Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

λολ re gbak.

Γύρισε το 45* μοίρες αριστερά για να είναι άνετοι οι σωλήνες

Αρχική απάντηση από Spyrious

Μήπως βρίσκει στις ψύκτρες mosfet έτσι;

θα βρισκει.......οποτε ουτε κατα 45 ουτε κατα 90 (που μαλλον αυτο εννοουσε ο ΑΝ7) μοιρες γυρναει.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εχει λυθει αυτο που λέτε guys... page 202 και επειτα... το παλικάρι και τους σωλήνες εχει αλλάξει να μπαίνουν στο κεντρικό ρακορ και όλα οκ... τωρα οσον αφορά τις θερμοκρασίες και πάλι εχει συζητηθεί http://www.thelab.gr/showthread.php?postid=584508#post584508 και έπειτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg

για πες ρε φιλε θερμοκρασιες cpu γιατι καιγομαι να βαλω και εγω υδροψηξη!!!

στα 3.6 ο κουαντ με 1.515v

2005196522012377467_rs.jpg

@ΑΝ7 OverClocker

τις αλλαξα τις σωληνες ρε συ τις εχω ετσι τωρα..πιστευω ειναι καλα..δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το γυρισω σε 45 μοιρες..το τανκ το χω γεματο και γω φουλ..

2002772617751670776_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Μήπως βρίσκει στις ψύκτρες mosfet έτσι;

Αρχική απάντηση από greekfragma

θα βρισκει.......οποτε ουτε κατα 45 ουτε κατα 90 (που μαλλον αυτο εννοουσε ο ΑΝ7) μοιρες γυρναει.

Δεν εννοούσα να γυρίσει και το Plate μαζί ;)

45* μοίρες εννοούσα σκέτο το block.Το plate καθεται όπως και αν είναι το block ;)

gbak.

Η είσοδος είναι στο κέντρο έτσι?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μαν στο κεντρο ειναι το in...και γω για το μπλοκ λεω..αλλα τωρα ετσι οπως το χω δεν καταλαβαινω τι οφελος θα χω..? αφου οι σωληνες δειχνουν ανετες...

πως το βλεπεις ενταξει ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι τιγκα το τανκ δεν παει αλλο...δηλαδη εκει που εξαερωνω καπακι προσθετω μεχρι να τιγκαρει...απο την αλλη οταν το χα περιπου μισο...πως μου χε μπει η ιδεα οτι δημιουργει πιο πολλες φυσαλιδες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

εμενα ειναι τιγκα το τανκ δεν παει αλλο...δηλαδη εκει που εξαερωνω καπακι προσθετω μεχρι να τιγκαρει...απο την αλλη οταν το χα περιπου μισο...πως μου χε μπει η ιδεα οτι δημιουργει πιο πολλες φυσαλιδες...

έτσι είναι γιατί δημιοθργούνται περισσότεροι στροβιλισμού ενώ έτσι το νερό είναι πιο ήρεμο ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.