Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Christara μακάρι να ήξερα που είδες την σκόνη.:hehe::crazy:

Μια χαρά είσαι sonic.Όταν σκονίζεται από πάνω η κάρτα σ και η μητρική σου πάρε ένα κάπως μεγάλο πινέλο και καθάριζε τα ;)

Πολύ ωραίο το κουτάκι σου δεν το είχα ξαναδεί!

Link to comment
Share on other sites

Christara μακάρι να ήξερα που είδες την σκόνη.:hehe::crazy:

Μια χαρά είσαι sonic.Όταν σκονίζεται από πάνω η κάρτα σ και η μητρική σου πάρε ένα κάπως μεγάλο πινέλο και καθάριζε τα ;)

Πολύ ωραίο το κουτάκι σου δεν το είχα ξαναδεί!

για πλακα το πα ρε αφου γυαλιζει το κουτι του λες και το χει περασει με azax :D

παντως ουτε εγω το χα ξαναδει το κουτι

Link to comment
Share on other sites

Thanks guys, αν και δεν είναι το μεγαλύτερο κουτί που υπάρχει,έχω δει mod με υδρόψυξη στο νετ.

Επίσης το προτείνω γιατί έχει καλή ποιότητα κατασκευής, δεν τρίζει, έχει καλό air flow, και είναι και σε λογική τιμή, αλλά πάνω από όλα... δεν είναι καγκούρεϊκο.

Link to comment
Share on other sites

Thanks guys, αν και δεν είναι το μεγαλύτερο κουτί που υπάρχει,έχω δει mod με υδρόψυξη στο νετ.

Επίσης το προτείνω γιατί έχει καλή ποιότητα κατασκευής, δεν τρίζει, έχει καλό air flow, και είναι και σε λογική τιμή, αλλά πάνω από όλα... δεν είναι καγκούρεϊκο.

Κανένα κουτάκι της lian li δεν είναι καγκούρικο,και όλα έχουν πολύ καλή κατασκευή και υλικά :D

Για αυτό είναι και κάπως ακριβούτσικα!

Link to comment
Share on other sites

Τα armorsuit είναι λίγο.... επίσης το καινούργιο 888 είναι πολύ. Γενικώς βγάζουν και μερικά για όλα τα γούστα:victory:

Το δικό μου το πήρα £75 που είναι λογική τιμή για αυτό που παίρνεις, + άλλες 20 λίρες(νομίζω) για τα bezels των dvd, που είναι προαιρετικά αλλά φτιάχνει την εμφάνιση πολύ.

Τα dvd είναι Plextor(ακριβά όταν τα πήρα) και δεν τα αλλάζω αν δεν χαλάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικο μου HAF.Βεβαια ειναι λιγο ακαταστατο τελευταια αλλα σε λιγο καιρο θα πεσει συμαζεμα:D

Θα μπουν και μερικοι xigmatek 12αρηδες!Οταν ξαναφερει το πλαισιο...

post-4592-1416073999,4057_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι σας αρεσει η πολυχρωμια στο κουτι φιλικα παντα.:fie:

Σιγουρα θα λες για τους πρασινουσ ανεμιστηρες!!!

Υπηρχαν απο αλλοτε αλλα συντομα θα παρουν δρομο για κοκκινουσ τΗς XIGMATEK!

Τοτε πιστευω θα ειναι κουκλα...:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικο μου HAF.Βεβαια ειναι λιγο ακαταστατο τελευταια αλλα σε λιγο καιρο θα πεσει συμαζεμα:D

Θα μπουν και μερικοι xigmatek 12αρηδες!Οταν ξαναφερει το πλαισιο...

Αν και δεν μου αρέσουν τα λαμπιόνια κλπ γενικώς, πολύ τακτοποιημένο :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου αρέσουν τα λαμπιόνια κλπ γενικώς, πολύ τακτοποιημένο :clap:

Thanks!Ουτε εμενα μ αρεσουν τα πολλ φωτα αλλα ενα κοκκινο θεμα πιστευω οτι θα ειναι πολυ ωραιο.Αλλα δεν προλαβα τους ανεμιστηρες!Τους εξαφανησαν ολους!!!!!Λεω να βαλω 3 πανω ενα πισω ενα στ ψυχτρα ενα κατω κ 2 στη vga...:smoke:

Έγινε επεξεργασία από Theo.rw
Link to comment
Share on other sites

οι xigmatek δεν ειναι κοκκινοι εχουν φυμε πλαισιο πορτοκαλι πτερυγια και λευκα led αν εννοεις αυτους http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1159712&catalog=20&category=69977823&page=2

διαφανοι με κοκκινα led http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=941654&catalog=20&category=69977823&page=2

Link to comment
Share on other sites

οι xigmatek δεν ειναι κοκκινοι εχουν φυμε πλαισιο πορτοκαλι πτερυγια και λευκα led αν εννοεις αυτους http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1159712&catalog=20&category=69977823&page=2

διαφανοι με κοκκινα led http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=941654&catalog=20&category=69977823&page=2

Ναι το ξερω!Απλα δεν το εξεφρασα σωστα!Τους xigmatek λεω ειναι τρομεροι!Εχω δει στο νετ πολλους κ πραγματικα ειναι τελειοι.Γ αυτο δεν εμεινε κανενας στ πλαισιο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.