει νοημα η ταχτοποιηση αφου το πισι ειναι σε δυναμικη κατασταση , λυνεται και συναρμολογειται διαρκως

απλα ειπα τη γνωμη μου

ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ομως οτι εχουν αφιερωθει ωρες πολλες απο πολλους και τα αποτελεσματα ειναι τελεια

μπορει να μην το εκανα εγω αλλα δεν μπορω να μην παραδεχτω που γινετια ομορφη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

παρα πολυ καθαρη δουλεια

εχει απολλα μεσα

εχει προσωπικη εργασια , καλα υλικα , τακτοποιηση και το κυτιωτερο για μενα , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ

ηρθε η ωρα να με κραξετε

προσωπικα διαφωνω με τις φωτογραφιες βραδυ,τις λαμπες και τα εφε

ρε παιδια συγγνωμη τι νοημα εχουν ολα αυτα?

καθεστε και χαζευετε το πισι το βραδυ με τα UV αναμενα ,ηθελα ναξερα πως μπορειτε να δουλεψετε αρκετες ωρες νυχτα με τοσο φως στα ποδια σας ή γενικα οπουδηποτε

1 UV με ον οφ το καταλαβαινω , να δειξει και η μητρικη και κανα καλωδιο αλλα τοση πορωση παλι δεν το καταλαβαινω

στο θεμα της ταχτοποιησης θα συμφωνησω οτι ειναι ωραια ολα αυτα αλλα υπολογιστε οτι πολλοι απο μας σκαλιζουν ολη μερα το πισι

εκει δεν εχει νοημα η ταχτοποιηση αφου το πισι ειναι σε δυναμικη κατασταση , λυνεται και συναρμολογειται διαρκως

απλα ειπα τη γνωμη μου

ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ομως οτι εχουν αφιερωθει ωρες πολλες απο πολλους και τα αποτελεσματα ειναι τελεια

μπορει να μην το εκανα εγω αλλα δεν μπορω να μην παραδεχτω που γινετια ομορφη δουλεια

Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο....

Δεν καθόμαστε να το βλέπουμε εμείς....Όμως όλες αυτές οι εργασίες με τα νέον και όλα αυτά....Είναι κάτι που μένει!!!!

Θα κάνεις καιρό μετά να πειράξεις και σου αρέσει που είναι εκεί.....

Έρχονται οι φίλοι σου και το βλέπουν και παθαίνουν την πλάκα τους!

Εδώ με το δικό μου case έχουν κολλήσει λιγάκι που ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα από όσα θα ήθελα ή σε σχέση με άλλα κουτιά....

Πιστεύω εκτός από ωραία πράγμα που είναι να προσπαθείς να συνδιάσεις χρώματα, καλώδια και φώτα μεταξύ τους....Το θέμα είναι και λίγο εγωιστικό.....

Το κάνουμε γιατί μας αρέσει.....και το απολαμβάνουμε!!!!

Τουλάχιστον εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

το κανουμε για επιδειξη οι περισοτεροι

τοπες και μονος σου "παθαινουν την πλακα τους οι φιλοι σου"

οπως φανταζομαι και οι γκομενες που το βλεπουν

προτιμω να εχω κατι καλαισθητο , ησυχο , καλοστημενο να κανω τη δουλεια μου

οταν ημουν μικροτερος και γω την επιδειξη κοιτουσα και οποιος πει οτι δεν το εχει κανει ειναι ψευτης

:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα να κάνεις την δουλειά σου.....αλλά προσωπικά μου αρέσει να το βλέπω και με τα νεον!!!!

Είναι τελείως διαφορετικό από ένα απλό κουτί....

Αλλά δεν είναι μόνο η επίδειξη.....πιστεύω ότι σε πολλά παιδιά από εδώ μέσα τους αρέσει αυτό που κάνει!

Ειδικά το να παίνρεις ένα κουτί και να το κάνεις αγνώριστο......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

φιλε να ρωτνησω κατι , το στακερ εχει ανοιγμα αρκετα μεγαλο σε επιφανεια για να ρουφαει αερα σε ολη την επιφανεια του ψυγειου? μιλαμε για το τριπλο ψυγειο

Για το τριπλό όχι όλη η επιφάνεια για διπλό ναι.

