Jump to content



Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

ειναι αλλα πολλα bug..το βαζεις να φορτισει και λεει οτι ειναι στο 10% συνεχεια (ενω φορτιζει οντως,ευτυχως που εχει ενα φωτακι που αναβει οταν φορτιζει..),εχω φαει κανα δυο κολληματα μεταξυ τους και ενα restart που με προβληματισε αλλα απο τοτε ολα καλα..το σαββατο μου τελειωνει το DOA και ψαχνομαι ακομα..για την καμερα παντως τα λογια ειναι λιγα

Link to comment
Share on other sites

Δώστο ρε αφού έχεις DOA και πάρε ένα άλλο ίδιο μπορεί να έτυχε.....

Στα καλά καθούμενα τέτοια πράγματα ?? Άσε που σε λίγο καιρό θα αρχίσουν και τα μαγειρέματα και για αυτό !!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι εχει εξαντληθει πια!!! τωρα τι?μια επανεκκινηση μου κανε,μια φορα κολλησε στο ζουμ μιας φωτογραφιας (μαυρισε η οθονη και δεν εκανε ουτε ζουμ ιν ουτε αουτ και με διπλο ταπ μου εδειξε την φωτο χωρις ζουμ)..αυτα βασικα..προσπαθησα να το ζορισω,το ζεστανα αλλα τιποτα.κολλουσε φυσιολογικα αλλα οχι ρισταρτ..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προτιμώ συσκευές απλές, που να παίρνουν τηλέφωνο, να στέλνουν μηνύματα και να έχουν διάρκεια στη μπαταρία τους. Από κει και πέρα οτιδήποτε άλλο με αφήνει αδιάφορο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το πρωτο Symbian τις Nokia 7650 που ειχε βγαλει και καθε χρονο κινητο με Symbian περνω μεχρι σημερα με το Nokia N8.

Οσα αλλα πηρα με Windows Mobile ημουν και ειμαι απογοητευμενος.

Δεν εχω δοκιμασει τα Android που σκοπευω καποια στιγμη να παρω για να τα δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

iOS αλλά λέω να περάσω σε android. ωραίο και δουλεύουν άψογα τα 10-15 βασικά που σχεδίασε η apple, σαν καλό gadget, αλλά σύντομα αισθάνεσαι να σε πνίγει με τους περιορισμούς και τα κοψίματα, να μην μπορείς να κάνεις ακόμα και στοιχειώδη πράγματα που κάναν και κινητά πενταετίας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.