Jump to content



Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Μην γίνει παρεξήγηση, λειτουργικό έχει και το ψυγείο της μαμάς που κρατάει τα παγάκια για

τη φράπα μου στρογγυλά, απλά ο διαχωρισμός στα smart phonezz γίνεται για τις ιδιαίτερες

ικανότητες που αυτά σου δίνουν.

Απλά στα νον-σμαρτ φοουνζ δεν γίνεται γνωστό το "όνομα" του λειτουργικού καθώς δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία...

Link to comment
Share on other sites

nokia 5800 έχω...Κάνει όσα χρειάζομαι(και με το παραπάνω και πιστέψτε με δεν το χρησιμοποιώ λίγο),αν χρειαστώ κάτι παραπάνω ή δώ ότι κάποιο άλλο με καλύπτει καλύτερα αλλά με λογικό κόστος ίσως να το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Htc Desire + Android

Αν και σαν συσκευη τσουζει, κραταει για πολυ καιρο (συν οτι με το Αndroid 3.0 θα ειναι συμβατο)

Αν και το Android ειναι στις αρχες του ακομα το multitasking, τα apps, η διαχειρηση πορων, συνδεσιμοτητα ειναι αυτο που χρειαζεται καθε smart phone.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το Ν8 και δεν το πηρα, εχω ενα σαμσουνγκ με αντροιντ το γκαλαξι 3, και περιμενω την παραγγελια του nexus s απο Αγγλια.Τον ιουνιο θα αγορασω σιγουρα το atrix της μοτορολα με εχει εντυπωσιασει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.