Jump to content



Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;


TheLab

Τι λειτουργικό έχει το κινητό σας;  

1.548 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5800 here και αποτυχημένο Android (Samsung Galaxy tab) το οποίο κατέληξε πιο πετυχημένο στο να παίζουν angry birds παιδιά & η σύζυγος :-)

Ο λόγος είναι ότι είναι το καλύτερο σαν τηλέφωνο / κάμερα απ΄ όλα στα λεφτά του.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

iOS σε iphone 4 για την ταχύτητα και το flow του gui και για το appstore που κατά την αποψή μου είναι υπερπλήρες σε όλους τους τομείς και φυσικά τα ποιοτικά παιχνιδάκια που κυκλοφορούν σε χαμηλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει Android και Symbian. Το πρωτο δεν με βολεψε καθολου πιο πολυ για τις συντομευσεις του μενου αναμονης που ειναι πολυ συμαντικες για εμενα. Έτσι εχω καταλληξει τα τελευταια χρόνια στο Symbian.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ισως θα ηταν χρησιμο καθε ενα μηνα ή τρεις μηνες να ξαναμπαινει αυτο το poll για να βλεπουμε το ρευμα των καταναλωτων! Υποθετω οτι το android θα ανεβαινει συνεχως και το symbian θα πεφτει αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι σε αναμεσα LG optimus X2 (android 2.2 & 2.3) τιμη 500ε

και στο Htc HD2 (android 2.1 2.2 2.3 win6.5 win7.0 win...95!) τιμη ebay 250.

Το θεμα ειναι οτι το lg ειναι hardwarικα ποιο μπροστα απο το ηδη απιστευτο hardware του HD2

απο την αλλη το android το θεωρω πολυ στατικο OS (στατικο οχι απο θεμα εξελιξης) σε σχεση

με τις μονταρισμενες εκδοχες των w6.5 ειδικα για htc,

εχω κολλησει κανονικα δε ξερω τι απο τα δυο να κυνηγησω

υγ. το hd2 to ειχα 2 εβδομαδες μετα μου το κλεψανε και μου εμεινε τρελλο αποθημενο

anyway ειμια λιγο οφφ τοπικ με το παραπανω μιας και εδω μιλαμε για ΟS και οχι για συσκευες....

απλα επρεπε να πω καπου τον πονο μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χαίρομαι πολύ που ανήκω σχεδόν στην πλειοψηφία των ανθρώπων που δε δίνουν δεκάρα για "έξυπνα" τηλέφωνα. Ίσως η κοινωνία σιγά σιγά να συνειδητοποιήσει πόσο "κούφιος" τομέας της τεχνολογίας είναι η κινητή τηλεφωνία...! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι λειτουργικό έχετε είναι η ερώτηση. Όχι τι λειτουργικό θα θέλατε να έχετε. Μπορεί πολλοί από αυτούς που απάντησαν κανένα, να ενδιαφέρονται να αγοράσουν κάποιο smartphone.

Άσε που μερικοί από εμάς είμαστε κάγκουρες και θέλουμε καγκούρικα iPhone. :p

Link to comment
Share on other sites

χαίρομαι πολύ που ανήκω σχεδόν στην πλειοψηφία των ανθρώπων που δε δίνουν δεκάρα για "έξυπνα" τηλέφωνα. Ίσως η κοινωνία σιγά σιγά να συνειδητοποιήσει πόσο "κούφιος" τομέας της τεχνολογίας είναι η κινητή τηλεφωνία...! :)

21% δεν το λες πλειοψηφία... 1 στους 5 είναι που δεν έχουν smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.