Link to comment
Share on other sites

ξερει πολυ καλα ο αριστος τι λεει

κοιταξτε το κουτι του και θα καταλαβετε

ειναι μερακλης (ολοι οσοι εχουμε στακερ εχουμε μετρησει τι χωραει απο ψυγεια στον πατο του , λογικο δεν ειναι? το τριπλο δεν χωραει ολο ,το διπλο ναι )

και τι σε χαλαει να το βαλεις στην προσοψη το ψυγειο , πισω απο τις γριλιες

και να εχεις και φιλτρα

και να εχεις και ανεμιστηρες μπρος πισω (6 δηλαδη)

εμενα παντως το δικο μου που εχει εναν 12 αρη το εχω βαλει στις 3 κατω θεσεις με 2 12αριδες πισω και εναν μπροστα και ερχεται κουτι

ο χωρος των 11 bays ειναι υπερβολικα πολυς για να τον γεμισεις με drives ή καλουδια , 5-6 θεσεις σου περισσευουν ανετα

ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΠΑΤΕΝΤΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΟΨΙΜΟ Η ΛΑΜΑΡΙΝΑ , ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΟ :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

@BeetleJuice: Προσωπικά πίστεψέ με, δεν το κάνω καθόλου για "επίδειξη"... Είναι πολύ ωραίο "άθλημα" και το κάνω για την προσωπική μου ευχαρίστηση. Οι μόνοι που πραγματικά γουστάρω να το δείχνω είναι κάτι τύποι που δεν ξέρουν τι θα πει PC και τους παίρνουν PCs με μεγάλους επεξεργαστές ή κάρτες κ.τ.λ. και έχουν ένα άχαρο άσπρο κουτάκι και βλέπουν το δικό μου και παθαίνουν την πλάκα τους...Εκεί πραγματικά γουστάρω να το δείχνω απλώς και μόνο επειδή προσπαθούν να παραστήσουν τους μάγκες. Πραγματικά δεν το κάνω για επίδειξη και το οτι το ανεβάζω εδώ είναι για να δείξω κάποιες ιδέες (κυρίως όσων αφορά την τακτοποίηση) που θα μπορούσαν να βοηθήσουν κάποιους άλλους και επίσης επειδή σχεδόν το κάθε μ'ελος έχει ποστάρει εδώ το κουτάκι του, ε, για να υπάρχει και το δικό μου. Πιστεύω οτι για τον ίδιο λόγο το κάνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα. Δεν λέω οτι δεν υπάρχουν άτομα που το κάνουν για τη μόστρα αλλά είναι λίγα...

Υ.Γ.: Ενωείται οτι κι εγώ προτιμώ να έχω ένα καλοστημένο μηχάνημα και να κάνω τη δουλειά μου αλλά πίστεψέ με, δεν θα σε χάλαγε να έχει και κανένα τζαμάκι, 2 λαμπίτσες και τακτοποιημένα καλώδια! :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εννοείται οτι κι εγώ προτιμώ να έχω ένα καλοστημένο μηχάνημα και να κάνω τη δουλειά μου αλλά πίστεψέ με, δεν θα σε χάλαγε να έχει και κανένα τζαμάκι, 2 λαμπίτσες και τακτοποιημένα καλώδια! :T:

Το θέμα είναι το κουτί να έχει πάνω κάτι ξεχωριστό που να σε αντιπροσωπεύει. Μερικές φορές το πιο μικρό πράγμα κάνει την πιο μεγάλη διαφορά! (Απάντηση προς Beetle Juice κυρίως).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

ξερει πολυ καλα ο αριστος τι λεει

κοιταξτε το κουτι του και θα καταλαβετε

ειναι μερακλης (ολοι οσοι εχουμε στακερ εχουμε μετρησει τι χωραει απο ψυγεια στον πατο του , λογικο δεν ειναι? το τριπλο δεν χωραει ολο ,το διπλο ναι )

Τι εννοείς ότι δεν χωράει???

Εμένα μου φαίνεται ότι μια χαρά χωράει.....

attachment.php?s=&postid=222416

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

φιλε να ρωτνησω κατι , το στακερ εχει ανοιγμα αρκετα μεγαλο σε επιφανεια για να ρουφαει αερα σε ολη την επιφανεια του ψυγειου? μιλαμε για το τριπλο ψυγειο

Το ψυγείο είναι περίπου 5 πόντους μεγαλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.