Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Στα είπα γιατί το προηγούμενο γραφέιο μου ήταν κάπως έτσι και είχα τρομερές δυσκολίες με το ποντίκι αν και το δικό μου είχε και μία προέκταση στα δεξιά οπότε λειτουργούσε και σαν mousepad....

Όσο για την καρέκλα... κάνε την αλλαγή γιατί μια καλή καρέκλα χρειάζεται, ειδικά αν περνάς και ώρες μπροστά στο PC... άσε που με τo wide πανελάκι σου βλέπω να μην ξεκολλάς όπως όλοι μας :D

9 χρόνια ε? Εμένα από την άλλη δεν κρατάνε πάνω από 2 χρόνια το πολύ, τις ξεπατώνω με την ανάκλιση μου φαίνεται :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkman16 [Σήμερα, στις 00:12]

Εχει και εμανα το γραφει μια προεκταση σαν mousepad αλλα δεν με εχει βολεψει ποτε

Λοιπόν, επειδή ούτε και μένα με είχε βολέψει ποτέ αυτό το μαραφέτι βρήκα ευκαιρία και εφτιαξα νέο γραφείο μόνος μου όταν έστησα και το νεό PC... μια μαύρη τάβλα + inox πόδια από το Πρακτικερ και καθάρισα... αν έχεις χώρο κάντο, βολεύει πολύ πάντως...

Μια ιδέα μπορείς να πάρεις εδώ

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=2737&perpage=20&pagenumber=166 κάπου στη μέση πόσταρα και το δικό μου PC και γραφείο.

Link to comment
Share on other sites

@ spH3RiCal: Δυστυχώς η θηκη με τους 3 90άρηδες δεν χωράει καθότι εκτος του οτι εχουν περαστεί τα καλώδια, αυτα τα πλαστικά που μαγκώνουν τους δίσκους οταν τα βάλεις ανάποδα για να τους βάλεις με πλάτη τα καλώδια εχουν την τάση να "βγάζουν" τον δισκο λιγο πιο εξω. Οποτε και τρόπο να καλύψεις τα καλώδια, το πιο πιθανόν ειναι να βρίσκουν και οι ιδιοι οι δίσκοι στην θηκούλα. Βεβαια θα με βολευε πολύ αν χωραγε καθώς οι δίσκοι ψυχονται ανεπαρκώς...

Link to comment
Share on other sites

1.5 μηνα χωρις το Pc, με ατυχια χαλασμενης καρτα και τριπιου ψυγειου ξανα ηρθε αυτη την φορα οχι στα πρασινα αλλα σε κατι ποιο σκουρο και του παει εστω και με σταυροτους τους σωλινες.

dscn2331ea0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι...την λαμπούλα να την βάλεις πιο μέσα... αν και νομίζω ότι μπορεί να βρίσκει λιγάκι στο εσωτερίκο από το κουτί των HDDs σου ή κάνω λάθος? Η μόνωτική πρέπει να φύγει άμεσα :p

Το μωβάκι πολύ μπροστά :cool:

EDIT: Με πρόλαβες για 3λεπτάκια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos [Σήμερα, στις 20:02]

πρεπει να βρω κατι αλλο να κραταει την λαμπα, υπαρχει διαφανης μονοτικη ή χαρτοταινια ας πουμε; εστο ασημενια

΄

Ασημένια και γυαλιστερή της 3Μ!!!! :T:

Link to comment
Share on other sites

Σε καταστήματα με χρώματα, εργαλεία κτλ. Εγώ από συνοικιακό την πήρα αλλά αυτός είναι και λίγο ψαγμένος μου φαίνεται... είναι πολύ καλή ποιότητας πάντως, τιμούλα δεν θυμάμαι γιατί πάει καιρός. 3Μ είναι, σίγουρα θα παίζει αρκετά εκεί έξω! Με το κουτί σου θα πηγαίνει γάντι!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαιρετω και εγω. σε λιγεσ μερεσ τελειωνω και το δικο μου κουτακι κα θα σασ το προβαλω. οχι υδροψύξεις και τεοια αλλα κατι που και παλι ειναι ωμορφο. σε λιγες μερες.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.