Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

ρε ξερει τι λεει ο Aristos....

το 'χει ψαξει το θεμα λεμε...

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

ξερει πολυ καλα ο αριστος τι λεει

κοιταξτε το κουτι του και θα καταλαβετε

ειναι μερακλης (ολοι οσοι εχουμε στακερ εχουμε μετρησει τι χωραει απο ψυγεια στον πατο του , λογικο δεν ειναι? το τριπλο δεν χωραει ολο ,το διπλο ναι )

:o 10x m8's :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

ηξερα οτι τα stacker ειναι μεγαλα αλλα ειναι τοσο μεγαλα οσο η μετωπη ενος scania!? :D

Τώρα που μπήκα στην μπρίζα , με βλέπω με κανένα κύκλωμα με υγρό άζωτο:devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [Χθες, στις 23:45]

chriss αυτο δεν ειναι το black ice pro 3?απο θερμοκρασιες πως εισαι...επισης μηπως μπορεις να δωσεις μια φωτο της αντλιας με το τανκ?

εχω την εντυπψωση οτι ειναι αυτην..sl 35

post-91-1416071927,5616_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

chriss αυτο δεν ειναι το black ice pro 3?απο θερμοκρασιες πως εισαι...επισης μηπως μπορεις να δωσεις μια φωτο της αντλιας με το τανκ?

Max φτάνω 45-46 βαθμούς. Αλλά η ιστορία δεν έχει τελειώσει ακόμα , η αντλία στέκεται πάνω στο DVD και σε ένα κομμάτι παλιό mousepad (για τους κραδασμούς). Γενικά με την θερμοκρασία κάτι παίζει με αυτό το board/cpus στο άνοιγμα μου δίνει 43 βαθμούς και 41 αντίστοιχα.

Πήραμε διάφορα κομμάτια απο την Asetek γιατί δεν είχε έτοιμο πακέτο για dual opteron... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gfa3

Ανευ φλας (για την ακριβεια με το δαχτυλο στο φλας)

ωριαος :T: και τα καλοδιακια συμαζεμενα βλεπω,για καλυτερη ροη αερα

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μερικές αλλαγές για αυτό και ξαναβάζω άλλες δυο φωτογραφίες!!!

Όπως βλέπετε στην πρόσοψη προστέθηκαν ακόμα 2 πανελάκια....Ένα το Hardcano 13 και ένα το LightBus....Το πρώτο για τις θερμοκρασίες και ταχύτητες ανεμιστήρων και το δεύτερο για τα νεον....

7.jpg

Στο εσωτερικό δεν έκανα και πολλες αλλαγές απλά συμάζεψα λίγο τα καλώδια...(θα τα μάζευα και άλλο αλλά μέσα στο καλλοκαίρι θα πάρω καινούργιο τροφοδοτικό επομένως θα ήταν άδικος κόπος) και έβαλα και ένα modification δίπλα από την μια RAM.....Δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία απλά είναι 5 λαμπάκια που αναβοσβήνουν με διάφορες ρυθμίσεις!!!Έλεγα ότι δεν θα μου άρεσε αλλά τελικά ωραίο φαίνεται....Το link εδώ

8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλή δουλεία... gfa3 βέβαια θές συμάζεμα ακόμα και μια καλή πρόταση.. τις νέον μπορείς να τις βάλεις εσωτερικά δλδ στην λαμαρίνα που βιδώνει το mobo... ιδικά που είναι Uv να μην βγάζουν μάτι.... :):T:

Link to comment
Share on other sites

:OT: gfa τι θερμοκρασιες εχεις? αλλαξα ψυγειο και εβαλα το black ice extreme 2 και εχω ιδιες θερμοοκρασιες απο οτι με το μικρο ψυγειο...ή εχει παιχτει βλακεια με την τοποθετηση του μπλοκ ή το ανταρκτικα ειναι για σφαλιαρες...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τα leds της ΑΒΙΤ εκει και χανεται το φως γιαυτο και δεν εβαλα εκει την κεντρικη λαμπα.Το crossflow μου τα χαλαει στο συμαζεμα λιγο γιατι θα μπορουσα εκει να περασω καποια καλωδια αλλα ολο και καποια λυση θα βρω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.