Jump to content



Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Εγώ έχω απλό κινητό (ένα sony μοντέλο του 2007). Το μόνο που κάνω με τα κινητά είναι να στέλνω sms και να μιλάω όταν είναι απολύτως απαραίτητο. Βέβαια θα ήθελα να μπορώ να χρησιμοποιώ και το mail Μου. Αλλά δεν το εχω ψάξει. Νομίζω ότι είναι ακριβό το internet σε κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Tab 7” Overcome ROM από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του… δεν έχω πλέον “κινητό” κάνω κλήσεις με Bluetooth.

Πολύ βολικό και χωράει άνετα σε τσαντάκι Eastpack.

Όταν πάω Snowboard, MTB παίρνω ένα παλιό HTC Diamond για να μην κάνω κομμάτια το Galaxy Tab.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Βέβαια....όλοι αυτοί που βλέπεις είναι ευτυχισμένοι χρήστες του Symbian, αν όχι όλοι τουλάχιστον οι μισοί.

To Symbian δεν είναι άσχημο λειτουργικό, κινείσαι άνετα με αυτό, δεν είναι σαν το Android βέβαια, αλλά το Symbian όταν το Android δεν υπήρχε καν στα μυαλά της Google θέριζε.

Δεν θα αναφερθώ στο iOS.

Πολλούς βλέπω γύρω μου να το έχουν και να μην θέλουν να το αλλάξουν ακόμη. Αν το στήριζε ακόμη λίγο η Νokia θα ήταν πολύ καλύτερα.

Φυσικά και το φανταζόμουν, έχει γερά θεμέλια το Symbian είτε αυτό είναι ^3, είτε S60.

Link to comment
Share on other sites

Με παρεξηγησες.

Δεν υποτιμω το Symbian. Απλως πιστευα οτι ανεκαθεν η πολιτικη μαρκετινγκ της ΝΟΚΙΑ ειναι κακη.

Οχι δεν σε παρεξήγησα καθόλου....κουβέντα κάνουμε...

Δεν αντιλέγω....μπορεί το μάρκετινγκ να είναι χάλια αλλά τα προϊόντα της είναι ένα και ένα....

Link to comment
Share on other sites

Με παρεξηγησες.

Δεν υποτιμω το Symbian. Απλως πιστευα οτι ανεκαθεν η πολιτικη μαρκετινγκ της ΝΟΚΙΑ ειναι κακη.

H NOKIΑ σαρωνει στις ανερχομενες αγορες (Κινα,Ινδια κλπ) οποτε τα νουμερα ειναι απολυτως λογικα.

Link to comment
Share on other sites

H NOKIΑ σαρωνει στις ανερχομενες αγορες (Κινα,Ινδια κλπ) οποτε τα νουμερα ειναι απολυτως λογικα.

ΟΜG,δηλανει εχουν πλακωσει οι Κινεζοι και οι Ινδοι εδω περα και ψηφιζουν ΝΟΚΙΑ? :p

Link to comment
Share on other sites

ΟΜG,δηλανει εχουν πλακωσει οι Κινεζοι και οι Ινδοι εδω περα και ψηφιζουν ΝΟΚΙΑ? :p

Παγκοσμιως η ΝΟΚΙΑ εχει καλο ονομα και υπαρχει μεγαλη εξοικείωση με το λειτουργικο της.

Η Ελλαδα δεν εξαιρειται, με το street rep που ειχε και εχει η ΝΟΚΙΑ και γιαυτο βλεπεις αυτα τα νουμερα στο poll.

Link to comment
Share on other sites

Καμια αντιρηση,απλα το 23% μου φαινεται πολυ.

Δε νομιζω οτι αν ρωτησεις στον δρομο 1 στους 4 θα εχει ΝΟΚΙΑ.Μπορει να κανω και λαθος ομως. Τουλαχιστον αυτο δειχνει η δημοσκοπιση (οτι κανω λαθος:getlost:).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.