Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ναι, επιτέλους μετά από 4 ώρες κατάφερα είδα σχεδόν όλες τις φωτογραφίες από το θέμα αυτό!

Να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους ασχολήθηκαν και με έβαλαν στην πρίζα και εμένα για να moddarω το κουτάκι μου. Μόλις το τελειώσω (ελπίζω σε κάνα μήνα -έχουμε και εξεταστική!-) θα ανεβάσω τις φωτογραφίες για να ακούσω σχόλια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mak_kioy

Ναι, επιτέλους μετά από 4 ώρες κατάφερα είδα σχεδόν όλες τις φωτογραφίες από το θέμα αυτό!

Να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους ασχολήθηκαν και με έβαλαν στην πρίζα και εμένα για να moddarω το κουτάκι μου. Μόλις το τελειώσω (ελπίζω σε κάνα μήνα -έχουμε και εξεταστική!-) θα ανεβάσω τις φωτογραφίες για να ακούσω σχόλια

4ωρες?

δεν κανεις μια περιληψη;;;;;;:p

περιμενουμε το κουτακι σου να το δουμε τοτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107

Σκετα led?

Ναι λεμε ειναι 2 cathode δεν φαινοναται πια απο την φοτο !(χωρις φλας οι φοτο και με ανοικτο φως!)

Το ωραιο ειναι οτι μεχρι χθες δεν ηξερα πως ειχα πανω ψυκτρα οχι απο την μανα του ο athlon αλλα απο την Glacialtech!θα πειτε ημαρτον αλλα ποτε δεν ειχα τυχει να κοιταξω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha

Αυτο το κουτι το βλεπω και μου τρεχουν τα σαλια. Ποσο μαλλον οταν το βλεπω και τακτοποιημενο.

To κουτι ειναι πολυ καλο.

Αρκετος χωρος για να βολευτουν τα καλςδια απο ενα 650αρι τροφοδοτικο.Βολική τοποθετηση δισκων.

Για να βαλλεις DVDRW θα δυσκολευτεις λιγο γιατι πρεπει να αφαιρεσεις ολη την μπροστινη προσοψη, να βγαλλεις το κλασικο κομματι λαμαρινας και να το βαλλεις.

Αν δεν το ξερεις κοβεις χερια ανετα.(me).

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το έκανες και τακτοποιημένο. Το κουτί είναι ψηλό αλλά θα το ήθελα πιο φαρδύ.

Αντί να έχεις το δεύτερο ανεμιστήρα αριστερά της ψύκτρας κάνε μια δοκιμή να τον βάλεις

στο ίδιο ύψος δεξιά κάτω από τo dvd να δεις διαφορά. Έτσι το έχω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.