Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ..!! Εχω ενα φιλο που κοβει αλουμινια με ενα μηχανιμα που λεγετε Plasma ειναι συνδεμενο με ενα λαπτοπ και οτι σχημα του δωσεις το κοβει με μια ακτινα. Ε και φτιαξαμε το Msi και το εκοψε.. :D και μετα βαψιμο το κουτι. Δεν φαινεται καλα στις φοτο το χρωμα, εχει και χρυση περλα μεσα.(Ειχε μουντο καιρο οταν τις τραβηξα) λολ :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τροπο να κατσει στην μεση, πρεπει να κατσω να κανω καποια πατεντα. Αλλα τωρα δεν εχω χρονο (εξεταστικη) :p

Μια χαρά κάθεται στην Sonic Tower. Το δένεις με ενα λεπτό συρματάκι ή δεματικά όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω. Να φυσάει προς τα πάνω εννοείται.

Ωραίος και καθαρός κατά τα άλλα :T:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε παιδια..! Τα ακουστικα δεν ειναι ασυρματα το καλωδιο ειναι απο την αλλη μερια.! :p Sennheiser HD215 λεγονται.. :D Θα το κανω αυτο με την ψυκτρα τωρα που ερχεται σαββατοκυριακο :p

Link to comment
Share on other sites

Η P5Q πολύ ωραία μιτρικούλα δεν λέω όχι... απλά με χαλάει που το 24pin είναι εκεί πέρα που είναι Cable managment για το 24pin μηδέν (δεν κρίνετε πουθενά) :angry:

Να και καποιος μιλαει την γλωσσα μου :p

Και εγω αυτο λεω με το 24πινο....... Ποιος ειναι ο αρχιτεκτονας της M/B ας μου πει η Asus παρακαλω πολλυ να τον παρω ενα τηλ να του τα πω ενα χερακι.......

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε βέβαια και να το περνούσε έξω και γύρω από το κουτί και να το φέρει μέσα από την slot πάνω από την κάρτα γραφικών σαν μια λύση!Τώρα το πως θα ήταν...δεν ξέρω αλλά δεν το δοκιμάζεις μία και βάλε και μία φωτό να δούμε κιόλλας!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε βέβαια και να το περνούσε έξω και γύρω από το κουτί και να το φέρει μέσα από την slot πάνω από την κάρτα γραφικών σαν μια λύση!Τώρα το πως θα ήταν...δεν ξέρω αλλά δεν το δοκιμάζεις μία και βάλε και μία φωτό να δούμε κιόλλας!

Ωραία η λύση σου μονο που δεν σκέφτηκες ότι για να περάσει πίσω από το κουτί που λες και εσύ το καλώδιο πρέπει να κοπεί το κουτί για να κλείσει το πίσω καπάκι (θα φαίνεται και χαλια) οποτε :hang3:

Link to comment
Share on other sites

φιλε kenzo να σε ρωτησω κατι, ωραιο κιολας το pc σου, με τι εβγαλες τις φωτογραφιες και φαινετε μοβ το blacklight? γιατι σε εμενα με τη φωτογραφικη οταν βγαζω το pc μου φεναιτε σαν γαλαζιο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.