Jump to content


Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Σωστός.. κάτσε να το προσθέσω κι αυτό :T:
Βάλε και επιλογή "Motorola linux based OS" γιατί το δικό μου αυτό έχει (2x V8 και ένα ZN5)

Review: The Linux-based Motorola RAZR2 V8

ZN5, A1600 and other Linux OS based phones. Suppo... - MOTODEV Discussion Boards

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Motorola V360i... Δεν είναι τίποτα το σπουδαίο αλλά κάνει την δουλειά του, και ειλικρινά... δεν μου περισσεύουν για smartphone. Αν το mobile internet ήταν φτηνό και flatrate, και εννοώ πραγματικά flatrate, θα θεωρούσα ότι άξιζει να δώσω τόσα λεφτά. Aλλά για την ώρα το Motoπαντοφλάκι την κάνει μια χαρά την δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

samsung galaxy S gt9000 με froyo 2.2 (android) / htc td2 (win mob 6.3 νομιζω) ...

προσπαθω να αντισταθω στα iphonia :) αν και απο τη χρηση του iphone 3gs της συζυγου ειμαι εντυπωσιασμενος για το ποσο stable και γρηγορο ειναι σε σχεση με τα αλλα smartphones που εχω ή εχω δοκιμασει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.